Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

canım benim arkadaşım 2 ay önce akayda doğum yaptı.epidural sezaryan ve çok memnun kaldı.SELMA TOKUÇOĞLU nun özeline gitti ve her ay 80 tl muayena ücretiverdi.doktor akay da yatırıyormuş hastalarını ve doğum için 1800 tl almış.fakat arkadaşım doktoru öve öve bitiremedi gece 12 den sabah 7 ye kadr odada benimle kaldı diye

Arkadaşlar,14 mayıs Cuma günü sabah saat 07:42’de,36+5’te epidural sezaryen ile zeynom dünyaya geldi..
Allahım isteyen herkese nasip etsin,dünyanın en güzel duygusuymuş anne olmak..

Tolga bey diyorum başka da bir şey demiyorumJ
Kızımın boynundaki kordon ve suyumun her geçen gün azalması dolayısıyla her muayenede biraz daha içimde kalması için elinden geleni yapan tolga beye ne kadar teşekkür etsem azdır..
Bunca olumsuz şeye rağmen hiç tedirgin olmadım,koşulsuz güvendiğim için,ne derse harfiyen yaptım..Sayesinde çok rahat bir hamilelik geçirdim..kendisine koşulsuz güvendiğimi her fırsatta dile getirdim ve şimdi de yineliyorum,ona duyduğum güven sayesinde rahat geçen bir hamilelik ve keyifli bir doğum gerçekleştirdim..
ılgisi,bilgisi ve tecrübesiyle ilgili ne söylesem azdır..
Onun hastası olmak cidden büyük ayrıcalık..
Allahım onu eşine,kızına ve tüm sevdiklerine bağışlasın..
Tüm ailem ve ben hayat boyu onu çoook büyük sevgiyle ve minnetle anacağız..

Anestezi uzmanı Kenan beyi de anmadan geçemem,terapist edasıyla beni doğuma hazırladı,işin ehli olmasının yanında verdiği pozitif enerji çok güzeldi..
Ona da ne kadar teşekkür etsem azdır..

Doğum fotoğrafçımız elçin hanım da müthiş enerjisiyle çok güzel bir renk kattı doğuma..
Sanki yıllardır tanıyormuşum gibi sıcaktı..ailemden biri gibiydi desem yeridir..
Çektiği fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum..
Yakınlarıma yolladığı e karta bakılırsa sanat eseri fotoğraflarımız olacakJ

Tüm hemşireler,yenidoğan sorumlusu hayli ilgili ve samimiydiler..

Tolga bey sayesinde eşim de eşim de kızımızın doğduğu ana şahit oldu,her anı kaydetti..

Dualarını hiç eksik etmeyen herkese ama en çok da haziran annelerine binlerce teşekkürler..

Tolga beye teşekkürümü ise tanımlayacak bir sözcük yok sözlüklerde..

En büyük teşekkür de zeynoma,beni dünyanın en güzel duygusuyla tanıştırdığı için..

Herkese sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum..rabbim isteyen herkese yaşatsın anneliği..

Bundan sonra bilmişlik yapmak için buradayım,sormak isteğiniz bir şey olursa

tebrik ederim esraa'cım, çok sevindim herşeyn güzel geçmesine, hayırlı olsun bebişiniz, sağlıklı uzun bi ömrü olur inş., ben de 12. haftamdayım , gebelik öncesinden beri tolga beye gidiyorum çok memnunum, inş. senin yaşadığın şu mutluluğu ben de yaşarım :)

esrada akayda yaptı oda cok memnun özellikle tolga beyden yazmısta zatenopuyorumnanaktan bayan olması benm için bi acıadan daha ii ama bakalım karara vermedm yaaaaa
cok tskr ederm cnm cvbn için opuyorumnanaktan

canım çok teşekkürler,aminopuyorumnanaktan
inşallah çook güzel bir hamilelik yaşarsın..
doğum konusunda için rahat olsun,tolga beye sırtını yasladıktan sonra herşey çok güzel olacak sen ve bebişin için eminimopuyorumnanaktan
allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunu:Saruboceq:

esrada akayda yaptı oda cok memnun özellikle tolga beyden yazmısta zatenopuyorumnanaktan bayan olması benm için bi acıadan daha ii ama bakalım karara vermedm yaaaaa

zeynebim,canım bu topiği fırsat buldukça baştan sona okursan kararsızlığın geçer :))
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

güsel anneeee nasılsınnnnnbayanssulusmile
özledik walla yavas yavas geliyosun sanki aramızazemuszemus
cok öpüyorum ikinizede dikkat edin kendinze havalar sguk hasta olmayasınız allah korusun opuyorumnanaktan

