Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Kızlar merhaba ben Ankaradayım ve doktor arıyorum!Özel Keçiören hastanesine Hüseyin Hocaya gidiyorum! yumurtalarımın fazla gelişmediğini ve 19. gün progesteron testi yapacağını söyledi! 4-5 aydır buraya gidiyorum ama Tolga Hocadan çok memnunsunuz sanırım! muayene ücreti nedir? yada Tolga Hocaya gitsemmi diye düşünüyorum! hormon testlerim filan yapılmıştı, bütün test sonuçlarımı toplayıp gidiyimmi*

mojesve aynı şeyleri tekrarlamaktan öteye gidemiyorsun,bu yaptığının tek adı var o da karalama.
daha fazla uzatmak istemiyorum,yazdıkların ve yazdıklarımız burada,okuyanlar en doğru ayrımı yapacaklardır..
sağlıklı doğumlar diliyorum.

sevgili callcenter,allahım sana sağlıklı, dünyalar güzeli bir bebiş kısmet etsin inşallah:Saruboceq:

Tolga beyle tanışırsan neden ondan bu kadar memnun olduğumuzu anlarsın canım:)
telefon açarsan tüm sorulara yanıt alabilirsin canım,çünkü bahsettiğin testlerle iilgili bir bilgim yok,yanlış yönlendirmiş olmayayım:) bilen varsa yanıt gelir ama zaman kaybetmek istemeyeceğini düşündüğüm için hemen telefon açmanı önerebilirim:)

Haklısın, insanın karşısındaki net bir şekilde ortada olan durumu ısrarla anlamak istemez ise elbette ki aynı şeyler tekrarlanır durur. Bu yaptığımın adına karar verecek kişi sen değilsin inan bana. Sırf şu dakkadan sonra snein için rahat edecek diye gerçekleri saklayacak değilim. Elbette ki okuyanlar doğru değerlendirmeyi yapacaktır. Bu konuda şüphem yok. Ayrıca kimse sana git doktorunu bırak demiyor sen devam et, başkası devam etsin, diğeri devam etmesin bunun hiçbir önemi yok. Senin yapmaya çalıştığın gerçeklerin burada anlatılmasını önlemek. Bir insanın yaşadığı şeyi anlatması seni neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim. Tutturmuşsun bir karalama lafı. Bundan sonraki 1 milyonuncu mesajında da gene aynı şeyi yazıcaksın çünkü işin özünde yatan şey yolun sonuna gelmişsin ve doktorunla ilgili şu saatten sonra kötü birşey duymak istemiyorsun! Yaşanan gerçek olsun ya da olmasın senin için fark etmez. Neyse, ben de sana sağlıklı ve sorunsuz doğumlar diliyorum))

kişisel saldırı yapmana da şaşırmıyorum ama ben sana ayak uydurmayacağım.
yaşadığın strese veriyorum..
burası tartışma değil paylaşım platformu..
isteyen istediğini paylaşır ama doğru sınırlarda.

konu sorumlusu mune bir link vermişti,gözünden kaçmış olabilir diye ben de veriyorum,bakarsan sınırları da görmüş olursun.
http://http://www.kadinlarkulubu.co...stane-karalamalari-hakkinda-onemli-uyari.html

Sevgili call center ben de hamile kalabilmek için bayağı uğraştım. Tolga Hoca'ya bir görün bakalım. Ben rahim filmi de çektirmiştim. Eşine sperm tahlili yapıldı mı?Gerçi benim birçok tüp bebek denemem var. En son ki denememi Tolga Hoca yaptı. Şimdi hamileliğimin son aylarını yaşıyorum. umarım sen benim kadar uğraşmazsın. Bazen ilaç yardımıyla bile hamile kalınabiliyor...Allah yardımcın olsun.

