akçay pansiyon

rem_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
18
13
akçayda bir pansiyona gitmek istiyoruz ama nereye gideceğimizi bilmiyoruz.birde pansiyona nasıl rezervasyon yapılıyor.yazın pahalı olur şimdiden alalım diyoruz ama turlarla anlaşmaları yok.telefonlamı iletişim kuruluyor.yardım edermisiniz

hatırladığım kadarıyla öğretmenevi ve mta akçay kampı vardı.
tam deniz kenarında.telefonla iletişime geçiliyor.ancak akçayda çok yağmur yağıyor.
temmuzun 2-3 haftasında gittiğimizde bir hafta yağmurdan denize giremedik.
ağustosta yağar mı bilmiyorum.

gittinizmi bilmıyorum ama nasıldı anlatırmıısn bende düşünüyorum ama kararsızım balıkesidr .erdekmi bılmedımkı şimdi.

şimdi farkettim ben akçokocayla karıştırmışım.sen balıkesir deyince farkettim.
ama akçay'a da gittim.yukardaki yazdıklarımı akçakoca için yazmıştım bu arada.
akçay çok güzel bir yer.yıllar önce yine bir kurumun kampıyla gitmiştim.gezilecek yerida fazla.
ama hatırladım kadarıyla akçayın denizinde daha doğrusu benim gittiğim koyda deniz anası,elektrikli balıklardan vardı.
kamptan bir çocuğun bacağına yapışmışt deniz anası.deniz anasını parçalayıp gömdüklerini hatırlıyorum.
bir parçası bile tekrar suya düşerse çoğaldığını duymuştum ozamanlar.birde kum değil.kayalık şeklinde.taşların arasından giriyorsun.
haliyle yengeç yada böcekleri görmen mümkün.açıkçası ben çok pinpirikli olduğum için rahatsız oldum.
ben yıllar önce gittim.şuanda böyle değildir belki ama denizinden çok zevk almamıştım.

X