Ah! keke uzun boylu olsam

arkadaşlar ben boyum1.52 cok kısayım ailemden olacak galıba ailende cok kısa ama benım hıc hosuma gıtmıyor sankı ne gıyınsem yakısmıyor sanıyorum allaha sukur vucut hatlarım guzel ama bu yetmıyor komık olan seyse ben 14 yasındayken benı 18yasında sanırlardı yasımdan olgun bulurlardı sımdı 24 yasındayım 15 yasında sanıyorlar buda benım hosuma gıtmıyor kendıme cok sıkıntı yapıyorum keske basket oynasaydım

AMAN BEEE BENİMDE BOYUM KISAA..DIŞARDAKİİ KADARDA TOPĞRAĞIN ALTINDA BENİMKİİ:roflol::roflol:NOLCAK Kİİ BOYUN UZUN OLUNCA BAŞIN GÖĞEMİ DEĞİCEK:1closedeyes::1closedeyes:

canim hic takma benimde kardesimi ablam saniyorlar kaydirigubbakcemile3 yuzum bebeksi yasima gore kucuk gosteriyorum ama ben alistimm şakkıdı

öyle oluyo doğru söylüyosun bende ablamdan uzunum (ama uzunluk sadece ablamdam çünkü bende kısayım 168) beni ablamdan büyük sanıyo herkes ama o gerçekten çok minyon...aslında bi yaşdan sonra kısa boy avantaja.s

benim arkadasım var canım oda senin boylarında yası 28 ama 22 falan anca duruyo bence süper bi avantaj yanı benim boyum 163 164 falan banada kısa diyen ukalalar var ama hiç umrumda değil men minyon olmayı seviyorum ya valla bosver canımmm

kendinle barışık olman daha iyi olmazmı boyunu kompleks yapma sakın:eek:lmaz:
Ben de senle aynı boydayım 26 yaş bitecek tanımayanlar inanmıyorlülülülülülü
Benim çok hoşuma gidiyor liseli bir kız gibi görünmek çünkü herkez öyle sanıyiii:roflol:
Ben hiç topuklu giymem ne kusurmu boyumun kısa olması bence değil ben bu dünyaya böyle gelmişim tadını çıkarmak benim elimde. Sende böyle düşün kendine haksızlık etme..
Bu arada eşim 1.85 boyunda dalyan Gibinnkaydirigubbakcemile3:asigim:

üzülme bence..
benim boyum 178 mesela..
daha kücükken farkli oldugum icin kendimi iyi hissetmezdim ve kisa olmayi cok isterdim
simdi alistim seviyorumda boyumu.. ama uzun boylu biri olarak hareket etmek kolay degil..genelde kalktiginda falan bakislar üzerinde oluyor ve rahat hareket edemiyorsun.. sende farketmissindir ki kisa boylular daha cok atlayip ziplayabilir cünkü bu onlara yakisir..
ama ben yinede istedigim gibi hareket ediyorum yinede napiim :)
sanslisinki topuklu ayakkabi giyebiliyorsun ben bunu yapamiyorum bu boyla :KK70:
bide uzun olsan kendinden uzun erkek bulman zor olucakti
simdi okuyunca cok bilmis gibi konustugumu farkettim ama öyle biri degilim aslinda :KK70:
bence üzülme hos bisey herkese farkli seyler yakisir :)

Önemli olan boyun kısa veya uzun oluşu değil .Vücut uyumluysa kısa boy bence hiç önemli değil .Ayrıca 152 boy ortalama bir boy çok kısa değil .Unutma ki Salma hayek inanılmaz güzel bir vücuda sahip ve boyu sadece 154 :)) Çok uzun olmayan bir kadın da güzelliğiyle her yerde ilgi çekebilir.Fiziğini muhafaza ettiğin sürece , ilerleyen yaşlarla birlikte küçük yaşta görünmen bir avantaja dönüşecek canım .Sevgiler...

arkadaşlar ben boyum1.52 cok kısayım ailemden olacak galıba ailende cok kısa ama benım hıc hosuma gıtmıyor sankı ne gıyınsem yakısmıyor sanıyorum allaha sukur vucut hatlarım guzel ama bu yetmıyor komık olan seyse ben 14 yasındayken benı 18yasında sanırlardı yasımdan olgun bulurlardı sımdı 24 yasındayım 15 yasında sanıyorlar buda benım hosuma gıtmıyor kendıme cok sıkıntı yapıyorum keske basket oynasaydım

Hiç dört dörtlük insan gördünmü esdeli
Benim tanıdığım herkez mutlaka bi yerinden şikayetçi mesela
ben 1.72 boyundayım ve kilom 51 çöp gibiyim hiç bi giydiğim yakışmaz
Topuklu giyemem benden uzun olmayan biriyle bi ilişkim olması zor
Saçlarım kısa hayatta yakışmaz etek giyemem
çıtı pıtı kızları görünce hep özenirim
minyatür tipte olmayı çok isterdim ama allah böyle gerek görmüş demekki
(-) (-) (-) bunları bi düşün :-)

bi arkadaş söylemişti kısalar genelde uzun erkeklerle çıkıyor die ''yok canımmm atıosunn'' demiştim. etrafıma bi baktım her kısa kızın yanında kendinden 20- 30 cm daha uzun erkekler var kaydirigubbakcemile3 tabi bunlar benm gördüklerim yerimseniben hem minyon olmak daha eğlenceli

bazen bana ay ne kısasın dedıklerınde cok gucume gıdıyor yada yasımı soyledıyımde yasını gostermıyorsun cok kucuk duruyon dedıklerınde ınsan ısterıstemes kafasına takıyor

