ahlaksızlık değilmidir bu

bukadarda olmaz yaaa yuh yani.
zararın neresinden dönersen kardır iyikide sen tez zamanda anlamışsın onun ne olduğunuda ayrılmışsınız. boşver onları kendi terbiyeleriyle başbaşa bırak kendi geleceğine bak şükret ve mutlu ol.

bencede canım dua etmen gerek böyle piss iğrenc birinden kurtuldugun için... kuzendeee ne kuzenmıss peehhh ... belkide canım siz evliyken bile kuzenın rahat bırakmadı eşini yanı zaten vardı birseyler neyse ogrenmen iyi olmuss , isabet .
üzülüp aglamaya degmez bosver , boyle kalitesiz insanları etrafından bir an önce uzaklastırmaya bakmak gerekki senın uzerinede sıçramasın..
hersey gonlunce olsun a.s.

hayatım boşver yaa.. isterse kız akrdeşiyle beraber ossun senlen kaldı mı alakası?
he yok hala seviyorum diosan o zamanda i şsarpa sarar..

hani bazen forumda bu tarz konulara rastlıyoruz ya ahani bazı arkadaşlar o bayanlar için adi diyolar bende asılı bunun gibiler adi diyorum işte böleler bunu gibiler...

kızlar dün çok kötü bi şer öğrendim ayrıldığım eşim kuzeniylen beraber şoka girdim ayrılalı bir yıl oldu ama halen resmi olarak boşanmadık tekrar bir araya gelmemiz imkansız dı ama hemen bulmuş we kuzeni üstelik bu kız waktinde başka biriyle nişanlıydı we biz ewliyken bndenn fnefret ederdi nedeni belli oldu eşimin msn şifresini biliodmama uzun zamndır girmiodm sonuçda bitmişdi bu ewlilik dün ölesine bi bakim dedim we öğrendim kuzeninden gelen mailleri görüdm ben kocamken ona öle laflar sölememişdim utandım ya onlar nasıl cümlelerdi şerefsizlk değilde ne bu ya ben halen onun için göz yaşı dökerken onun yaptığına bak ALLAHIMA hawale ediorm o ikisini lanet olsun size

hale bakın allah aşkınıza ya...

bu nası iştir...hala resmi nikah var arada hala...ama maşalla edepsizlik diz boyunu geçmiş...

şükret bu tarz bi heriften kurtulduğuna canım benim büyük geçmiş olsun..umarım boşanmanız da en kısa zamanda gerçekleşir...

ölen ölmüş kalan sağlar bizimdir...ölmüş artık zaten o yüreğinde salla gitsin gerisini...
istediği ile beraber olsun ...hiç takma canım...

seni haketse evliliğini kurtarmak seni yeniden kazanmak için çabalardı ama o bunu yapmak yerine kötülüğü seçmiş kendi tercihi...allahtan aynı evi paylaşırken yapmamış bu adiliği...

şükür namazını kıl ve bu zat-ı muhterem i rabbime havale et...bu zinadır...zina dahil bütün kötülükler de asla cezasız kalmayacaktır...şüphesiz rabbim herşeyi gören ve bilendir bacım...ona sığın gerisini de hiç takma artık

sana bunları yapan acaba ona prensesler gıbı mı davranacak, bence ıkısının kumaşları aynı olduğu için Allah onları yakınlaştırmış, senın cektıklerının cezasını boyle cekecek goreceksın.
O kuzenınıde dovecek aldatacak, o kuzenıde bunlayken yıne baska bırıne bakacak, ikiside boyle cezalarını bırbırlerınde yaşayacaklar, ama o zamana sen kendı yuvanda huzur ıcınde " aman yazık " dıyecek kadar mutlu olacaksın gör bak ...
Allah senı sevmeseydı zaten bunları sana gostermezdı, demekkı sana yasatacagı guzel gunler varkı , hayırlısını secebılmen ıcın bu hatayı yaptırdı. sonrasında sen gercekten mutlu etcek kısı ıle hayatını kuracaksın , o zaman çok şükür dıyeceksın ıcıme doguo...
zaten kuzenı ıflah olmaz, Allah hıdayetı almıs kalbınden ıkısınınde , yaptıgı zına melan cholye katılıorum .
Allah bı an once kurtulmanı nasıp etsın, maılı karıstırma olaya bence ...

bir başkasıyla yapsaydı eminim bu kadar zoruna gitmezdi...
tanıdığın biri olması seni dahada üzmüştür
boşver canımmm tencere kapak misali onları allaha havale et..
en kısa zamanda bu pislikden kurtulman dileğiyleeeee........

bence bu ilişkiyi mahkemede delil olarak kullan boşanır üstüne tazminat alırsın malların yarısı sende kalır kocan da rezil olur harika bir fırsat
yani ben olsam durmazdım hemen msn geçmişinin incelenmesi için avukatıma emir verirdim.
bak bak bak bir de sana tazminat açmış ha ne sanıyor kendini

ccanım Allaha sukur et kı senle evlıyken bole bır ılıskı yasamamıslar ahlaksızlık almıs gıtmıs onlarda onlerını arkalarını dusunmuyorlar bırak Allaha havale et senı uzen merak etme askları sevgılerı bıtınce onuda uzecek...sen de ınsaalah senı anlayan gercek degerı verecek bırıyle karsılasır mutlu olursun...bırak lanet olsun onlara

mail sifresi aynı bakmanı istiyor bi de bu adiliklere öyle mi??şiddetse sebep arkana dönüp bakma bile...

