Aile sorunlari;

E

esoş@

Ziyaretçi
;merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum buraya siteyi tam detaylı bilmiyorum ama çok sıcakkanlı insanlar var belli
cevaplar hoşuma gitti. benim sorunum yeni evliyim henüz bir ay oldu ve eşim çalışmak için şehir dışına gitti ben ise ailesiyle birlikte kalıyorum henüz tam anlamıyla kimseyi tanımıyorum kendi evim olduğu halde evimde değilde kayınvaldemlerde kalıyorum benim ailem ve kayınvaldemler arasında sorun olduğu için ailemin yanına gitmemi pek istemiyorlar aslında büyütecek bir problemde yok ama ailem kırgın kendilerine bende bunu kaldıramıyorum ve birgün patlayacağımı biliyorum kimseyi kırmak istemiyorum inatlaşmak istemiyorum kardeşim evlenecek ama hiçbirşeyinde bulunamıyorum eşimde rahatsız olduğundan onada herşeyi anlatıp canını sıkmak istemiyorum arada kaldım delireceğim eşim kıskanç yalnız kalmamı asla istemiyor aradaki güven konusu değil ama sanırım eşim gitmeden önce aklına girdiler ve oda beni ailesinin yanına bıraktı eşime anlatsam oda delirip ailesini arayıp bağırıp çağıracak ve herkes birbiriyle küsecek böyle bişey olmasını asla istemem ama ben çok bunalıyorum ne yapmam lazım kalplerini kırmadan bendede aşırı sinir var onlarda karşılarındaki insanı idare edip yönetmekten çok hoşlanıyorlar bende dayanamıyorum ne olursa olsun kendimi ezdirmem ama yuvam bozulur diye çekiniyorum:1no2:

yeni evliyken bende kayinvaldemlerde kaliyordum esim biryere gidince...zamanla zaten tavrini koyuyorsun ve evinde kalabiliyorsun...baskasinin evinde hic rahat olamiyorsun seni cok iyi anliyorum.yatarken bile pat diye kapi acilir kaynin iceri girer v.s...esin bir muddet sonra bagirip cagirmadan isi halledebilir.biraz sabir lazim sabredersen hersey cozumlenir.

mrb esoş bende şimdi kayınvaldemde kalıyorum eşim iş için şehir dışında kendi evimde kalmamı daha çok istiyor eşim aslında ama kim uygunsa oradakalmakta bi sakınca yok gibi gerçi benim ailem gibiler onlarda.annemlerde kalabilirim oda sorun olmaz ama ben evimden ayrılmak istemiyorum sanki eşime daha yakın oluyorumevimdeyken sende kafana takma bacım iyi düşün iyi olsun ailende kalma işini eşinle değilde kayınvaldenle konuş bence direk muhatabın o olsun daha az sorun çıkar:CüvCüv:

slm kızlar eşim geldi ama kayınvaldem ortalığı karıştırdı komple aile bana tavır tkındı ve kayınvaldem şu an benimle konuşmuyor ama eşim benim haklı olduğumu biliyor o açıdan bişey demiyor çok şükür artık kendi evimdeyim eşimde yanımda geçenlerd kayınvaldemlere gittik ve yine konuşmadı ben insanlık bende kalsın diye gittim ama yine konşmadı artık hiçbişeyi takmak istemiyorum neyapalım sular bulnmadan durulmuyor demekki her işte bir hayır vardır diye düşünüyorum allah herkese sağlıkve huzur versin kimsenin yuvası yıkılmasın allah hepimizin yardımcısı olsun yorumlarınız içinde tşk ederim a.e.o....

X