Aile evi ve mutsuzluk

yaprak010

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2023
73
15
29
Arkadaslar 29 yasindayim bekar ve ailemle yasiyorum. Aile icerisinde merhametli biri oldugum icin surekli kullaniliyorum ne yapsam olmuyor herkes bana gicik sekilde davraniyor surekli her turlu yardimda bulundum ama en ufak durumda herkesin icinde alay ediliyorum dislaniyorum vs hayatimda biri yok yanlis seyler yapmak istemiyorum kendimi zor tutuyorum issizim suan uni mezunuyum fakat kucuk sehir ve merkeze uzak oldugumuz icin her sey sorun oluyor ailem de artik destek olmuyo is konusunda biraz once babam geldi isten surekli yaptigim her seye bahane bulup begenmiyo kardesm 1 gun yapiyo hora geciyo ben surekli kavga cikararak uni okudum isteklerimj yaptirdim o ise surekli pohpohlandi artik laf soz kaldiramiyorum birini bulup hemen evden gitmek istiyorum lutfen akil verin evi terkedtmeyi dusunuyorum artik

Yani bana göre de 30 yaşına gelmiş yetişkin insan aile yanında durmamalı. Lakin ayrı eve çıkmak için düzenli bir işiniz olması gerekiyor.

Yani bana göre de 30 yaşına gelmiş yetişkin insan aile yanında durmamalı. Lakin ayrı eve çıkmak için düzenli bir işiniz olması gerekiyor.
Maalesef issizligi surekli yasamis biri olarak yalniz basina ayakta durmadan aile evinden gitmek imkansiz. Asgari ucretle markette kasiyerlikle aileme efelenemiyorum yani.. felsefe ogretmeniyim ama is bulamiyorum. Ki tecrubem var. Kpss deneyecegim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…