akıntı?????

karamio

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2007
462
278
selam kasım hamişleri....
benim bi sorunum var..akıntı:KK43:(((((((((((
hergün iki üç kez çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum..
su gibi bazende açık sarı.....
doktoruma sorucam ama gidene kadar sizlere bi danışayım dedim..
sizlerde de oluyormu böyle bir akıntı yoksa bu doktora gitme işini çabuklaştırmalımıyım..
su gibi lması korkutuyor beni..acaba bebeğin suyumu geliyor diyorum..
yorumlar için şimdiden teşekkürlera.s.

Karamio bende de oluyor bu. Doktorum kokusuz ve renksizse normal dedi. Gidince sen de sorarsın. Ben günlük ped kullanıyorum. Ama ona da çok dikat etmek gerekiyor. Çok sık değiştiriyorum. Çünkü kalırsa bu kez ıslaklıktan mantar olabilirmişiz. Kokulu ve renkli değilse içini ferah tut bence ve doktorunu mutlaka haberdar et...

yogun akintim olmamisti...ama herseyin azi karar cogu zarardir dime..............doktora gidince sorarsin umasrim bisey yoktur...bu arada hayirli hamilelik ve dogum dilerima.s.

canım bende eğer akıntı kokusuz ve koyu değilse sorun olmadığını okumuştum
hamilelikte akıntının artması normalmiş merak etme
sen yinede dr. gidince sormayı ihmal etme canım

bu arada sen nerelerdesin karamiom eskisi gibi girmiyorsun nete galiba
seninde oğlun oluyormuş ne güzel
Allah rahat bir hamilelik kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebek kucağına almayı nasip etsin

selam kasım hamişleri....
benim bi sorunum var..akıntı:KK43:(((((((((((
hergün iki üç kez çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum..
su gibi bazende açık sarı.....
doktoruma sorucam ama gidene kadar sizlere bi danışayım dedim..
sizlerde de oluyormu böyle bir akıntı yoksa bu doktora gitme işini çabuklaştırmalımıyım..
su gibi lması korkutuyor beni..acaba bebeğin suyumu geliyor diyorum..
yorumlar için şimdiden teşekkürlera.s.

Canımmmm Şeniz Şeniz
sende biliyorsunki pek bilgi sahibi değilim bu konuda
ama umarım kötü birşey değildir bu :uhm:
sen ihmal etme dr.tel aç yada git sor
kolay gelmedi bebiş çok çok dikkat et olurmu:1hug::asigim:

çok saolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için..
benim akıntı kokusuz..genellikle bildiğiniz su gibi...renksiz ve kokusuz..
gidince mutlaka sorucam doktora...
herkese kolay doğumlar diliyorum...
eylülüm sende bir an önce bu heyecana dahil olursun inşallah...canı yürekten dua ediyorum buralara zor gelmiş biri olarak...

Bendede var aynı det bazen pantolonum bile ıslanıyor 2-3 defa çamaşır değiştirmezsem rahatsız edici kaşıntı başlıyor.bence bi kokusu var ve bazen yeşile çalan bi renk oluyo bende gidince dr umla konuşucam yazın hiç çeklimiyor

çok saolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için..
benim akıntı kokusuz..genellikle bildiğiniz su gibi...renksiz ve kokusuz..
gidince mutlaka sorucam doktora...
herkese kolay doğumlar diliyorum...
eylülüm sende bir an önce bu heyecana dahil olursun inşallah...canı yürekten dua ediyorum buralara zor gelmiş biri olarak...

dualarının benle olduğunu biliyorum canım allah bin kere razı olsun
sana yazmıştım daha önce artık tedaviye başlıcam normal yollardan olmuyo
çünkü :çok üzgünüm:bende bir problrm var sanırım :çok üzgünüm:
bu arada porti doğurdu doğuracak msj çekmiş sana haber veririm canım

yaa kızlar bu vajinal bölge için olan yıkama jellerinden kullanan var mı
bir zararı olur mu acaba ya

slm hamişler akıntı bendede yeni olmaya başladı dr um izinde old için
gidiş tarihimizde uzadı o yüzden telaşlanıp aradımm ve renksiz kokusuz ise telaşlanma
olabilir dedi bu arada yıkama jeli kullanıyorum gebelik önceside kullanıyordum
zararı olacağını düşünerek dr a daha önce sormuştum kullanabilirsin demişti
aynı zamanda günlük ped konusunda arkadaşım haklısın sık sık değiştirmek gerekiyor
ben genelde akıntı olduğu için dışarıya çıkarken kullanıyorum yanıma yedek almayı unutmuşum
gün boyunca aynı pedi kullanınca kaşıntı başladı özellikle klitorısde oldu çok korktum mantar olacak diye ama allahtan erken farkına vardım ve sabah kalktığımda bişey kalmamıştı
aklınızda bulunsun kaşıntı olduğu zaman sıcak suyla yıkayın ve ıslak kalmayacak şekilde kurutun iç çamaşırınızıda ütüleyip sıcak sıcak giyin bi kaç gün de sıcak suyla temizlerseniz ıslak bırakmazsanız ilaç kullanmaya gerek kalmadan kurtulursunuz

akinti bendede var tabiki ama renksiz ve cok diil..

