ailesiyle tanıştırmayan sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jenny198

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
47
-6
28
merhaba arkadaşlar,

nerdeyse 3 yıllık bir ilişkim var ve 1 yıldır biz birlikte yaşıyoruz. ikimizin de ailesinin bundan haberi var. ben onu annemle tanıştırdım. fakat onun ailesinden kimseyle tanışmadım. ailenle tanışmak istiyorum diye gidip söylemedim ama bu benim beklediğim bir şey.

mesafe problemi yok. biz istanbul'da yaşıyoruz ama aileler mersinde.

sizce neden tanıştırmıyor?

yaşlar 26 - 28

Ailesi nasil yani belki boyle seylere karsidirlar sevmeyen insanlardir

ailesi modern ama bir yandan da otoriterler.
erkek arkadaşım istanbul'a geldiğinden beri bir kez olsun onun için gelmediler oğlum özledik deyip. üstelik tek çocuk. bu bana garip gelen bir şey mesela. erkek arkadaşım mı onları istemiyor diyorum ama böyle bir şey olamaz.

ailesi modern ama bir yandan da otoriterler.
erkek arkadaşım istanbul'a geldiğinden beri bir kez olsun onun için gelmediler oğlum özledik deyip. üstelik tek çocuk. bu bana garip gelen bir şey mesela. erkek arkadaşım mı onları istemiyor diyorum ama böyle bir şey olamaz.
Alla alla gelmemelerine anlam veremesim belki bu tarz seylere karsilardir o yuzden cocuk istemiyordur

merhaba arkadaşlar,

nerdeyse 3 yıllık bir ilişkim var ve 1 yıldır biz birlikte yaşıyoruz. ikimizin de ailesinin bundan haberi var. ben onu annemle tanıştırdım. fakat onun ailesinden kimseyle tanışmadım. ailenle tanışmak istiyorum diye gidip söylemedim ama bu benim beklediğim bir şey.

mesafe problemi yok. biz istanbul'da yaşıyoruz ama aileler mersinde.

sizce neden tanıştırmıyor?

yaşlar 26 - 28
bence konuyu direkt açın artık.

Seninle evlenme dusuncesi yok ta ondan şu anda...
Direkt sormalısın eğer yoksa evini ayır bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X