Sevgili esra, seni tanımam etmem o yüzden tarafsız bir bakış acısı ile kızcagızın cok üstüne gidiyorsun gibi geldi, yapmayın böyle şeyler birbirinize bayanlar kötü seyler basa gelinmeyince anlaşılmazmış. Doktorunuzu sevebilirsiniz ne güzel. Kırmayın birbirinizi ya stres olmaya değer mi güzel anneler.
Doktorda bir insan dogrudur hata yapmaması yapmıssa en az olması gerkendir. Sevgili arkadaşım sende dua etki başına daha kötüsü gelmedi. Her işte hayır vardır canım sıkma canını. Bebişine hiç bir yararı olmaz zararın neresinden dönsen kardır.

aperpilcim,allah aşkına çok üstüne gidiyorsun dediğin,haksız karalamaya tahammül edemeyişim ve bunu bu şekilde yapmasının doğru olmayışını söylememden başka birşey değil..
ki dikkat ettiysen bebeği için de hep dua ettim ve etmeye devam ediyorum..
kaldı ki doktorumuzun yanlış teşhisi,tanısı gibi bir durum da söz konusu değil ki,hata olarak görelim..hani amniyosentez yapıp yanlış birşey söylese,dediği gibi çıkmasa falan yerden göğe haklı diye ilk ben derim..yani doktorumu çok seviyorum diye körü körüne bir savunma değil benimki..
diliyorum hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım bebeklerimizi..

Mrb arkadaşlar.. Daha öncede yazmıştım ben 6. haftamdan buyana Tolga beye gidiyorum.. Birçok arkadaşımda kendisine gidiyordu, şimdi hepsi Tolga bey sayesinde bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına aldılar ve inanın çoğu riskli gebelikti ama onlarda benim gibi kendisine koşulsuz güvendiler ki güven çok önemli çünkü okuduğum olumsuz yazıların çoğu güvensizlikten kaynaklanmış diye düşünüyorum yani güvenilmeyip başka başka yerlere danışılmış dolayısıylada zaten karışık olan kafalar iyice karışmış..
Bende olmasada birkaç arkadaşımda aksilikler olmadı değil oldu, Tolga beyden dolayı olmasada hastane yüzünden oldu ama Tolga beyin profesyonelliği ve tecrübesi sayesinde hepsi çözüldü:) bundan ötürüde hiçkimse Tolga beyi böyle haksız yere çirkin bir şekilde karalamadı! Kendilerini ve bebeklerini koşulsuz güvenerek Tolga beye emanet ettiler ve sonuç mutlu son:)
Benimde ilk başlarda soru işaretleri vardı kafamda..ilk defa anne oluyordum çok heyecanlıydım ve herkes gibi herşey yolunda gitsin istiyordum vs vs..benim sorunum normal doğum taraftarıydım fakat çevremdeki herkes sezeryan oluyordu, gerek kendi tercihleri gerekse riskli gebelik grubunda olduklarından sezeryan oldular hep.. Benimde içimde kötülük, fesatlık, art niyet olsaydı Tolga bey sezeryan taraftarı demekki -ki böyle duyumlarda almadım değil- deyip kendisine gitmeyi bırakabilirdim.. Ama dediğim gibi kendisine koşulsuz güvendim hep, mutlu sonları gördükçede güvenim dahada pekişti..
Daha öncede yazmıştım benim bebeğim kordonunu boynuna dolamıştı yani benimde gidişat sezeryan gibi gözüküyordu ki son kontrolümde bebeğimin kordonunu çözdüğünü görene kadar, tabi bu durumdada sezeryan olasılığı ortadan kalkmış oldu..Tolga bey normal doğum yapmaman için hiçbir sebebin yok dedi ve böylelikle hem ona olan güvenimi ikiye katladı hemde hakkında çıkan sezeryan taraftarı söylentilerininde gerçek dışı olduğunu göstermiş oldu.
İyiki Tolga bey benim doktorum, kendimi bu yönden çok şanslı ve ayrıcalıklı hissediyorum..
Herkese zamanında, sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum…

arkadaşlar,14 mayıs cuma günü sabah 8:00'de kızım kollarımda olacak inşallah..
36+5 haftalık olacağız,hala inanamıyorum,35i bulur muyuz derken bugunleri gördük çok şükür..
Tolga Bey'in,bilgisi,tecrübesi ve ilgisi sayesinde bugunlere geldik..
zeynom sağlıkla gelsin inşallah..
önce alllaha sonra da tolga beye emanetiz..

gözünaydın canım isimleride çok güzel. kendileri daha da güzeldir, allah nazarlardan korusun. sanada kolaylıklar dilerim.

hoşgeldin canım a.s.
yoktun epeydir,izindeymişsin meğer:)
nasılsın görüşmeyeli,nasıl gidiyor?

esraaa doğum yaptınmı tatlım ??? ses ver!!!