ben günlük ped kullaniyorum,onuda sürekli degisiyorum

cünkü mantar olusumunu tetikliyormus..

birde ilk zamanlar kullaadim ben genital bölge icin jel ama

bi ara mantar olustu ondan sonra doktorum kullanma demisti..

Arkadaşlar aynı sorun bendede var. Doktoruma her gittiğimde soruyorum ve bebeğin suyunu kontrol ettiriyorum. Dr nrmal hiçbir problem yok dedi. Bendekide su gibi renksiz ve kokusuz. Dün 2.düzey ultrasona girdik herşey yolunda çıktı çok şükür ama ben genede bebeğin suyunu kontrol ettiridm dr. normal vajina ağzıda kapalı dedi.
Yarın kendi dr.umla rutin aylık kontrolüm var ona gene soracağım çünkü bu akıntı çeşiti gerçekten çok rahatsız edici :KK43:
herkese sağlıklı ve sıkıntısız bir hamilelik geçirmesini dilerim.
KARAMİO sende dr.unla konuştuktan sonra bilgi verirsen çok sevinirim. En azından birbirimizi aydınlatmış oluruz. Çok geçmiş olsun.
İyi geceler

ya geçen gün bende de olmuştu temizlik yapmıştım
bitti daha oturmadan akmaya başladı ama resmen su geliyordu 15inde doktora soracağım bakalım

Arkadaşlar dün ben dr a gittim.. Bu akıntı içinde konuştum. Hamilelikte fizyolojik akıntı zaten artar ama hamile kaldığındada farkında olmadığın bir akıntın varsa ve tedavi edilmemişse bu akıntıyı çoğaltır. Bebeğe ve sana bir zararı olmaz. Antibiyotikkullanmayı istemediğimiz içinde ancak doğumdan sonra tedavi edebiliriz dedi. Yani benim gibi sulu ve çok akıntısı olanlar merak etmesin. Ama tedbiri elden bırakmamak içinde dr unuzla kendi durumunuzu tartışın derim.
Geçmiş olsun
Ece

Arkadaşlar gebelik ilerledikçe akıntıda çoğalıyormuş. Bir internet sitesinde okudum.
Sizinde akıntınız var mı ve hamileliğiniz ilerledikçe çoğalıyor mu?? Ben iyice kafayı taktım.. Günde 3-4 defa çamaşır değiştiriyorum. Değiştirmek sorun değilde sürekli ıslak hissetmekten ve endişelenmketn bıktım :KK43:

ewet kızlar bendede akıntı çok oluyor hamilelikten öncede vardı sonra çoğaldı bende günlük ped kullanıyorum sık sık değiştiriyorum dr korkulacak birşey yok dedi benimkide renksiz ve ama hafif koku var bildiğiniz su gibi
bu arada ben yıkama jelini değilde temizleme mendili var onların onu kullanıyorum dr kullan hiç bir zararı olmaz dedi
k.i.b hamişler

kızlar bu akıntı haftam ılerledıkce bende artmaya basladı
doktorum normal oldugunu soyledı ama oncesınde ıdrar tahlılerı ıle kontrol etmıstı bır sorun olmadıgı ıcın hamılelıkte fazlalasır demıstı
hamılelık oncesınde sebamed temızleme jelını kullanıyorudum ve hamılelıgımle beraber doktoruma hıc sormadan kesmıtım kullanmayı
ama en son kontrolumuzde kullanabılırsın dedı doktorum
benım tenım cok hassas oldugundan pedler bende kızarıklık ve alerjı yapıyor
zaten her saat bası temızleyerek degıstırılmezse de dayanılmaz kasıntıya sebeb oluyor
bende selpak kagıt havlu kullanıyorum, duzenlı olarak temızleyıp havlu yapragını degıstırıyorum
hergun camasır degıstırıyorum ayrıca ama en onemlısı su ıle temızlemek ve asla ıslak bırakmamak dıye bılıyorum

ben dün sordum doktora normal dedi bu doktorlar zaten herşeye normal diyoo
neyse suyu falan da çok iyi meraklanma dedi:)

Karamio merhaba senin 16 sında kontrolün vardı.. Dr'a sordunmu akıntı normalmiymiş.. merak ettim..
ece

X