Ailem beni dışlıyor

Arzu9823

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
89
31
26
Merhaba ben eşimle ayrıldım bir yaşında kızımla birlikte ailemin evinde kalıyorum sağ olsunlar beni kabul ettiler sırt çevirmediler ama beni hep yalnız bırakıyorlar annem benimle nerdeyse hiç konuşmuyor akşamları birlikte oturmak istemiyorlar çocuğu alıp odaya geçiyorum. Bayramda seyranda her zaman yalnızız bizi hiç yanlarında istemiyorlar. Başka eve çıkıp rahatsız etmeyeyim desem şuan öyle bir imkanım yok kpss çalışıyorum annem de çocuğa hiçbir şekilde bakmayacağını söyledi yani bu sene işe giremem. Bu durumu görmezden gelip onların yaptığı gibi mi yapmalıyım, yoksa zamanla düzelir diye beklemeli miyim? Sorunun ne olduğunu konuşamıyorum çünkü ailem sorunu çözmek yerine onu görmezden gelmeyi tercih ediyorlar çocukluğumdan beri böyle

Yaşlıların kafa yapısı, düzeni çok farklı oluyor bize göre
Üzmeyin lütfen kendinizi ,bırakın kendi hallerini

Bir an önce iş bulup çocuğunuzu kreşe verirsiniz, en kısa zamanda da umarım ayrı eve çıkarsınız

Şuan için zor kiralar pahalı özelde verilen para çok az hayırlısı olsun inşallah sağolun

Sınava kadar idare edin, şimdi kavga çıksa çocuğunuzla nereye gideceksiniz? Allah yardımcınız olsun, çok zor bir durum ama sabredin inşallah atanıp yavrunuzla mutlu bir hayat yaşarsınız
İnşallah sağolun en iyisi şuan sabretmek sınav için son şansım çünkü

Bayramda seyranda piknikte falan sizi evde bırakıp gidiyorlar mi ? Evlenirken rızaları mi yoktu ? Hiç biri bahane değil tabii de bilemedim ya. Sadece boşandı diye insan öz evladına bunu yapar mı ?torunla aralari nasıl ?

Evet hep yalnız bırakıyorlar bayramda köye giderler akrabalara giderler dediğiniz gibi pikniğe giderler bana sormazlar bile.. evlenirken yani eşimi pek istemediler ama öyle katiyen olmaz dememişlerdi ben sevdiğim için ikna oldular şuan evlendim diye suçluyum

Atanabilceğiniz bi bölüm mü acaba bölümünüz? Eğer değilse kamuda tasarrufada gidilmişken zaman kaybetmeyin özel sektörde başlayın. Boşanmanızı istemedikleri için mi böyle tepkililer? İnsan çay demleyip ailece bi odada oturmaz mı hiç, siz çocukla başka odaya gidince gel falan demiyorlar mı? Belki zamanla tavırları geçicektir

Bölümüm sosyal bilgiler öğretmenliği atanmayı gerçekten çok istiyorum kamuda pek iş imkanımız yok verdikleri maaş ise asgari ücretin yarısı kadar ancak özellikle çay içecekleri zaman gitmemi istiyorlar bilemiyorum bir sene oldu bir senede geçmediyse artık hiç sanmıyorum çünkü bende soğudum maalesef

Sınava kadar dişinizi sıkın ve sınav iyi geçmezse başka bir iş için b planı oluşturun ailenizin tavrını da hiç takmayın. Onlar böyle gelmiş böyle gider, siz kızınızla onlara benzemeyen iletişime açık sevgi dolu bi yuva kurarsınız, biraz sabıt

Bu yüzden ezilmiş olabilir misiniz ? Evet bir hata yaptim, sevdim evlendim olmadı ayrıldım. Bu konuda başınız dik olmaliydi. Maddi imkansızlıklar belinizi bükmüş onlara muhtaç bırakmış ama yapacak bir şey yok. Bir süre daha dayanmak zorundasın.

Sınav olmazsa diye başka planlar yaptım Allah'ın izniyle ama sınav için de son kez şansımı denemek istiyorum olmazsa da nasip dediğiniz gibi

İşin kötüsü eğer memur olup başka şehre gidemezsem maddi imkanım olsa bile ayrı eve çıkmama ikna olmayacaklar

Boşanan çoğu kadının kaderini yaşıyorsunuz.. Kpss' yi zorlayın kazanın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…