Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Kızlar merhaba ben de 9+6 günlük hamileyim. Uzun arayışlar sonunda sanırım doktorumu buldum. Tolga beyden randevu aldım. Gerçi randevum taaaa 23 eylülde ama olsun. Tecrübelerinize güveniyorum hepinizin umarım ben de memnun kalırım.

oleyyy basardım tesekkurler esraaa

ay yerim süper olmuş tickerınız:)

a.s.taze bebiş gelmiş:)
hoşgeldin canım,hayırlı olsun minik mercimeğin:)
facebook grubumuza da bekleriz:)

Teşekkür ederim canım. Senin de kurabiyen çok tatlı maşallah. Allah bağışlasın.

allahım hepimizin yavrusunu bağışlasın..
minik mercimekti,çilek kadar,elma kadar,muz kadar oldu diye diye geçiyor günler,sonra bir baktık doğdu,doğdu da büyüyor:)
minik kurabiyem vakfıkebir ekmeği kadar oldu:)))))
darısı senin başına..

Bende iim esracım son muyenemizde bebişimin suyu azalmıştı tolga bey dinlen ve bolsu iç demişti bende elimden geldiği kadar uygulamaya çalışıorum 36. haftanın içindeyim 13 eylülde tekrar gidicez bakalım hayırlısı. Umarım bebeğim zamanı gelene kadar bekler. Bi de tolga bey suyum bu şekilde az olursa sezeryan olabileceğini soledi. Anlıyacağın heyecanlı bir şekilde beklioruz oğlumuzu, sen ve kızın da iyisiniz okuduğum kadarıyla. Darısı bize inşallah...

İnşallah canım inşallah. Darısı bütün anne adaylarına inşallah.

esrra ii dileklerin için tşkler, özel mesaj atamıyorum msj sayım yeterli diilmiş, face deki gruptan özel mesaj atmıştım, umarım bundan sonra herşey daha ii olur

canım buradaki mesajdan önce ordakini gördüm:))

bu arada herkeslere iyi bayramlar:)

amanınn en karnı burnunda hamilemiz sensin:))
geri sayım başlamış:sm_cool:
sağlıkla gelsin de doğum şekli hiç dert değil..artık iki doğum şekli de konforlu:)
sen bolca dinlen,suyunu iç,gerisi kısmet:)
topiğimizde prenses çoğunlukta,bir prense ihtiyacımız var:))

İnşallah canım inşallah. Darısı bütün anne adaylarına inşallah.
:1hug:

arkadaşlar,facebooktaki grubumuza üye olanlara mesaj attım ama facebook hesabı olmayanlar için hemen yazıyorum;

1.Geleneksel Tolga Bey ve Kuzucukları Buluşturma Etkinliği düzenliyoruz,ilk planımız muayenehanede ziyaretti,randevu istedim ve Tolga Bey muhteşem bir sürpriz yaptı ve buluşma etkinliğimiz Rixos Hotel'de yemek davetine dönüştü:) hepimiz doktorumuzun davetlisiyiz..

hamile arkadaşlar bu sefer kaçırdınız diye üzülmeyin,sonrakilerde birlikte oluruz

şimdi kimler kuzucuğumu alıp geliyorum diyorsa isim soyisim ve telefon numarasını özelden yollarsa çok sevinirim..böylece kolaylıkla haberleşebiliriz

yaaa ben 37. haftadayımm ama haksızlık bu ben daha karnı burnundayım
:)

yaaa ben 37. haftadayımm ama haksızlık bu ben daha karnı burnundayım

senin karnın burnunda değil artık bebişin bir ayağı dışarda sayılır:)))
çok az kalmış vuslata:teytey:

bakarsın buluşma etkinliğine bile yetişirsin,işte o zaman en çiçeği burnunda anne olursun aramızdaopuyorumnanaktan

ayy yetişemem muhtemelen, içime öyle doğuyor ki benim kız normalden geç gelicekk...
öyle bi his geldi 2 gündür içime :)
bi ayağı dışarda değil ama çıkarmak için baya çabalıyor, özellikle de sabahları... yuvarlak olan karnım üçgen oluyor resmen

sağlıkla gelsin de keyfi ne zaman isterse teşrif etsin minik prenses:)))

içerde tünel kazıyordur,tam yeraltı canavarı olmuş zilli:)))

Tolga Bey bana hiç anlattığınız gibi ilgili davranmadı ne yazık ki... burada yazılanlara hemen güvenmemek gerektiğini düşünüyorum... dikkatli olun!

Tolga Bey bana hiç anlattığınız gibi ilgili davranmadı ne yazık ki... burada yazılanlara hemen güvenmemek gerektiğini düşünüyorum... dikkatli olun!

ben de bu tarz mesajlar yazanların gerçek hasta olduğuna inanmıyorum :)
daha önce de bir iki karalama mesajı gelmişti ve
her ne hikmetse sırf bu mesajları yazmak için üye olmuşlar,sonra hiç girmemişler..
ne ilginç rastlantılar:)))

doktorumuzla enerjiniz tutmamış ya da beklentiniz karşılanmamış bile olsa bunu burada görüş bildiren insanları yalancılıkla suçlayarak fatura edemezsinizlmaz:

tolga bey kadar ilgili bi doktor ben daha görmedim, burda hakkının yenmesini de istemem, boşuna uğraşmasın kimse yorulursunuz :)
güneşi balçıkla sıvayamazsınız ...

benim kimseyi haksız yere karalama gibi bir niyetim yok... sadece yüksek beklentiyle gittiğim doktordan geçiştirici yanıtlar alınca moralim feci bozuldu ve başkalarının da burada yazılanları okuyup çok fazla beklentiye girmemelerini sağlamak istedim hepsi bu...

Merhaba,

Ben kadınlar kulübüne henüz üye oldum. 31 haftalık hamileyim, Ankara'da doğum yapabileceğim bir hastane arayışı içindeyken bu sayfalaar ulaştım ve Akay Hastanesi ve Tolga Bey hakkında hep olumlu izlenimlerle karşılatım. Hastaneyle de işin maddi boyutu ile ilgili görüştükten sonra oldukça olumlu bakar oldum ve bir randevu alıp gözlerimle görmek için gitmeyi planladığım şu günlerde dulcinea arkadaşımın olumsuz geribildirimini okumak beni hem şaşırttı hem tereddüte düşürdü. Ben her halükarda gidip kendim bir görmeyi tercih ediyorum ama dulcinea'nın memnun kalmama ve hayal kırıklığı yaşama nedenini merak ettim açıkcası, sevgili dulcinea biraz bahsedersen çok memnun olurum. Belki benzer beklentilerimiz varsa ben de senin yaşadığını yaşayacağım bilmiyorum ona göre kendimi hazırlarım, yanıtını bekliyorum, görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…