Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

evet, ben de emekli sandığına bağlıyım , sezerayn için 1750 gibi bişey vermiştk sanırım tam da hatrlamıyorum normalden biraz fazla kalmıştım, ben ilgilenmemiştim para mevzusuyla yani

yamanas yanıtlamışsın ama hemen pekiştireyim:)
akay hastanesinin doğum fiyatları standart,yani sosyal güvenceniz varsa(emekli sandığı-ssk) fark olarak epidural normal doğum için 1500tl,epidural sezeryan için 1750tl alıyorlar..

yeşilyol,ankaradaki birçok özel hastaneden çok daha uygun fiyatlar..

arkadaşlar bişey sorıcam son aylarda her hafta mı kontrole gidiyoruz tolga bey kendisimi ayarlıyo randevu zamanını

arkadaşlar bişey sorıcam son aylarda her hafta mı kontrole gidiyoruz tolga bey kendisimi ayarlıyo randevu zamanını

canım gebeliğin seyrine göre tolga bey söylüyor ne zaman geleceğini..
herşey yolundaysa 15gün sonra gel de diyebilir,herhangi bir sorun görürse 3gün sonra gel de diyebilir..

arkadaşlar beni hatırlarsınız...erken doğumla bebeklerimi kaybetmştim...cmtsi günü dondurulmuşlarla transferim var...drum tabiki yine yeniden ve herzman tolga ecemiş....dualarınızı bekliyorum

arkadaşlar beni hatırlarsınız...erken doğumla bebeklerimi kaybetmştim...cmtsi günü dondurulmuşlarla transferim var...drum tabiki yine yeniden ve herzman tolga ecemiş....dualarınızı bekliyorum

canımmm dualarım seninle,inşallah çooook güzel haberlerinle bizi de sevindirirsinallah yardımcı olsun inşallah..
minik kurabiyem ve ben sabırsızlıkla bekliyoruz

2 hafta önce amniyosentezimi yaptı dr. çok işinin ehliydi. benim bebeğe birşey olacak diye nabzım 120 lere çıktı. ama atlattık şüür. as sonrası dusuklerın sebebı ıltıhap oluyormus onlem almak için antibiyotik verdi kullandım. gayet iyiyiz şükür. 1 hafta sonra sonucları almaya gidicez inşallah herşey iyi olur. zaten as yaparken eşime dedi ki" yastan dolayı onlem olarak yapıyoruz sıze as yi yoksa ultrasonlarda hersey normaldi"

bende çok merak ediyorum. doğum iznimin bitmesine 1 ay kaldı.2011 Ocaktan sonra heyet raporu almayı düşünüyorum. bilen varsa arkadaşlar benimde özelime yazabilirseniz sevinirim.

emily senin adına çok sevindim,allahın izniyle sonuç tertemiz çıkacak,daha da sevineceğiz

maytap canım,bugun transferin vardı,nasıl geçti,merakla sonucu bekliyorum

leyla ve hankpanky bilen birileri yanıtlar umarım,ya da en yakın kontrolde kendiniz sorarsınız tolga beye:))

bu arada buluşma tarihimiz de kesinleşti,bebek şenliği gibi olacak,hepsini mıncıklayacağım,elimden almak için çaba sarfedecek tüm anneler
anne adayları sizin de haberiniz olsun,baştan söyleyin kuzucuklara,sonraki etkinlikte esra teyzeniz sizi mıncıklayacak diye:))

maytapcım en çok da senin kuzucuğu mıncıklayacağım,naz yapmadan göbüşe yerleşsin yoksa ayaklarını da ısıracağım onun

ilgin için teşekkürler esra...bugün 12de oldu transfer...sonucu bekliyorum artık...dualarınızı eksik etmeyin...

ilgin için teşekkürler esra...bugün 12de oldu transfer...sonucu bekliyorum artık...dualarınızı eksik etmeyin...

dualarım seninle,allahım yüzünü güldürsün,sana sağlıklı,hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat nasip etsin..
güzel haberlerini alalım da burada sanal parti verelim:))

kızlar dün hastaneye gittim ve şok oldum! tüp bebek ünitesi kuruluyomuş ve tolga bey çok yoğunmuş, hastalara başka bi doktor bakıyomuş, kontrolümü de o yaptı, geçici bi durum sandım önce, sonra 2 hafta sonrası için randevu almak istediğimde bi daha hayretler içinde kaldım, tolga bey çok yoğunmuş, gündüz ameliyat, öğleden sonra da zaten kontrollere bakmıyomuş, ama doğuma yine girermiş. takibimi yapmadan doğumuma girecek, o da belli değil ayrıca!
şimdi siz olsanız benim haftamda ne yapasınız? doktorum takip etmeyecek, doğurmama en fazla 1 ay var, bu doktoru araya araya bulmuşum ama hiç tanımadığım bir doktora sürpriz bir şekilde yönlendiriliyorum.
bana tolga beyi ara demeyin kızlar, denedim, çok yoğun, banu hastanede değildi, hemşireye rica ettim, ben illa görüşücem diye, o da sonraki randevuda bi ara sizi onunla görüştürmeye çalışıcam dedi. bu doktor da iyiydi muayenede rutin kontol sırasında yalnız ben normal doğum istiyorum ama sezeryan olasılıklarından bahsetti hep, ortada bi sorun da yok şu anda, sanki gözümü korkutmaya çalıştı, ayrıca ben bu hastaneye başka bir doktora muayene olmak için gitmiyorum ki, tolga bey için gidiyorum.
başka hastane ve doktor mu arıycam ben şimdi, bu saatten sonra???

Banu Hanım ayrılmış olabilir diye düşünüyorum.Ben de 2 hafta önce aradığımda yoktu çünkü.Tolga Bey doğumlara kendi girecekse sorun olmayabilir diye düşünüyorum.Eğer riskli gebelik değilse tabii.Yine de kafa karıştırıcı bir durum.

banu hanım görevindeymiş, görüştük, tahliller için aradı ben de durumu söyledim, şu anda sorun yok, tolga bey daha sık görüyüm demiş son aya girdiğim için, benim de beklediğim buydu, sevindim bu gelişmeye.

Son düzenleme:

Sizin adınıza sevindim.Endişeleriniz geçmiştir umarım.
Doğum izniniz bitince ne yapmayı planlıyorsunuz?

Sizin adınıza sevindim.Endişeleriniz geçmiştir umarım.
Doğum izniniz bitince ne yapmayı planlıyorsunuz?

ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum, öğretmenim ben, 2. dönem başında bitiyor iznim, 2. dönemin tamamını ücretsiz izinle kapatıcam sanırım.

mrb arkadaşlar.ben aranızda yeniyim 9 haftalık hamileyim.ilk tahlillerimi gül hanım yaptı ama dr hanımın bazı tavırlarından sevemedim dolayı Tolga beye gidiyorum artık.iyikide değiştirmişim ilk izlenimim çok iyi.hem ilgili hem güleryüzlü bir bey.alanındada bilgi sahibi olduğunu gördüm ve internetten de çok araştırdım.umarım herşey yolunda gider.13.haftada ikili tarama için gideceğim.

canım sorunun giderilmiş olmasına ve kafanın rahatlamasına sevindim,
az kalmış kuzucuğunla kavuşmanıza,hiçbirşeyin sizi üzmesine izin verme,göbüşün tadını çıkar

aramıza hoşgeldin dilekcim
sağlıkla kavuş yavruna..
facebook grubumuza da bekleriz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…