Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

esraa gözünaydın canım çok sevindim. zeynon hoşgelmiş sefalar getirmiş...

tolga bey için yazdıklarına bende teşekkür ederim. bende hep dua ediyorum ona...

bu arada havalar çokda soğuk değil eve hapsetme zeynoyu sokağa çıkar !!!!

şimdi birde iyi bir bebek doktoru bulursan gelip ankaraya seni öpücem. tolga beydeki şansımız inşallah çocuk doktorunda devam eder. biz 10 aylık olduk ama bir sürü doktora gitmeme rağmen istediğim gibi bir doktor bulamadım.

esraa emziriyorsun değilmi?

çok teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan

zeynom öyle hoş geldi ki,evimiz panayıra döndü:)
ne güzel şeymiş anne olmak..

havalar epey bozdu canım,şöyle 20günü bulsak sokağa çıkarcam ama ev bile soğuk,kombimiz yanıyor valla:))

doktor için sana danışacaktım ben de,ilk muayene için bu c.tesi öge hanıma gideceğiz..
öge hanımla ilgili bir bilgin var mı? hiç gittiniz mi ona?

inşallah tolga beyde yaşadığımız şansımız doktorumuzla devam eder de isabetli bir doktorumuz olur..

bu arada emziriyorum kızımı..ilk günlerde hastanede sütüm yok diye mama takviyesi yaptılar ama..

Kızlar bugün 14:50de Tolga beyde randevum var.Çok hastane araştırdım sizlerin sayesinde Tolga beye gitmeye karar kıldım. 16 +5 haftadayım, sanırım bugün bebeğimin cinsiyeti belli olur..Çok heyecanlıyım ,Eve gelince yaşadıklarımı yazacağım.

Kızlar bugün 14:50de Tolga beyde randevum var.Çok hastane araştırdım sizlerin sayesinde Tolga beye gitmeye karar kıldım. 16 +5 haftadayım, sanırım bugün bebeğimin cinsiyeti belli olur..Çok heyecanlıyım ,Eve gelince yaşadıklarımı yazacağım.

bebeğin hayırlı olsun,sağlıkla gelsin inşallah canım..
hadi güzel haberlerini bekliyorum:)
ne heyecanlısındır şimdi,cinsiyeti öğrenme heyecanı sonra hareketlerini hissetme heyecanı ve en güzeli de doğum heyecanı..
allahım hepsini sağlıkla yaşatsınopuyorumnanaktan

canımcım güzel dileklerin için teşekkür ederim.tolga beyle dün tanıştık.bebegimin cinsiyetide KIIIIZZZZZZZ :emir_bebek::emir_bebek:zemuszemuszemuszemus

canımcım güzel dileklerin için teşekkür ederim.tolga beyle dün tanıştık.bebegimin cinsiyetide KIIIIZZZZZZZ :emir_bebek::emir_bebek:zemuszemuszemuszemus

oleyy topiğimize bir prenses daha geliyooorhihoyyyt
hemen bir ticker yap annesi,şöyle en pembiş olanından:))
görelim prenses kaçıncı haftada,takip edelim biz de:))

bu arada tarama testlerin falan yapıldı mı? herşey yolundadır eminim ama :)

3lü testim pzt yaptıracağım, Tolga bey bana günde 3 lt su ve 2 saatte yürüyüş verdi. bilmiyorumkismilesizlere nasıl önerilerde bulundu ??

3lü testim pzt yaptıracağım, Tolga bey bana günde 3 lt su ve 2 saatte yürüyüş verdi. bilmiyorumkismilesizlere nasıl önerilerde bulundu ??

canım benim suyum azdı o yüzden hep yattım son aylarda ama su içme rekoru kırıyordum:))
tolga bey,3lt demişti en az,tabi ben bi faydası olsun diye 4lt içiyordum suyu:)) hatta m.suyu-ayran falan da eklenince sıvı tüketimim hayli fazlaydı..
hele ki önümüz yaz,senn daha fazla sıvıya ihtiyacın var..
sürahiyi önüne koy,gelip gidip iç,bi süre sonra alışıyor insan..tabi normalde su içiyorsan sana kolay,ben hayat boyu suyla arası hiç olmayan biriydim,kolayla yaşıyordum epey zor alıştım:)))
eşim sen kolayı bıraktıysan herkes bırakır diyor hala:))
ahh bu bebişler neler yaptırıyor hem de gönüllü yapıyor insan:asigim:

tolga bey ne derse yaptım,tüm ilaçlarımı saatinde aldım ve olumsuzlukları hiç takmadım,hep kızıma konsantre oldum,çook rahat bir hamilelik geçirdim,darısı senin başına inşallah:nazar:

çok teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan

zeynom öyle hoş geldi ki,evimiz panayıra döndü:)
ne güzel şeymiş anne olmak..

havalar epey bozdu canım,şöyle 20günü bulsak sokağa çıkarcam ama ev bile soğuk,kombimiz yanıyor valla:))

doktor için sana danışacaktım ben de,ilk muayene için bu c.tesi öge hanıma gideceğiz..
öge hanımla ilgili bir bilgin var mı? hiç gittiniz mi ona?

inşallah tolga beyde yaşadığımız şansımız doktorumuzla devam eder de isabetli bir doktorumuz olur..

bu arada emziriyorum kızımı..ilk günlerde hastanede sütüm yok diye mama takviyesi yaptılar ama..