olumsuz yorumlar için ilk okuduğumda bişeyler yazacaktım. ama hepsini tam okuyacak ve yorumlayacak vaktim olmadı. çokda uzun yazılmış.

sonuç olarak ben çok ama çok memnun kaldım tolga beyden ve hastanesinden. herkesede tavsiye ederim.

memnun olmayanların olmasınıda gayet doğal buluyorum.

herkese sağlıklı doğumlar dilerim.

esra sana yazdığımda sabahtı ancak şimdi gönderebildim ve senin yazdıklarını okudum çok sevindim sağlıkla inşallah dünyaya gelsin zeyno!!! videoyu unutma. sonra video kayıtlarından resim elde edebiliyorsun. hatırlatırım.
son hazırlıkların tamammı aklına takılan bişey varsa sor lütfen.

amin canım,teşekkürler, inşallah:Saruboceq:

doğum için çantalarımız hazır,evde tüm hazırlıklar tamam,prensesimiz sağlıkla gelsin başka bir eksiğimiz kalmayacak:)
defnecim aklıma takılan birşey var,sen bilirsin,
bebeği giydirmeleri için ona hazırladığım çantayı komple veriyor muyuz?
peki hangi takımı giydireceklerini nerden bilecekler,ya da yığınla şey var içinde koskoca çantayı vermek onlara da zor olmaz mı?

video konusu ok kaydirigubbakcemile5
fotoğraf için de profesyonel doğum fotoğrafçısı Elçin Polat fotoğraflarımızı çekecek..
inanılmaz heyecanlıyım:)
içimde herhangi bir korku ya da telaş yok ama dedim ya çook tatlı bir heyecan içindeyim..

muhtemelen az önce esra bebişleri doğurdu :)
canım Allah hayırlı ömürlü evlatlar etsin sağlık şifa versin mutluluklar.
darısı başımıza :)

Merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza...
Medicana hastanesinde takip ediliyorum. Özel bi muayenehaneye gidiyordum ama artık canıma tak etti doktorun ilgisizliği diyaloğa açık olmaması ben de son anda fikir değiştirdim. Umarım iyi olur benim için. Doktor ve hastane önerileriniz de bekliyorum arkadaşlar

CANIM geç kaldım cevap için olsun sağlıkla gelmiştir inşallah bebeğin.

ben yinede yazayım doğum yapacak arkadaşlar için.

çantaya haliyle birden fazla takım koyuyorsunuz. çanta odanızda kalıyor, doğumdan sonra

hemşire gelip kıyafet alıyor, biz bu detayı düşünemediğimiz için, odada sadece babam

kalmıştı, oda hemşirelere çantayı göstermiş onlarda içinden seçip almışlar, benim ilk

giydirmek istediklerim farklıydı ama başka bişey giymişti, olsun çokda önemli değil ama

hemşireler uğraşmasın diye ilk gerekenler ayrıca beşiğe filan konulabilir.

bebeği üstten ısı veren bi cihazın altında giydiriyorlar, üşüme sıkıntısı olmuyor yani.

esracım umarım herşey yolunda gitmiştir... bebeğin 4 günlük olmalı. haberlerini bekliyoruz.

ben haliyle akay hastanesi ve tolga beyi tavsiye ediyorum.

tolga beyi daha önce o hastanede çalışan doktor arkadaşımız sayesinde bulmuştuk. hastane konusunda tereddütlerimizde yine o arkadaş giderdi. çünkü özel hastane olunca hep söylenirya techizat vs. eksiktir diye, hem hastaneye hem doktoruma güvendim ben.
gördüğüm ilgidende çok memnun kaldım. gerçekten gergin olduğunuz dönemde insanların sevimliliği, size verdiği güven dahada önem kazanıyor.

bu arada ben 5 ayda rastladım tolga beye, ozamana kadar kaç doktora gittim sayısını hatırlamıyorum bile, karar verememek bulamamakda zor. umarım biran önce karar verirsiniz.
sağlıklı doğum dilerim. tabiki vaktinde:)))

kızlar meraba yorumların coghunu okudum esrada cok anlattı tolga beyi 7.5 aylıgız gitsek sorun olurmu acaba bide net olarak dogum ücreti ne kadar muayene ücreti nekadar söyleyebilcek varmı ssk lıyım ona göre sölersenz cok sevnirim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…