Ahmet yıldızbakan

Ben gitmiştim. Sanki amacı doğal tedavi ilaçlarını satıp bir an önce göndermek gibi hissettim.
Ama yalan olmasın bir saat ordaydım. Bir saatte en az 20 kişi onun doğal tedavisiyle gebe olarak geldi.
Canım gebe kaldın mı ne veriyor Ahmet hoca Mersin’de baya meşhur

merhaba bn de duydum merak ediyorum doğal tedavi dediği nedir biraz açabilir misin?

merhaba bn de duydum merak ediyorum doğal tedavi dediği nedir biraz açabilir misin?
Yazdıklarımın hepsi bir de karışım var o karışım pekmezli ve içinde ne var bilmiyorum. Hani bir şey değişmedi o numarayı atmamış olsaydım size verirdim ama gitmek istiyorsanız gidin tabi ki.
Bana pcos olduğumu söyledi ama başka hiç bir doktor böyle söylemedi. Zaten görüntü yoktu ve hormonlarımda sıkıntılı değildi.

peki vitamin takviyesi dediğiniz hangisi?

yanlış teşhis neye koydu? bu araada takviyeleri kullandınız ve etki etmedi galiba?

oraya buraya derken tüp bebek kadar harcama yapılıyor ya resmen çocuk isteğim var de yeter o kuyuya sen de düşüyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…