Uzun boylu olmanın da minyon olmanın da ayrı güzellikleri ve zorlukları var.
Annem 60 yaşında ve ufacık bir kadın, onu gören kimse yaşına inanmıyor, 45 gösterdiğini söylüyorlar.
Hatta bir keresinde annemle aynı yaşta olan babama annemi gösterip "Kızınız mı" diye sormuşlar, annem zevkten dört köşe olmuş tabii...
Velhasıl kısa boylu kadınların kolay kolay yaşlanmadığı efsane değil.
Tadını çıkarın derim...

arkadaşım bende kısayım yaşımı hiç göstermiyorum herkes 20,23zannediyo bunu duydukça çok mutlu oluyorumkaydirigubbakcemile5uzun şeyler giymemeye çalışıyorum normal topuklu giyiyorum yada babet ,sağlığım yerimde olsun gerisi önemli değil,düşündükçe kompleks yaparsın olduğun gibi kabullenip mutlu olcaksınhihoyyyt

Jennifer Lopez: 1.68
Britney Spears: 1.63
Christina Aguilera: 1.59
Sharon Stone: 1.75
Catherine Zeta-Jones: 1.74
Nicole Kidman: 1.79
Madonna: 1.58
Kylie Minogue: 1.55
Reese Witherspoon: 1.57
Julia Roberts: 1.75
Sandra Bullock: 1.71
Jennifer Aniston: 1.65
Salma Hayek: 1.57
Demi Moore: 1.65
Angelina Jolie: 1.73
Beyonce Knowles: 1.68
Cameron Diaz: 1.75
Charlize Theron: 1.77
Christina Ricci: 1.55
Courteney Cox: 1.65
Drew Barrymore: 1.63
Halle Berry: 1.70
Janet Jackson: 1.63
Lucy Liu: 1.60
Natalie Portman: 1.60
Mary-Kate ve Ashley Olsen: 1.57
Penelope Cruz: 1.62,
Sarah Jessica Parker: 1.63
Victoria Beckham: 1.65

içlerinde kısa da var uzundaa var ama hepside gerçekten çok güzel.. demekki öenmli olan uzun bir boydan ziyade fit bir vücut ve bakım :)) bunlarda zaten bizim elimizde olan şeyler..

bende tam tersi uzunum(1.75), bu yüzden daha iriyim, ayaklarım çok büyük, zayıflasam bile ince gözükemiyorum... her istediğinle çıkamıyorsun. çünkü hoşlandığın çocuktan daha iri gözükmek, daha uzun olmak hoş değil. otobüste ayaklarımı bükemşyorum bile :KK70: en güzeli ortadan biraz daha uzun olmak galiba:KK70:

aynen bende 1.74 üm iri kemikliyim ne kadar zayıflasamda zayıf durmuyorum.ayaklarım büyük değil allahtan..çoğu zaman benden 10 cm kısa ama narin yapılılara çok özenirim

esdeli canım nerelere gittin benneyaptımki

Ben de uzun olmak isterdim birazcık daha çok değil tabi.Mesela koroda hep önde oluyorum okuldaki en kısa kızlardan biriyim son sınıfta olmama rağmen.Ama hep göz önünde oluyorum işte.:lepi:

Kamufle etmek için de bilemiyorum uzun etek daha ince ve uzun gösteriyor bencebenneyaptımki Topuklu ayakkabılar yerine yüksek tabanlı spor ayakkabılar da giyebilirsin.

boyun hiç de ufak değil...

abartmışın

herkes 1.75 boyunda olmak zorunda değl

hadi 1.30 felan olsan o zaman dert et de bu halinle gayet normalsn

hala uzayabilir boyun, basket voleybol oyna süt iç

cnm moralini hic bozma bende 1-64um nisanlım 1.90 hic takmaya gerek yok once aklını sonra tavırlarını degistirirsen hooooooop senden iyisi olmaz:KK66:cok dert etme,bende 24 yasındayım 15 gibi dio herkez oh ne guzel kimsenin arayıp bulamayacagı sey hic yaslanmıyacagız:KK66:hem nedemisler bodur tavuk her daim pilic:KK70:

kız 1.52 olduğuna üzülürken, "ben de kısayım, 168'im" diyenler var:) iyi teselli olmuş gerçekten:)

özellikle minyon tiplerden hoşlanan çoook erkek var... 35 yaşına gelip de ille minyon isterim diye iri yarı kızları beğenmeyen bir yakınım var...:)neyse ki sonunda buldu:)
minyon beğenen çok erkek arkadaşım var...kilo ile boy orantılı olduktan sonra hiiiç sorun yok bence...

ben 175im çok şükür memnunun halimden basketbol oynamıştım o yaradı mı bilmem ama uzun boyda dal gibi duruyo tabi çok zayıf olmamak şartıyla....

datlum sen naadar uzunmuşun yahu kaydirigubbakcemile3 ben seni çıtıpıtı düşünüodum hep kaydirigubbakcemile3 bende 169 um şükür şekeer çok da memnunum zemuszemus

X