Akıntım var korkuyorum

ben de öğretmenim
doğum yaza gelmesin iznim yanmasın diyordum ama
artık ne zaman olursa olsun yeterki olsun diyorum

oh ohh kızlar baya bi kaynatmışsınız akşam.bende anca girebildim.yarın bat günüm benimde.aslında netten hesapladığım gün 15 iydi ama geçen ay 18 inde geldiği için yarını baz aldım bat olarak :KK61: bugün kendimi zor tuttum test almamak için bi belirtide yok.ama genelde pazar günleri olurum.adetimin favori günüdür :26: yarın gelcek diye düşünüyorum ama bakalım :26:

selam kızlar..benimde reglime 3 gun var .. internetten sikulasyon ehasplaması yaptım 33 gun cıktı. tamda bilmiyorum her zaman aynı mı olur ama 1-2 gun kayıyor en kotu.. bende sabırsızlanıyorum artık bu sefer olsun istiyorumda.. kac defa test yaptım hepsi negatifti :KK43: ama bu defa kasıklarımda batma ve akıntımda gariplik hissediyorum. sanki idrar da sıklastı ama acaba psikolojikmi bilmiyorumm.. ben 3 gun beklemese idrar testinin erken yapılanından var mıdır piyasada ?

oh ohh kızlar baya bi kaynatmışsınız akşam.bende anca girebildim.yarın bat günüm benimde.aslında netten hesapladığım gün 15 iydi ama geçen ay 18 inde geldiği için yarını baz aldım bat olarak :KK61: bugün kendimi zor tuttum test almamak için bi belirtide yok.ama genelde pazar günleri olurum.adetimin favori günüdür :26: yarın gelcek diye düşünüyorum ama bakalım :26:

evet canım kaynattık :KK1:sen nerelerdeydin adet oldunmu bakim haberdar et bizi. hakkında hayırlısı olsun canım:KK71:

Son düzenleme:
selam kızlar..benimde reglime 3 gun var .. internetten sikulasyon ehasplaması yaptım 33 gun cıktı. tamda bilmiyorum her zaman aynı mı olur ama 1-2 gun kayıyor en kotu.. bende sabırsızlanıyorum artık bu sefer olsun istiyorumda.. kac defa test yaptım hepsi negatifti :KK43: ama bu defa kasıklarımda batma ve akıntımda gariplik hissediyorum. sanki idrar da sıklastı ama acaba psikolojikmi bilmiyorumm.. ben 3 gun beklemese idrar testinin erken yapılanından var mıdır piyasada ?

mrb canım.idrar testine pek güvenme en iyisi kan testi günün geçince git yaptır bence.psikolojikte olabilir çok istiyoruz ondan bütün belirtileri yaşıyoruz hep sonu hüsran hayal kırıklı :97:hakkında hayırlısı olsun canım:KK71:

ya kızlar halen adet olmadım.ama test içinde erken gibi geliyo.sabrediyim diyorum 2-3 gün daha gelmesse yapimm:26:

iyi canım ya. evet güzel geçti:26:

ya çok heyecanlıyım. acaba olacak mı?

hayırlısıyla inşallah olur ya.

çok istiyorum artık o küçük bebişlerden yaaaa:85::85:

kızlar başka bir formda gezerken okudum angelica25 vardıya burada yazışmıştık hamileymiş şimdi insan bizede haber verir demi kız:KK53:

güzel geçtine sevindim:KK1: sende benim gibi keçi boynuzu yap içir faydalarını nette oku:KK60:ayy inş tutarız kız bu ay:KK52:ALLAHIM kimseyi evlatsız koymasın ya cimcime annemgile gidince deli gibi aradık varya bugün öleden sonra hemen gittim kavuştum cimcimeme :KK16:darısı 2ciye inş:KK9:

ya böyle beklemek de insanı geriyo.

her ne kadar oluruna bırakmak istesemde olmuyo ya

aklımın bi köşesinde duruyo öyle

kendimi de kötü hissediyorum sonra.:78:

X