Ailesinin yanında değişir mi erkekler?

smileplease

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2021
29
11
21
Merhaba,
Erkek arkadaşımla 8 aylık bir ilişkimiz var. Ikimiz de üniversite okuyoruz ve ailelerimizin yanına tatillerde gidebiliyoruz. Ben bu sene büte kaldığım için gitmedim. Erkek arkadaşım gideli 2 gün oluyor. Kendisi normalde sık arayıp soran, merak eden ilgili bir erkek. Fakat geçtiğimiz 15 tatil de dahil olmak üzere ailesinin yanına gittiğinde bir fırsat yaratıp aramıyor, mesaj atsa da saatlerce dönmüyor. Bugün boyunca 2 defa mesajlaştık mesela. Insan yine de bir fırsatını bulur mesaja cevap verir veya dışarı çıkıp arar gibi düşünüyorum.Çünkü dediğim gibi öncesinde de 15 gün boyunca hiç konuşmamıştık sesli bir şekilde. Bilmiyorum belki anlayîşlı değilimdir yeterince. Çünkü normalde 5 dk görmek için, sesimi duymak için vs. bahanelerle arayan birisiydi. Nedense içimde bir rahatsızlık oluştu, kendimi iyi hissedemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?
Bu arada annesinin benden haberi yok. Ablası biliyor sadece.

Merhaba,
Erkek arkadaşımla 8 aylık bir ilişkimiz var. Ikimiz de üniversite okuyoruz ve ailelerimizin yanına tatillerde gidebiliyoruz. Ben bu sene büte kaldığım için gitmedim. Erkek arkadaşım gideli 2 gün oluyor. Kendisi normalde sık arayıp soran, merak eden ilgili bir erkek. Fakat geçtiğimiz 15 tatil de dahil olmak üzere ailesinin yanına gittiğinde bir fırsat yaratıp aramıyor, mesaj atsa da saatlerce dönmüyor. Bugün boyunca 2 defa mesajlaştık mesela. Insan yine de bir fırsatını bulur mesaja cevap verir veya dışarı çıkıp arar gibi düşünüyorum.Çünkü dediğim gibi öncesinde de 15 gün boyunca hiç konuşmamıştık sesli bir şekilde. Bilmiyorum belki anlayîşlı değilimdir yeterince. Çünkü normalde 5 dk görmek için, sesimi duymak için vs. bahanelerle arayan birisiydi. Nedense içimde bir rahatsızlık oluştu, kendimi iyi hissedemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?
Ailesine gidince boş boş duruyor mu yoksa bir iş mi yapıyor?

Merhaba,
Bu arada annesinin benden haberi yok. Ablası biliyor sadece.
Ay erkek adamın ne çekincesi olacak yaa. Irgat değilse eğer mutlaka bir vakit bulur.

Bir iş yapmıyor, tatil için gitti zaten. Sorunca da sohbet ediyoruz vs. diyor. En son yks ye hazırlanan kuzeniyle konuşuyordu. Sonrasında 3 saattir yazmadı.
Dediğin gibi normalde sık arayıp soran biriyse ama ailesinin yanında böyleyse ailesinin seni bilmesini istemiyordur. Hani olur ya çok fazla mesajlaşan , mesaj yazarken sırıtanlara " oo sevgilin mi var?" diye sorulur. Bu soruyu ailesinin sormasını istemiyordur. Ama yine de çok mantıksız. Ailesiyle vakit geçirmesi normal ama seni bu kadar boş bırakmamalı bence .

Ailesinin yanında çalışıyor olsa çok meşgul derdim ama öyle değilmiş.

Bence kötü düşünmeyin bazı erkekler öyle. Eşinizin anne babası sizi bile bilmiyor dikkat çekmek istemiyordur ya da normalde bahane bulup çıksa ailesi anlayacak vs istemiyordur.
Benim eşimde öyleydi sevgiliyken 10 gün diyelim ailesinin yanındaysa ekmek almaya giderken 2 dakka arıyodu onun haricinde ara ara mesajlaşıyoduk

Bence kötü düşünmeyin bazı erkekler öyle. Eşinizin anne babası sizi bile bilmiyor dikkat çekmek istemiyordur ya da normalde bahane bulup çıksa ailesi anlayacak vs istemiyordur.
Benim eşimde öyleydi sevgiliyken 10 gün diyelim ailesinin yanındaysa ekmek almaya giderken 2 dakka arıyodu onun haricinde ara ara mesajlaşıyoduk
Haklısınız ama 2 dk araması bile ne kadar değerli bakınca

15 gün boyunca hiç konuşmamak ne demek? Hiç mi tek kalmıyor, dışarı çıkmıyor? Mesajda aynı şekilde. Bana hiç normal gelmedi aile yanına gitti diye bu kadar iletişimsiz kalmak.

bence bu ilişkiyi bi gözden geçirin 15 gün aramaması çok normal değil bu adam hiçmi telefona bakmıyor oyun oynamıyor yani sıkıntılı bi durum

15 gün boyunca hiç aramadı ve mesajlara dönmüyor ne demek ya🤔insanın hiç mi ufak bir vakti olmaz, hiç mi özlemez. Benim ki her gün yemek yerken, yolda yürürken bile bir fırsatını bulur arar özledim der. Normal değil. Acaba bir başkası mı var??

15 gün boyunca hiç aramadı ve mesajlara dönmüyor ne demek ya🤔insanın hiç mi ufak bir vakti olmaz, hiç mi özlemez. Benim ki her gün yemek yerken, yolda yürürken bile bir fırsatını bulur arar özledim der. Normal değil. Acaba bir başkası mı var?
Normalde mesaj atıyordu, akşamları da özledim diyip arıyordu. Ama ailesinin yanına gidince dediğim gibi 15 gün hiç konuşmadık mesaj harici :KK43: bu sefer de aynı olunca iyice kötü hissettim

Normalde mesaj atıyordu, akşamları da özledim diyip arıyordu. Ama ailesinin yanına gidince dediğim gibi 15 gün hiç konuşmadık mesaj harici :KK43: bu sefer de aynı olunca iyice kötü hissettim
Ailesinin yanında diyelim ki konuşmaya utanıyor. Ee hiç mi tek başına kalmıyor. En azından uyumadan önce sessiz sessiz bir arar 5 dk sesini duyar. Yok ya normal değil. Kesin ya sıkıldı senden ya da başka biri vardır

Bütün gün bir 5 dk sesinizi duymayacak kadar insan meşgul olamaz. Ya sizi sallamıyor ya da orda bilmediğiniz bir şeyler dönüyor normal değil

X