ak oldunuz, alm siz mi yaparsnz? karnzdakinden mi beklersiniz?

hamra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
56
0
kızlar dıyelımkı bırını sevdınız ılk acılan sızmı olurdunuz, yoksa bunu karsınızdakındenmı beklersınız helede yaşınız bıraz ortalarda ise ???

bilmiyorum o anki hislerim ne derece olur ama ben çok sevsemde ilk adımı atamayanlardanım,hani beklerim ki ilk cümleyi o kursun,yalnız samimiyetimi ve sıcaklığımı bi şekilde belli etmeye çalışırım hareketlerimle... :icecream:

Karsimdakinden beklerim. Bugüne kadar kimseye gidip acilmadim, sanirim bundan sonrada olmaz.

esime ben acilmistim msj yollamistim, oda kábul etmisti. iyikide ben ilk teklifi yapmisim yoksa ondan biraz zor teklif gelirdi ,

hiç işim olmazz ne açılcammm şakkıdı
süslenir püslenir beklerim tatlicadiarzu

ilk adımı atmazdım. karşıdan beklerdim.
eğer çok çok hoşlanıyorsam, zarf atardım, gerisini ona bırakırdım. jeyyar
eğer karşı taraftan birşey gelmezse kıvırması kolay olur. :dance: :dance:

ne gizemim kalirdi benim ozaman etmezse etmesin insan hayatinda ne unutamam dediklerini unutuyor bunuda unuturum derim giderim yoluma yerimseniben

bende açılmam şahsen çünkü kız açılınca erkekler bi havaya giriyo kız kıymetsiz oluyo erkeğin gözünde bence o açılmalı hatta peşimden koşmalı beni elde etmek için uğraşmalı sırnaşık şey

Onu beğenmiş olsam bile açılmayı bırakın, ilgisiz davranırdım.
İster 18'imde ,,ister 30'umda,ister 50 'sinde olayım,huy işte...

yani sen hoşlandığını biraz belli edip geri adım atacaksın.
tatlı bir bakış olur, şaka ile karışık bir söz olur.
karşıdakine cesaret vermek için .
niyeti varsa sonraki adımı o atar zaten.

ilk adımı herzaman için karşı taraftan beklerim..herhalde bu yapı meselesi...duyuyoruz bazen bayanlarında ilk adımı attığını ama bana ters geliyor....

eğer karşımdaki kişinin hislerinden eminsem üstü kapalı ona kapı açarım baktım hala tık yok açık açık söylerim ne var ki.. ille de karşı cinsin söylemesi gerekmez.. daha önce yaptım.. ve onun da bana hisleri olduğunu ama çekindiği için söyleyemediğini öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…