Akıla ihtiyacım var?

1 ay oluyor ayrılalı neredeyse ama hala konuşuyoruz aynı mesafede bir tek ilişkinin adı yok gibi hatta bazen bir şey söyledikten sonra tripte felan ben kimim ki gerçi ya özür dilerim unuttum diyorum sonradan yapıyor ama. (önceden yapmadığı şeylerdi) Beni kısıtlama güven bana biraz diyor (abi ne gerek var onca takipçiye) kendisi de kısıtlamıyor bilmiyorum istediği gibiyim diye kızlarla samimi değil tamam da ya kuzenleri çok cıvık kendisinden yaşça da büyükler ama olsun sevmiyorum bunu aramızda onlarla olanları biliyosun dedi. 20 ay civarı oldu işte ailevi sebeplerinden dolayı ayrıldık bunu yeni söyledi ben ısrar ettikten sonra babasıyla annesi arasında geçen bir olay doğal olarak o da etkileniyo sana ümit vermek istemiyorum ilerde nolacağımız belli değil okuluna bak önüne çıkan insanlara bak beni bu kadar kafaya takma diyor kafayı yicem cidden. Cumartesi günü telefonla konuşuyorduk kıskandırdı bu sonra kapatmam gerek olur mu dedi yüzüne kapadım yapmamam gerekiyodu biliyorum ama napim sinir ediyo sonrada hoşuma gidiyo tatlı oluyosun felan diyo cumartesiden beri hiçbir şey yazmadı bugün ben günaydın dedim öyle konuştuk biraz soğuktum ister istemez deminde görüldü bırakmış bidaha yazmıcam dedim Bana hiçbir şey umrumda değil uçurumdayım ne sana yaklaşabiliyorum ne de uzaklaşabiliyorum boşluktayım diyor ben napıcam destek olmam gerekirken köstek oluyorum farkındayım ve bana şu yaşıma kadar sadece sana anlattım aileme bile anlatmadıklarımı dedi.
Emin olun ki siz kovaladikca o kacar. Bu da hep boyle gider. Sizi cepte biliyor cunku.

Taktik yapiyo adam benden daha iyilerine layiksin klise sozler sen yuz vermedigindede o sana gelir elde edince yine ayni seyler kisir dongu yipranirsin bosver bu adami yoluna bak

X