Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Peki kızlarr tolga beyin cinsiyet tahminindeki yanılma payı nedir? Sizlerinkinde yanıldığı oldu mu?

Bana kız demişti. Sonra bayramda memleketimde acil doktora gitmem gerekti.Ve ordaki doktor da bu bebeğin kız olma ihtimali sıfır.Bakın bu bacaklar bu da pipi dedi:)) Şimdi bu haftasonu ayrıntılı ultrason var.O zaman tabiki kesin belli olur ama tolga bey bana artık pembiş pembiş ciciler alabilirsin demişti

Selam canım 16. haftamda Tolga beye gittim ve " bebegin HANIMEFENDİ " dedi ve dediği çıktı.Bence yanılma payı yook alanında uzman biir doktoor.

mrh kızlar.ben 13ihafta içindeyim ve bugün ikili tarama için gittim tolga beye.şükür herşey yolundaymış.ve cinsiyetini bile söyledi çok sevindim kızmış.kesinmi dedim.net cevap verdi kesinlikle kız dedi.13 hfta da cinsiyet öğrenen varmı erken değilmi? çok sevindim doğrudur dimi.???

sağolun arkadaşlar, benim ki biranlık kızgınlıkla düşünülmüş şeylerdi.şimdi içim çok rahat,hepinize teşekkürler.

Bana da canım 13.haftada kız dedi. Biz de ona alıştırdık kendimizi.Sonra işte başka bir doktor daha sonraki haftalarda kesin erkek dedi.Kafamız iyice karıştı.Bakalım bu haftasonu ne çıkacak :)

arkadaşlar ben doğuma 4 hafta kala ankaraya gelicem. ve hastaneye randevu aldım. doktor beyi hiç görmedim ve muayenehanesine hiç gitmedim. doğuma sizce dr bey mi girer yoksa hiç özeline gitmediğim için girmez mi?
bir de şunu sormak istiyorum : hastanede her odada duş alabileceğimiz bir bölüm var mı doğumdan sonra?

hayırlı olsun canım , sağlıkla kucağına alırsın inş. yavrunu, doğuma girip giremeyeceği hakkında birşey diyemeyeceğim, ama hastane odaları gayet güzel, tuvaleti duşu içerde çok da temiz, memnun kalırsın muhakkak

Tolga bey sanırım belki de ilk kez cinsiyette yanıldı :)) 13. haftada %90 kız demişti, sonra 17.haftada artık beraber çalıştığı yasemin hanım da kız demişti.Hatta o zaman tolga bey artık pembiş pembiş bişeyler almaya başlayabilirsin demişti.Ama ben bayramda memlekette doktora gittiğimde % 100 erkek,kız olması imkansız demişti ve kafamız karışmıştı. Veee dün ayrıntılı usg miz vardı.Doktor bey de artık % 100 erkek, kız olma ihtimali yok dedi.Zaten kendi gözümüzle açık ve net bir şekilde gördük :))) Tabi bu olay benim doktoruma güvenimi aslaaa zedelemez. Sonuçta bu cinsiyet görme işi biraz da usg cihazına bağlı.Hayırlısı olsun,sağlıkla gelsin de inşallah, biz hemencecik erkeğe de alıştık :)

sağlıkla gelsin inşallah bebişin

kıslar dün tolga beye gittim burada sizin yazdıklarınızı okuyarak gitmiştim içimde az da olsa bi tedirginlik vardı ama doktorumu gördükten sonra doğru bi karar verdiğime emin oldum.hepinize tşk ederim.

ginger doğuma 4 hafta kala az zaman değilmi ?? istersen önce telefonla görüş doktor beyle.

tolga beyi tercih etmemin en önemli sebeplerinden biri normal doğumada kendisinin girmesiydi.

normal doğum istemedim hiç ama ya olursa diye korkumdan tesadüfen karşılaştığım doktorla ya da hemşirelerle yapmak istemedim doğumu. tolga bey demişti ki "öyle birşey olursa hemen hastaneye geliyorsun danışmada adımı söylüyorsun onlar hemen beni arıyorlar sakince beni bekliyorsun çünkü ben en kısa zamanda senin yanında olacağım"...

