Akıllı hanımlar nasıl anlayabilirim?

tubikom

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
172
145
36
Bir adamla tanıştım tatile gitti.Yeni tanıştım daha.adı ahmet olsun.bir defa yüz yüze geldik sadece tatile arkadaşının yanına gitti.bu akşam dışarı çıktılar.arkadaşı,arkadaşının kız arkadaşı ve o.resim paylaşmışlar.masada ahmet ve kız yan yana ve baya yakınlar yani kollar birbirine değiyor neredeyse.kızın erkek arkadaşı karşılarında oturuyor.ha mesajlarıma cevap yazıyor.aramak da istemedim rahatsız etmemek adına ama arasam mı bide?
Yakın arkadaslardır olabilir dedim ama bilemedim ya siz ne diyosunuz?

Yeni tanışmışsınız. Aradığınızda gerçekten aralarında bir şey olsa bile bunu belli etmeyecek şekilde davranabilir ve siz sanki sevgiliymiş gibi didikliyor olursunuz. Erkeklerin bazıları şeytan gibi maalesef bu konularda. İzlemede kalın.

Henüz yeni bir tanışma şu an için bunları dillendirmek yanlışlara sebep olabilir desem ki 2 yıllık erkek arkadaşınız durup kendisine yanlış anlama ama bu samimiyet nedir ? Diyebilirsiniz , henüz yeni olduğu için gözlem yapın ne nedir .

Bir adamla tanıştım tatile gitti.Yeni tanıştım daha.adı ahmet olsun.bir defa yüz yüze geldik sadece tatile arkadaşının yanına gitti.bu akşam dışarı çıktılar.arkadaşı,arkadaşının kız arkadaşı ve o.resim paylaşmışlar.masada ahmet ve kız yan yana ve baya yakınlar yani kollar birbirine değiyor neredeyse.kızın erkek arkadaşı karşılarında oturuyor.ha mesajlarıma cevap yazıyor.aramak da istemedim rahatsız etmemek adına ama arasam mı bide?
Ne bağınız var ?

Adam arkadaşının sevgilisine halledecekse zaten uzak durun ama sizin düşünce de pek sağlıklı değil

ŞImdi bende sizin gibi düşündüm zaten ama çok yakınlar.kıskançlık değil bu arada.adamı tanımaya çalışıyorum

Yanlış anladınız.arkadaşının değil de kendi sevgilisi mi acaba diye
Sevgilisiyle tatile gitse sizin arama ve mesajlara cevap veremez bence. Ben sevgilimle tatile gitsem biriyle konuşsa görüşse kim diye sorardım illa anlaşılır böyle bir risk almaz bence

Sevgilisiyle tatile gitse sizin arama ve mesajlara cevap veremez bence. Ben sevgilimle tatile gitsem biriyle konuşsa görüşse kim diye sorardım illa anlaşılır böyle bir risk almaz bence
Orası da öyle

Şuan daha yeni tanışmışsınız bence sorgular gibi yapmayın. Yakın arkadaşlar belliki.

Daha yeni tanışmışsınız bence bu kadar üstüne düşmeyin. Yoksa bu kız bana yapıştı diye düşünür bırakın o size mesaj atsın. Mesaj atınca da normal bir şekilde konuşun. Trip falan atmayın çünkü ortada henüz bir ilişki yok. İlişkiniz olursa o zaman bilirsiniz zaten. Ek olarak kız sevgilisi olsa başka flörtleri varken açık açık paylaşmaz bence

Daha yeni tanışmışsınız bence bu kadar üstüne düşmeyin. Yoksa bu kız bana yapıştı diye düşünür bırakın o size mesaj atsın. Mesaj atınca da normal bir şekilde konuşun. Trip falan atmayın çünkü ortada henüz bir ilişki yok. İlişkiniz olursa o zaman bilirsiniz zaten. Ek olarak kız sevgilisi olsa başka flörtleri varken açık açık paylaşmaz bence
Yo yo asla trip atmam tabi ki .zaten kendisi yaziyor sürekli

Erkekler yeni bir ilişkiye veya flörte başlarken çok fazla ilgiye sıkmaya gelmezler. Çok fazla istekli ve hevesli görünmeyin ama ilgisiz de olmayın. Bunaltmadan ilerleyin içiniz içinizi yese bile... Hem bu süreçte daha iyi gözlemlemiş olursunuz.

Henüz yeni tanışmış bir kez görüşmüşsunuz bence çok abartıp sorgulamayın. Eğer aralarında birşey olsaydı sizinle o şekilde rahat mesajlasamazdi bence. Arkadaşlık ilişkileri nasıl bilemeyiz size abartı gelen şeyler bazı insanlara normal gelebilir. Bunu da zamanla tanıyarak anlayabilirsiniz.

İyi de fotoğraf çektirirken insanlar ekstra birbirine yakınlaşır zaten hatta bazen yalandan sarılır bile.
Yani kızın arkadaşı falan olsa neyse arkadasinin sevgilisiymis.
Tatile gitmiş adam arayıp darlamayin gerek yok olacağı varsa ilişkiye döner zaten.

X