ahlaksızlık değilmidir bu

görücü usulü ewlnmişdik canım tanışdık 2 ay içinde düğün oldu sonuda böle bitti malesef tanımadm onu bu kısa süre içinde

kılzar yawaş yawaş taşlar yerine oturuo eşim olucak adamın düğün için ne kadar acele etmesi bi an önce düğünün olmasını istemesi hep o kuzen nişanladın die nispet için die düşünüorm kız düğüne gelmedi hiç bir zaman görmedim nişanlyken zaten 1,5 ay nişanlı kaldık oda benim zorumla ancak o kadar kalabildik ewlenince bu kızı tanıdm kızn nişanlısı şehir dışındaydı pek görüşmeslerdi dmekki bizimkindeymiş gönlü hanfendini tabi karşılıklı madem birbirinizdeydi gönlünüz nie beni bu oyuna aldınız günahım neydi saf saf sewmişdim onu ah benim salak kafam oyuna geldim bu benim bütün olanlardan sonraki düşüncem yinede günahları boyunlarına maiileer war inkar edemsler ama ALLAHIM WERİR UMARIM CEZALRINI

görücü usulü ewlnmişdik canım tanışdık 2 ay içinde düğün oldu sonuda böle bitti malesef tanımadm onu bu kısa süre içinde

anladim hayatim
keske böyle olmasaydi ama
kader iste,
seni böyle üzenler utansin
ama rabbim adaletli
elbette cikar ahin,
Allahim sana sabir versin,
sen hiiiiiiiiiic üzülme bacim. sen ileriye bak artik, geriye degil, bosver gitsin :1hug:

Canim, biliyorum kuzeniyle beraber oldugu icin soktasin. Yani baska biri olsa neyse derdin belki ama, kuzeni sonucta ve sen o kizi taniyorsun. Hayat böyle iste, artik eskisi kadar sasirmiyorum olaylara. Bosver kiminle olmak istiyorsa olsun. Senle evliyken iliskilerinin olmadigi ne malum? Kimsenin günahini almamak lazim ama diyorum ya hayatta her tür pislik var.
Yoluna devam et, dimdik, ayakta dur. Eminim karsina yeni bir insan ciktiginda, Allah'im ben bosa cekmisim onca eziyeti diyeceksin.

Mutluluklar canim.

canim gercekten yasadiklarina cok uzuldum. Ama ne olursa olsun umarim esin seninle ona nispet icin evlenmemistir. yani bunu dusunmek bile insan cildirtir.
canim madem bosanmak icin dava aildi ve gercekten daha cicim aylarinda siddet uygulayan birisinden ne kadar sevsen de vazgecmelisin.
daha onunde yillar var. Bu insan bak kendi hevesleri icin gencecik bir kziin hayatini mahvetmekten cekinmemis. sen de bir sunger cek gitsin. kolay degil ama bunu kendin icin yapmalisin.
esine ya da baskasina bu msn olayinda behsetme veya dayanamayip esine bunu haykirma. direkt avukatin ile gorus. ne yapilacagini konus. siddet icin de raporun varsa, neden kullanmayasin ki? hepsini durusmanda gosterirsin ve insallah bu kotu ruyandan kurtulursun.

sadaka dagit etrafina hayatinda yeni bir sayfa actigin ve en az zararla kurtuldugun icin. basinin gozunun hayri icin.

onlar da inan ister rezil olsunlar elaleme ister olmasinlar. zaten rezillileri asikar. insanlar bilse de reziller bilmese de. ama bir sey diyeyim mi inan hersey geciyor. o nisnaliydi seninki evliydi hersey tatliydi. yasak olan tatli gelir. ama Allah gozlerini acip birbirlerine rezilliklerini gostersin ve mutlu olamasinlar insallah.

mazlumun ahi yerde kalmaz.

canım böyle yaptılar planlıdı diye düşünme lütfen kendni iyice üzüyorsun.eger gönüllerinden kötülük geçmişse varsa bu cıkar merak etme durduk yerde seni mutsuz ettiler..peki su an kızın nişanlısı nerd ebul onu ve göster su iğrenç malleri nişanlısına..o çocugun da bası yanmasın..

esiniz d ecok hizliymis,bi bosanmayi bekleseydi bari...
hem de kuzeniyle kiz da agzi acik onu bekliyormus duruma bakilirsa...
bence sen bu adamdan bir an evvel bosan ve kurtul,baksana senden bosanmadan yeni birini bulmus hemen....boyle birisinden kimseye hayir gelmez.

