Cinsellik üzerine bazı tabular

Hayatınızda hiç yapmadığınız birşeyi yapacaksınız ve bir anda profesyonelce olaya hakim olmak istiyorsunuz :) Hiçbişey düşünmeden anda kalın. Eğer iğrenme ya da öğürme gibi bir durum söz konusu değilse denedikçe daha da rahat olursunuz.
Bence ilk deneyimler erkeklerin hoşuna gider. Yani kendisini mutlu etmek için çabalayan bir kadını izlemek mutlu edebilir.

Mahmut deseydin?

Konu gerçekse ve burada cidden oral seks tavsiyesi arıyorsanız tek önerebileceğim alkollüyken de yapmak riskli. Neden? Çünkü refleks olarak öğürme olabilir, alkol fazlaysa zaten kusmaya meyilli olursunuz üstüne bi de bu. "Farın" üstüne akşamın menüsünü kusmayın.
Mesala ben alkol sevmiyorum , alkollü iken denesem kesin 🤢
Bide kıl gelirse :KK45:

Merhaba kıslar
Benim uzun yıllardır süren bir ilişkim var. Beni kırmayan, nazik, yatakta da beni memnun etmeyi amaçlayan bir adamla beraberim. Ondan utanmıyorum ancak kendime güvenim olmadığı için yapamadığım şeyler oluyor. Onu mutlu etmeyi ve memnun ettiğimde kendiminde alacağı hazdan çok uzağım. Örneğin oral seks. Bunu ziyadesiyle ben yaşıyorum ancak yapmıyorum. İlk senelerimizde bir kez denemiştim ama doğru yapamadığımı düşündüğüm için tekrar cesaret etmedim. İki gün önce laf arasında konuşurken böyle bişey yaşayabiliriz diye çıtlattım ve istediğini söyledi. Şu an benden bir beklentisi var. Onunda bu duyguyu yaşaması beni duygusal olarak çok tatmin eder. Ama ben nasıl yapacağımı bile bilmiyorum. Kontrolcüyüm, anda kalamıyorum. Bunu denerken ürkek bir ceylan gibi safsalak kalmak ve yanlış yapmak istemiyorum. Ben bu durumu nasıl aşarım?

Dişlerine dikkat et 🙄

X