Herkese mutlu yıllarr
yeni yılda;
Bebiş isteyenlere bebiş,
hamile arkadaşlara kolay doğumlar,
doğum yapanlara da acil şifalar diliyorum..
Kuzucuklarımızla birlikte nice mutlu yıllara

merhaba,

tolga beyin beni etkileyen en önemli yaklaşımı da bu oldu, 35. hafta tanışma fırsatımız oldu tolga beyle. daha öncede birkaç ayrı doktora gittim. erken doğum riskim olduğunu söylemişlerdi. sancılandığımda devlet hastanesine, özel hast. falan başvurabileceğimi söylediler. ama hiç kimse ben senin yanında olacağım demedi. tolga bey hariç. "saat kaç olursa olsun hastaneye git ve beni aramalarını söyle. onlar tetkikler için seni hazırlarken bende yanına gelmiş olacağım" dedi. ve tüm soru işaretlerime noktayı koydu :)

selamlar arkadaşlar bısey sormak ıstıyorum sımdı tolga beyle konustuk dogumu aakayda yapıcazda sımdı yazmıslar normal dogum 1000 tl falan dıye orda ek masraflar cıkıyormu ne bılıyım serum falan verıyorlarsa dogumdan sonra bunlarada ek ucret odenıyormu bıde tolga beyin sunnı sancıyı hıc onerdıgı oldumu aranızda

Merhaba:)
Hastanenin paket fiyatları bunlar ve herşey dahil..
yani; doğum,bebeğin ilk muayenesi,annenin bakımı-serum,ilaç vs..
hasta ve refakatçının yemeği falan hepsi içinde..

Yalnız epidural normal doğum olursa fiyat değişiyor diye biliyorum..
1500 diye hatırlıyorum..
sezeryan 1750 ondan eminim:)
Yeni yılda değişiklik yapıldıysa o ayrı tabi:)

Yeniyıl itibariyle nereyse fiyatlar 500 tl artmış ocak 15 e kadar eski fiyatlar olabilir ama sonrasında yeni fiyatlar dediler bize ayrıca tolga bey son randevumuzda bizi çok şaşırttı hiç yüzü gülmüyordu çok yorgun du kafasını toplayamadı bi türlü beni ultrasyona aldı eşimede içerdeki hasta çıkınca girin dediler tolga bey içerde hastasıyla ilgilendi ben ultrasyona hazırlandım falan falan yani çok telaşa getirdi büyük hayal kırıklıgıydı yani doktor degiştirmeyi bile düşünüyorum 35 haftamda

bizede ilk % 100 erkek dedi sonraki ay % 100 kız dedi şuan ne olcak bilmiyoruz kafam karıştı

canım seni çok iyi anlıyorum her gittiğimde ben de hayal kırıklığına uğruyorum.hep geçiştiriyormuş gibi geliyor.ilaçları ben hatırlatıyorum.aaa başlamadık mı diyor vs.... bende değiştirsemmi diye düşünüyorum.çok üzülüyorum bu kadar araştır araştır sonucu böyle olsun. ben hep muaynanesine gidiyorum her ay bisürü para veriyoruz hiç ilgili olmadığını düşünüyorum ben de sadece bende problem var heralde diye düşünüyordum,herkes bukadar memnun olunca.

Ben de tam bu konuyu düşünüyordum.Canım çok sıkkın. Tolga bey artık inanılmaz yoğun.Sanırım çok yoruluyor ve bu da ister istemez biz hastalarına yansıyor.Sabahları ameliyatlar, hastalar, öğleden sonra tüp bebek,akşam hastane çıkışı muayenehane... Artık doktorun yüzünü zor görür olduk.Sürekli muayene tarihim değişmeye başladı.Hastanede randevular 1,5 aydan önce verilemiyor artık.Öyle ki bundan sonraki 3 randevumu şimdiden aldım mecburiyetten.Çok endişeliyim, şu saatten sonra doktorumu değiştirmek de işime gelmiyor açıkçası ama böyle de nereye kadar gidecek bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…