Airfrey

rebel23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
3
1
34
Merhaba arkadaşlar airfrey almak istiyorum ama hangi markayı alsam karar veremiyorum şuanda en iyisi philips diyolar ama oda Çok pahalı taç markası nasil kullanan varmi o aklıma yatti biraz ama kullananlar varsa bilgi verirse cok memnun

Merhaba arkadaşlar airfrey almak istiyorum ama hangi markayı alsam karar veremiyorum şuanda en iyisi philips diyolar ama oda Çok pahalı taç markası nasil kullanan varmi o aklıma yatti biraz ama kullananlar varsa bilgi verirse cok memnun
Mrb, philips xl modeli kullaniyorum kasim indirimindee 4bine aldik cook memnunum cok guzel . Tac markasini bilmiyorum. Kumtel ve xiome kullanan arkadaslarimda cok memnunlar dunde bir arkadasim shafer aldi oda begenmis 2 defa denemis patatesi guzel kizartmis. Phipsin patates kizastmasi tavadaki gibi oluyor butceniz varsa philips tavsiye ederim

Beğendiğim en büyük özelliği yağsız bir şeyler pişirebilmek lakin robot süpürge gibi geliştirilmeye ihtiyacı var. İkisi de popüler ve herkes sahip olayım derdinde ama ikisinin de henüz beklentiyi karşılamadığı bir çok özelliği var..

Bence acele edilmemeli fiyatlar zaten uçtu.

Bana da çok gereksiz geliyor. Her duyduğumuzu almak cezbediyor. Robot süpürge alıyor millet harıl harıl. Annem de bana çok baskı yaptı al diye almadım. Zaten hareketsiz hayat sürüyoruz birde onu otomatiğe bağlamayalım diye. Gerçi yemi yeni düşünmeye başladım çocuk var yapamıyorum.

Ben Xiaomi kullanıyorum, çok memnunum.
Özellikle közleme özelliğini çok seviyorum...yağsız yemekler seviyorsanız kesinlikle tercihiniz olsun. Yoksa memnun kalmazsınız.
Fırına göre daha az elektrik yakıyor...
Zamandan da tasarruf diye düşünüyorum.

Ben 2000 ne almıştım uygundu.
Philipse o kadar para vermem açıkçası.

Komsumda var patates hiçde guzel olmuyor bazı şeylerde pratik ama fırindan ne farkı var allasen küçücük yemek yapabiliyorsun ve ucuz birseyde değil üstelik çok gereksiz buluyorum
Patatesi ilk suda bekletmek lazım sonrasında peceteyle kurutup airfryere yerleştirince güzel oluyor. Az yağ kullanılması, zamandan tasarruf cezbedici geliyor. Ben ekmek, muffin, tavuk, cips... yaptım. Bir de mikrodalga yerine bir şey ısıtmak istedigim zaman da kullanıyorum.

Patatesi ilk suda bekletmek lazım sonrasında peceteyle kurutup airfryere yerleştirince güzel oluyor. Az yağ kullanılması, zamandan tasarruf cezbedici geliyor. Ben ekmek, muffin, tavuk, cips... yaptım. Bir de mikrodalga yerine bir şey ısıtmak istedigim zaman da kullanıyorum.
Valla ben suda bekletmediğim zamanlarda bile çok güzel oldu, öyle de beğendim.
Sebzeleri de çok güzel pişiriyor 😍

Fırının küçüğü üstelik içindeki kap teflon cinsi gayet kanserojen madde ve zararlı. Cam, bakır, toprak, demirdöküm, Çelik ve emareye dışında hiç bir şey kullanmayın derim.

Bunu yerine hem ufak boy fırın hem mikrodalga olan fırınlar var. Daha pratik. Patatesleri fırında azıcık yağla daha güzel yaparsınız

Ne özelliği var anlamadım. Fırında koca tepsi yemek yapıyorum. Bunun içinde bir tabak yemek pişirmek için ne diye dünyanın parasını vereyim.
Bende tam alacaktim enistem dediki evdeki firindan bahsediyorsun sanki dedi Allah allah ne farki varki dedi dusundukce almaktan vazgcetm🤣 birde patatesi kizartirken falam hosuma gitmedi philips xxl denemistim.xiomi kuzenimde var oda kofteleri tavugu pisirmedingecen gun aldim bir daha tavada kizarttim sinirlenip diye soyleniyordu ama sebze yemeklerini cok guzel yapiyormus

Fırının küçüğü üstelik içindeki kap teflon cinsi gayet kanserojen madde ve zararlı. Cam, bakır, toprak, demirdöküm, Çelik ve emareye dışında hiç bir şey kullanmayın derim.

Bunu yerine hem ufak boy fırın hem mikrodalga olan fırınlar var. Daha pratik. Patatesleri fırında azıcık yağla daha güzel yaparsınız

Bence her eve bi robot süpürge bi airfrey alınmalı ikisi de baya hayatı kolaylaştırıyor mikro dalgada zararlı sonuçta 😇 almadan önce instada gezince ay bu ne abartı deniliyor ama alınca rahatmış baya deniliyor

X