Mail şifresini bildiğim bilmiodu bende sonradan öğrendim yani tahmin ettim bi kaç şey we buldm bu kadar adiler maillerde beraber olmuşlar resmen ben bi bayan olarak okudklarimdan utandim o bi bayan olaarak nasil yazio ya ne olursa olsun kuzenin o senin

Kizlar ewliyken eşim bana amcana sarilma dayina sarilma nikah düşer derdi beni aileme karşi soğuturdu bizde kesinlkle öle şeyler düşünlmez amca amcadir kuzen kuzenidr demekki onlarin ailede herkes biribine o gözle bakioki benim ailemide öle zannetti amcama dayima sarilmami istemiodu biz onlar kadar şerefsiz olamayiz kardeşe kadar düşerler bunlar ahlaksizlik diz boyuymş bunlarda

öyle ahlaksiz bir adamdan kurtulmusun sük´ret canim.allah yardimcin olsun.insallah bir an önce bosanma davanizda sonuca varir.

Mail şifresini bildiğim bilmiodu bende sonradan öğrendim yani tahmin ettim bi kaç şey we buldm bu kadar adiler maillerde beraber olmuşlar resmen ben bi bayan olarak okudklarimdan utandim o bi bayan olaarak nasil yazio ya ne olursa olsun kuzenin o senin

iyi ki tahmin etmişsinmirmirmirmirgercek yüzlerini öğrendin anladıgım kadarıyla cinsel içerikli konuşmuşlar belki de tek paylaştıkları budur hiç takma kafana tertemiz insanlarla karşılaştırsın inş.allah seni:eek:

geçmiş olsun öncelikle..kazan mübarek olsun... kuzen için ise çok üzgünüm... bir şiddet mağduru daha yolda,hatta belki aile ,sülale faciası... sevinmelisin!!

canım benim baba tarafı da böyle,amca çocukları,dayı,teyze çocukları birbirleriyle evleniyorlar.ortada sakat çocuklar bile var hala akıllanmadılar.ben eşimden ayrıyım ailemle yaşıyorum.inanırmısın bazen kendi akrabalarımdan iğreniyorum.kuzenim veya yakın bir akrabam karısının yanında öküz gibi bakıp iç geçiriyor.sonuçta kendi karısı da kuzeni zaten de mi ne zarar çıkar bakmaktan.o yüzden kuzen kardeş yarısı gibi laflara ben inanmıyorum.bence bu kızın zaten kocana karşı ilgisi varmış,siz ayrılınca harekete geçmiş belliki.sen hiç ama hiç üzülme,hatta bu sapıklar evlenmek falan ister sana da gün doğar,daha çabuk anlaşmalı olarak boşanırsın.nafakanı da alırsın canım.inan ki bu hayatta duygusal olmak,geç kabullenmek hiç kar etmiyor.bırak ne halleri varsa görsünler..

Kizlar ewliyken eşim bana amcana sarilma dayina sarilma nikah düşer derdi beni aileme karşi soğuturdu bizde kesinlkle öle şeyler düşünlmez amca amcadir kuzen kuzenidr demekki onlarin ailede herkes biribine o gözle bakioki benim ailemide öle zannetti amcama dayima sarilmami istemiodu biz onlar kadar şerefsiz olamayiz kardeşe kadar düşerler bunlar ahlaksizlik diz boyuymş bunlarda

canim öyle sey olurmu :1shok:
amcadan dayidan hic bisey olmaz.
ne sacma konusmus eski esin. :kızgın:
bide bisey daha sorcam müsadenle
siz görücü usulumu evlendiniz yoksa flört ederekmi ?
Bukadar kisa sürede bosaniyorsun sonucta.
fikir almak isterim yardimci olursan :1hug:

aman ya kuzenıyle ılıskıye gıren bı eskı esın vr allah uzak etsın oylelerınden bak hayırlısı oluyormus ayrılgınız saglık olsun de gec cnm , bozulan yuvana mı uzulcen buna mı derde bak hay allahım bıde kuzenı yani. neyse gecmıs olsun akrabasıyla ılıskıye gıren bı adam yaa, ucuz kurtarmışın paçayı yıne de ne dıcen işte..

X