ahlaksızlık değilmidir bu

nazar boncuxgxum

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
517
8
38
kızlar dün çok kötü bi şer öğrendim ayrıldığım eşim kuzeniylen beraber şoka girdim ayrılalı bir yıl oldu ama halen resmi olarak boşanmadık tekrar bir araya gelmemiz imkansız dı ama hemen bulmuş we kuzeni üstelik bu kız waktinde başka biriyle nişanlıydı we biz ewliyken bndenn fnefret ederdi nedeni belli oldu eşimin msn şifresini biliodmama uzun zamndır girmiodm sonuçda bitmişdi bu ewlilik dün ölesine bi bakim dedim we öğrendim kuzeninden gelen mailleri görüdm ben kocamken ona öle laflar sölememişdim utandım ya onlar nasıl cümlelerdi şerefsizlk değilde ne bu ya ben halen onun için göz yaşı dökerken onun yaptığına bak ALLAHIMA hawale ediorm o ikisini lanet olsun size

boşver takma kafana giden gitmiştir sen kendi geleceğine bak

kötülüğü çok uzakta aramamak gerek....valla kimsenin aklına gelmez tabi böyle şeyler ama hayatta artık nelerle karşılacağımızın sınırı yok...sen de fazla canını sıkma..bir an önce de resmi olarak ayrılmaya çalış...bunu bildiğini de istersen söyleme, durduk yere canın sıkılmasın... mahkemede kullanırım diyorsan sen bilirsin ama sonuçta eşinin mail adresini karıştırmışsın, bir de sen suçlu çıkma.....

Sen yat kak öyle bir adamdan kurtuldugna sükür et canim!!

Ister kuzeni ile beraber olsun ister komsunun kiziyla hic takmam bile yerinde olsam, neticede ben onunla mahkeme karari ile bosanmadiysam bile gönülden bosamisim...

boşama sebebimiz zaten şiddetti ama beyefendi boşanmak istemediği için yada uzatmak için tazminat dawası açtı benimelimde adli tıp raporum war zaten ama bi türlü boşanmaıorm çünkü 3,5 aylık ewlilik hakim bitirmio bunu delil olarak kullanırm istesem ama yapmıcam bir an önce kurtulsaydım ne kadar yanlış bir ewlilik yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorm

benim düşüncem bu olay aslında sizin için belkide daha hayırlı olmuş. en azından eski eşinizle (halen resmi olarak eşinizde olsa) ayrılmakla ne kadar doğru bir adım atmış olduğunuzu gösterir. daha resmen boşanma işlemleri bitene kadar dahi bekleyemeyen bir insan mutlak suretle sizi evliliğiniz süresinde de aldatırdı diye düşünüyorum. ve önemli olan bunu kiminle yaptığı değil bence yapmış olup olmaması önemlidir.

bencede ahlaksızlık hadi başka biri neysede kuzen bu yaaa bilmiyorum çok ters bu ilişkiler kafaya takma artık sende ayrıl bitsin unut başka çare yok

iyiki boşanıyorsun canım böyle bir adamdan.ya seninle beraberken yakalasaydın mailleri.çok kötü birşey.biran önce boşanmaya bak sen.o adamıda allah bildiği gibi yapsın...

canım Allah kurtarmış eni ne iğrenç bi durumdur bu ya üzülmeye bile değmez valla ne arıza bi aileymiş bu yazık

hemen şifreyi değiş bir de gizli soruyu..
asla kıramayacağı bir şey yap..
boşanmak için de delil olarak kullan bu mailleri bence

Zaten boşanma aşamasındaymışsın, bu saatten sonra ne halt ederse etsin. Kafaya takmaya değermi hiç.
Al bak hiç olmazsa iyiki ayrılmışım diyeceğin bir nedenin daha var.
Ayrıca bu konuşmaları boşanmada delil olarak kullanma çünkü suçlu duruma düşersin. Bırak ne halleri varsa görsünler.

Canım bu kadar hassasiyet erkeklerde yok malesef diyeceğim,kadın ne kadar ince bir varlık diyeceğim ama bunu yapanda kadın,o lafları söyleyen..

kuzeni dersin kardesi dersin al bak hangi gözle bakmiş eşine klava: boşvermek en iyisi..ama bencede mail şifresini ve sorusunu değiştir..artik o maili kullanamayacagi için sende girip bakmassin maillere..eger degistirmessen sürekli kontrol ediceksin mailleri ve her kontrol seni daha da üzecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…