öge hanım hep yoğundu gidemedim bir türlü, haftaya ankaraya gelme durumum var . muayenenin nasıl geçtiğini yazarsan düşünebilirim. ilk muayenesini o yapmıştı zaten.

hastanede 25 cc filan mama vermiştim ben ama geliyor hemen biliyorsun.

gözünaydın!!!!!

ben meyveyi çok abartmıştım son aylarda zaten 9 ay boyunca sadece meyve yedim nerdeyse. abartma dimişti. içindeki şeker dolayısıyla.

canım benim arkadaşım 2 ay önce akayda doğum yaptı.epidural sezaryan ve çok memnun kaldı.SELMA TOKUÇOĞLU nun özeline gitti ve her ay 80 tl muayena ücretiverdi.doktor akay da yatırıyormuş hastalarını ve doğum için 1800 tl almış.fakat arkadaşım doktoru öve öve bitiremedi gece 12 den sabah 7 ye kadr odada benimle kaldı diye

keşke bunu çook daha önce öğrenmiş olsaydım da gül denen kadına gitmeseydim..içim yandı walla..hepiniz sağlıkla alın yawrularınızı kucağınıza..

defnecim,öge hanım çok sempatik biri,ilk muayenemiz olduğu için karşılaştırma yapacak durumda da değilim ama ilgili olduğunu düşündük eşimle..
sorularımıza gayet açıklayıcı yanıtlar verdi,kilosuna baktı,göbeğini kontrol etti,muayene etti işte kalp atışı vs falan..

esracım hayırlı olsundoğumun
Allah bebeğine sağlıklı hayırlı uzun ömür versin inşallah
ben bu arada 6 aylık oldum çarşamba detaylı ultrasonumuz var oğluşumla
hala bi isim bulamadık ama:)
bu arada doğumla ilgili bi detay sorucam epidural sezaryanle doğum için hastaneye ne kadar bi ödeme yaptın

esracım hayırlı olsundoğumun
Allah bebeğine sağlıklı hayırlı uzun ömür versin inşallah
ben bu arada 6 aylık oldum çarşamba detaylı ultrasonumuz var oğluşumla
hala bi isim bulamadık ama:)
bu arada doğumla ilgili bi detay sorucam epidural sezaryanle doğum için hastaneye ne kadar bi ödeme yaptın

çok teşekkürler canım,aminn,darısı başına:)
çrş günü güzel haberlerini bekliyorum:)
isim için daha 3 ayınız var,içinize sinen bir isim bulmak için hayli uzun bir zaman:)
seçenekler var mı,hiç mi fkriniz yok?

akay standart canım,2gece kalınca 1750,tek gece kalınca 1500tl

hımmm yani sezaryenle normal doğum falandamı standart bide neden sezaryen sağlık şartlarımıydı yoksa senmi istedin :)
bi sürü soru sorarım artık
bide hastane çantasında şuda olsaydı dediğin bişey oldumu.
ben hastane çantamı hazırlıyorumda artık.
ya bideeeee :) sıkılmıyomusun bunalmıyomusun bebek bakmaktan ben korkuyorum açıkçası
ismede gelince her düşündüğümüz isim etrafımızda ya ailede ya yakın arkadaşlarımızda varr biz isimsiz kaldııııık

hımmm yani sezaryenle normal doğum falandamı standart bide neden sezaryen sağlık şartlarımıydı yoksa senmi istedin :)
bi sürü soru sorarım artık
bide hastane çantasında şuda olsaydı dediğin bişey oldumu.
ben hastane çantamı hazırlıyorumda artık.
ya bideeeee :) sıkılmıyomusun bunalmıyomusun bebek bakmaktan ben korkuyorum açıkçası
ismede gelince her düşündüğümüz isim etrafımızda ya ailede ya yakın arkadaşlarımızda varr biz isimsiz kaldııııık