Hiç üzülme inanki değmez toparla kendini bi nevi canavarlaşmanı öneririm. Şöyle foyalarını meydana çıkarıcak maddelerle esaslı bir davaya çevir davanı. Gizlilik parolasını falan değiştir eşinin msn adresinin açıp silmesin sen al yani adresi. Sonra o delillerle gereken maddi tazminatıda iste rezil olsunlar hiç acıma. Ne demek yaa resmen hayatının kazığını yemişsin sakın usulca ayrılma benden söylemesi her hakka sahipsin şuan. Sonrada hayatına bak. Ben böyle şeylerin karşılığının usulca boşanmak olduğuna inananlardan değilim kesinlile hesabını vermeli. Hem bu dunyada hem ahirette!!!
Ama aksini düşünüyosan yıpranırım böyle şeylerle daha fazla diyosan en kısa şekilde boşan yoluna gitsin sende hayatına bak. Yinede süründürmeni öneririm ama asla kendini yıpratmadan..
Bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim...a.s.

Kurtuldugun icin sevinmelisin bence sen onune bak b0sver giden gider.ben boyle kuzen iliskilerinede anlam veremiyorum ya biz kardes gibiyiz kuzenlerimle

ama siz bırakın artık bu işin peşini ne kadar kurcalarsanız okadar cansıkıcı olacak.öğrenmeniz gerekeni öğrenmişsiniz bundan sonrası detay.bence sizi mutlu edemeyen biri başkasının yoluna güller serse ilgilendirmemeli artık.size şiddet uygulayan boşanmak üzere olduğunuz bir adam için neden hala gözyaşı döküyorsunuz.kendi hayatınızı düzene sokmak için çabalayın artık.geçmişte kalacak birsürü kötü anınız var belkide kurtuldunuz tadını çıkarına.s.

takılma boşver
canını sıkmana değmez biten bitmiş
sen önüne bak
Allaha havale etmişsin zaten

herkes hakettiğini bulur sıkma canını bir an önce kurtulmaya bak en azından öğrendiğinde zaten ayrıymışsın birde evliyken yaptığını düşünsene verilmiş sadakan varmış

Bitanem canım arkadaşım seninle uzun uzun konuştuk bu konuyu bilirim. acın çook derin ancak yaşayan bilir. ama emin ol canım Sen allahın sevgili kuluymuşsun ki sen bu adam dan kurtuluosun boşwer canım Sadaka ver inan defolsunnnnnnn gitsin o yansın ki senin gibi bi insanı kaybetti...

bir an önce boşanıp kurtul canım,sende tazminat iste,kırılan onurun,gururun için maddi manevi tazminat talep et...o adam ne diye tazminat istiyormuş,toplumda dul kalıp dışlanan hep kadın olur,ona ne oluyorsa...şerefsizin biriymiş...boş ver gitsin...

bence de hic degmeyecek biris icin canini sikma...cunku o buna degmezmis baksana daha sendne ayrilmadan hem de kuzeniyle berabermis...
artik gecmisine bir sunger cek,onu da unut en azindan unutmaya calis...seni hakedecek,gercekten sevecek biri mutlaka cikar karsina....

Güzelim giden gitmiş, biten bitmiş.
Kendini daha fazla üzme bence. Ne istiyorlarsa yapsınlar. Bırak canını acıttığına değmez.
Bence mailini de kontrol etmeyi bırak artık, anca kendini üzersin daha fazla.
Ayrıca mahkemede kullanmanı tavsiye etmem zira başkasının maillerine bakmak suç teşkil ediyor.
Cezası bile var. Bir de ordan başın derde girmesin.

birdaha bakmıcam işalllah kendime engele olucam baktıkca sinirlerim dahada bozuluo benden uzak olsun ALLAHA yakın olsun ne halleri warsa görsünler ben onsuz çok mutluyum benim hayatımda şerefsizlere yer yok

zamanında kurtulmussun canım
bi an önce boşanma sürecini hızlandır
oda ne hali varsa görsün :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…