ailece islami tatil

ayse82

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
62
6
Merhaba arkadaşlar,
Bu yaz ilk defa tesettürlü tatil yapacağım. Eşim ve kızımla birlikte havuza girebileceğim bir yer olsun istiyorum. Özel havuzu olan otel yada villa tavsiyeleriniz varmı?

Ihlas armutlu tatil köyü da bu soylediklerin mevcut canım. Umarım keyifli bir tatil geçirirsin

Bodrum İnanç Otel 2011 yılından itibaren İslami oteller arasında yerini almış ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle geçtiğimiz yıllarda muhafazakar oteller arasında haklı bir yere sahip olmuştur.Tesettür oteller arasında İslami otel kavramını sözde değil uygulayarak yaşatmaya çalışan otel yüksek müşteri memnuniyet oranıyla hedeflediği hizmetin karşılığını almaktadır.Tavsiye ederim.Buradan inceleyebilirsiniz.http://bodruminanc.otel.org//?Treff_App=0001735

Villa sepeti.com a gir orda secenek çok biz 28 Mayıs a kusadasina kiraladik havuzu dışarıdan gözükmüyor fiyat olarakta 5 gün 1300 bence iyi sadece yemeğini kendin yapiyosun istersen yemek getiriyorlar ama 3 kişi için pahali olurmuş kalabalık ailelere öneriyor lar benimde tek sıkıntım hava nasıl olur Mayıs sonu çocuklar havuza girebilir mi bilgisi olan varsa çevaplarsa sevinirim

Islami.otellerdd en buyuk slkinti aile havuzu olmamamsi sahh innn paradiseye gittik gecen yil cok memnun kaldik
birde aike havuzu olsaydi iyuydi

2 sene önce ihlas armutlu yada gittik kalabalikla çok eğlenceli geçti ama havuz paralı yani 3 saat 1 seans oluyo seans seans gidiyosun her seans para vermen gerek 2 sene önce 8 tl ydi 1 seansı restoranlarda biraz pahali yani 2 3 gün sıkılması n ama Kalabalık sa yoksa tek başına tadı çıkmaz havuzları çok güzel 3 4 havuzu var bayan erkek ayrı evde iyi ozamn 5 kişilik ev gebeliği 250 falanda sanırım oda 1 salon

Evet aslında ilk olması gereken şey aile havuzu bende bu sene dusunuyodum Şahin i ama villa kiralamak daha mantikli geldi hiç değilse kocanla beraber vakit geçirebilicem secenekte çok her yerde var şehir olarak

X