canım nerdeyse bütün kk öğrendi bir senin haberin yokmuş sanırım:)) ben normal istiyordum ama kızımın boynunda kordon vardı hadi bu neyse suyum nerdeyse bitti ve 36+5te zorunlu sezeryan oldum..bırak normal doğurma hayalimi,biraz daha kalsın içimde diye çabaladık..
yine söylüyorum,tolga beyden allah razı olsun,başka bir doktor olsaydı çok daha erken alırdı kızımı..
hastane çantasında keşke pijama yerine gecelik koysaymışım dedim,2 gecelik 2 pijama vardı,pijamalara dokunmadım bile..evden takviye yaptığımız şeyler oldu ama ço şükür herşeyi düşünmüşüm:) sen listeni yaz istersen,onun üzerinden konuşalım..
ama ıslak mendil,bebek bezi bol al..bir de canbebe alt bakım örtüsü çok kullanışlı,bulunsun çantanda derim..
hastanede normal doğumda 1,sezeryanda 2 gece kalıyorsun..
hastanedeki herkes çok ilgili ve sevecendi,burda doğum hikayelerini okurken daha iyi anlıyorum:)
öyle garip ki annelik,ben ki çok çabuk sıkılırım herşeyden ama uff demedim henüz..
yoruluyor insan ama o bile koymuyor..
ve ben yalnızım,ailem gideli 10gün falan oldu..yanında biri olsa hiiç koymaz..
iş başa düşünce herşeyi yapıyor insan,ben kendi başıma yıkıyorum hergün:) söyleseler inanmazdım ama allahım csaret veriyor:)

aklına takılan ne varsa sor olur mu,elimden geldiğince cvp vermeye çalışırım..

ama esracım geçen ben hastaneye gittim devlet hasnanesine kadının biri yatıyo bende yatıştaydım tetkikler için
sen gibi sorunluymuş su meselesi ona rağmen doktor sancı verip normale uğraşıcakmış olmazsa sezaryene çevircekmiş doğumhanede
sonra noldu o kadın bilmiyorum
ya ben sezaryandan korkuyorum haytın boyunca bi kesikle yaşamak ne bilim hep diyolarya soğuklarda falan ağrı yapar hayatın boyunca koruyacaksın dikiş yerini falansenin nasıl dikiş yerin zorluyomu o can bebenin alt açma bezlerinden alcam listemde var o
2 gecelik yettimi peki ?

keşke bunu çook daha önce öğrenmiş olsaydım da gül denen kadına gitmeseydim..içim yandı walla..hepiniz sağlıkla alın yawrularınızı kucağınıza..

sanırım biraz geç okudunuz.anladığım kadarıyla doktorunuzdan memnun kalmamışsınız.hangi hastanede bu doktor?akaydamı

esracım 1.750 tl ödediniz ya bunun içinde bebegin muayenesi , topuk kanı vs.vs dahil mi. bayındıra sordum ; örnek veriyorum 3.000 lira doğum ise bebek bakımıda 500 tl tutuyormuş hepsi içinde 3.500 miş. akayda hepsi içinde 1.750 mi ?

canım nerdeyse bütün kk öğrendi bir senin haberin yokmuş sanırım:)) ben normal istiyordum ama kızımın boynunda kordon vardı hadi bu neyse suyum nerdeyse bitti ve 36+5te zorunlu sezeryan oldum..bırak normal doğurma hayalimi,biraz daha kalsın içimde diye çabaladık..
yine söylüyorum,tolga beyden allah razı olsun,başka bir doktor olsaydı çok daha erken alırdı kızımı..
hastane çantasında keşke pijama yerine gecelik koysaymışım dedim,2 gecelik 2 pijama vardı,pijamalara dokunmadım bile..evden takviye yaptığımız şeyler oldu ama ço şükür herşeyi düşünmüşüm:) sen listeni yaz istersen,onun üzerinden konuşalım..
ama ıslak mendil,bebek bezi bol al..bir de canbebe alt bakım örtüsü çok kullanışlı,bulunsun çantanda derim..
hastanede normal doğumda 1,sezeryanda 2 gece kalıyorsun..
hastanedeki herkes çok ilgili ve sevecendi,burda doğum hikayelerini okurken daha iyi anlıyorum:)
öyle garip ki annelik,ben ki çok çabuk sıkılırım herşeyden ama uff demedim henüz..
yoruluyor insan ama o bile koymuyor..
ve ben yalnızım,ailem gideli 10gün falan oldu..yanında biri olsa hiiç koymaz..
iş başa düşünce herşeyi yapıyor insan,ben kendi başıma yıkıyorum hergün:) söyleseler inanmazdım ama allahım csaret veriyor:)

aklına takılan ne varsa sor olur mu,elimden geldiğince cvp vermeye çalışırım..

esracım bisey sorcam hayatım ben smdi 8 aylıgım ya bi hastaneye sorduk gec geldigim için normal dogum fiyatı 1000tl ise iste ben gec geldigim için 2000tl imiş smdi bu akaydadamı öle ben gec gittigim için fiyatta bi farklılık olurmu acaba :uhm:
ya bende 2 pijama koyıyım diyodum görmcemde belli olmas belki sezeryan yaparsın ozmn pijama giydirmiyolar gecelikte koy dedi ben ozmn en iisi gecelikte koyıyım demi:uhm:
bide esracım canbebe alt bakım örtüsü kullan at seklindemi ben onu ilk senden duydum baktım netten öle gibi algıladım...
walla haklısın cnm benm ya allah onun gücünü öle bi veriyoki cidden cennet annelerin ayakları altında diye bosuna demiyolar demkki opuyorumnanaktan

X