güsel anneeee nasılsınnnnnbayanssulusmile
özledik walla yavas yavas geliyosun sanki aramızazemuszemus
cok öpüyorum ikinizede dikkat edin kendinze havalar sguk hasta olmayasınız allah korusun opuyorumnanaktan

iyiyiz çok şükür zeynebim,yeni hayatımıza alışıyoruz yavaş yavaş:)
ne zaman kk'ya girsem huysuzluk ediyor kızım,paylaşamıyor annesini:))
ondan fırsat buldukça giriyorum:)
kombimiz hiç kapanmadı zeynom eve geleli:) hava da kış ortası gibi oldu mübarek:))
zaten dışarı çıkamıyoruz ya ondan soğuk olmasına seviniyorum:)))
siz nasılsınız?

Esracım tebrik ediyorum, gözün aydın:)
Bundan sonra zeynonla mutlu bir hayat bekliyor sizi...

çok teşekkür ediyorumopuyorumnanaktan

darısı başına canım..
bebişin cinsiyeti kesinleşti mi? en son büyük ihtimal erkek demiştingamyoncuiremsu

rica ederim canım yardımcı olbildiysem sevindim.bende selma hanıma gidiyorum işnde çok profösyonel yılları tecrübesi.hatta 5dk giyinip çıkıcam randevum var saat 4 de
sen kaç aylık hamişsin canım

paylasmaz tabi annesini cok seviyoopuyorumnanaktan:1hug:Şeniz
walla ya sanarsın subattayızkaydirigubbakcemile3
bizde iiyiz teyzesi büyüyoruz alısverişe hız verdim kaydirigubbakcemile3
oda takımımızda gelsin bakalım herey daha hızlı ilerlicek inş zmn cabukmu geciyo nekaydirigubbakcemile3

rica ederim canım yardımcı olbildiysem sevindim.bende selma hanıma gidiyorum işnde çok profösyonel yılları tecrübesi.hatta 5dk giyinip çıkıcam randevum var saat 4 de
sen kaç aylık hamişsin canım

30 haftalıgız biz daha kaydirigubbakcemile2 ama az kaldı gibi sanki zmn cabuk geiyo kaydirigubbakcemile3

gözlerini açıp kapayana kadar kuzucuk kollarında olacak annesiopuyorumnanaktan
şaka gibi ama zeynom dünyaya geldi de büyüyor bile:))
alışveriş diye yorma kendini,son haftalarda bolca dinlenmen lazım..
sağlıkla gelsin de güle güle büyüsün odasında kuzummopuyorumnanaktan

inşşş cnm ya inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan
evet ya cok yorulmaya basladım buaralar doktorda üstüne basa basa yorulma dedi bahar temzligi falan yapmıyosun dimi diyo dedim yok yapmıyorum:roflol:
biseymi var erken dogum falan tehlikem yok demi deidm yok bi ay sonra tamamen gecer dei ama üstüne basaarak yorulma dedi bakalım yorulmuyorum zaten de dün bi sancı girdi ilk defa dedim noluyoz yalancı sancılar basladı heralde ...
ay bak heycan yaptın birden kaydirigubbakcemile3

30 haftalıgız biz daha kaydirigubbakcemile2 ama az kaldı gibi sanki zmn cabuk geiyo kaydirigubbakcemile3

bebişinle sana sağlık diliyorum.bem yumurta takibindeyim.bugün bakıldı 10na10muş fakat 15 olması gerekiyormuş, çrşb günü tekrar çağırdı bakalım hayırlısı.sen doğumunu nerde yapmayı düşünüyorsun cnm

hayırlısı olsun ben pek anlamadım yumurta takibi ne demek oluyo ama ii olur inş herseykaydirigubbakcemile3
walla bilmiyorumki cnm güvene gidiyorum ben doktorumdan memnununda işte bi degişiklik yapmayı düsünyorum ama belli degil işteboshayallersmile

esraa gözünaydın canım çok sevindim. zeynon hoşgelmiş sefalar getirmiş...

tolga bey için yazdıklarına bende teşekkür ederim. bende hep dua ediyorum ona...

bu arada havalar çokda soğuk değil eve hapsetme zeynoyu sokağa çıkar !!!!

şimdi birde iyi bir bebek doktoru bulursan gelip ankaraya seni öpücem. tolga beydeki şansımız inşallah çocuk doktorunda devam eder. biz 10 aylık olduk ama bir sürü doktora gitmeme rağmen istediğim gibi bir doktor bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…