Ah! bacılarım ah!...

bacım adamın umrunda değil
kaç kere yaptım önemsemiyo.umrunda değilim yasenağlama senağlamasenağlama

firuzem bacım biz senle ne konuştuk hayatım? biraz sabır canım yaa.:teselli:
birazz üstüne gitme biraz farklı davran..sen delirdinmi ne çabuk pes ediyosun intahar falan :mymeka: bacım vallahi kavga etçem senle öyle saçma fikirleri çıkar aklından!
bu kadar zayıfmısın sen azcık dik dur güçlü ol! baktın hala aynı boşancam senden de yine aynıysa git boşan! seni mutlu etmiyor diye intaharmı etçeksin bacım ?:mymeka:
intahar edince nolcak söylesene ?birdaha duymıyım senden bunları vallahi bozuşuruz!!klava:

o kişi için ünüversiteyi elinin tersiyle itmişsin...degdimi peki...o yüzden diyorum ki eğitim şart...

bunu ypmasinin bir sebebi vardir cokmu daraldi acaba
yoksa baskasimi var hayatinda????????????????

mrb arkadaşlar.öyle acı zamanlar geçiriyorum ki.evt değmedi canım arkadaşım.okulu bırakmama hiç değmedi.selda cım.sende çok haklısın.ama benim hiç umudum kalmadı.o kadar kırıldım ki.ben de artık onu görmek istemiyorum.içim o kadar buruk ki.benim içimde ki çocuğun katili o.heyecanımı,umutlarımı,gülümsememi çaldı.ha düşünüyorum mantıklı olarak.şimdi düzelse bile sonra yine sıkıntı yaşayacaz.yalnız kalmaktan da korkuyorum ama.... senağlama kararsız çaresizim bacılarım durum bu yani.benimle olmaktan huzursuz olan bi eş.ha beni aldattığından şüphem yok.merak edenler için diyeyim.ama her şeye ihtimal vermek lazım:a015:

ailenle aran nasıl belki anlatmışsındır ama ben göremedim . şu anda ailenle aran nasıl. Yaşın çok küçük sana şimdi bu şekilde davranan kişi ileride nasıl davranır bilemiyorum. Bana sorarsan önünde iki şık var derhal ya bir işe gir ayaklarının üstünde dur. Yada hemen ailenin yanına git. Depresyon gibi sorunlarının olduğunu yazmışsın. Bu şekilde devam edersen daha kötü sonuçlar doğuracak bu sende. Eşinin sana karşı ilgisi kalmamış bunun başka açıklaması yok.

pes yani arkadaşım bu adam seni okuttu üflettimi
bağımlılık büyüsümü yaptırdı çok afedersin eşek dilimi yedirdi hayretler içerisindeyim
sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez arkadaşım
sende değerlisin kıymetlisin annecinin babacının bitanesisin
yazık günah bukadar olmaz kendine çeki düzen ver
önce kendini inandır değerli olduğuna bak eşin ne güzel inandırmış kendini ben kusursuzum demiş
silkelen bi kendine gel bakalım ağlamadan şöyle kararlı bi biçimde gözden geçir tavrını al
yeter artık bukadarda ezilmezki bi insan
bi dayak kalmış görünüşe göre onuda yapar aman haaaaaaa

Sevgili arkadaşım yaşadıklarını üzüntüyle okudum inan.
Sen hayattaki herşeyden daha değerlisin bunu sakın unutma.Ailenin gözünün bebeğisin.
Anlıyorum seni hemde çok iyi anlıyorum.Bende eşimi deliler gibi seviyorum o beni aramasa ben onu arıyorum ama benim intikamım çok acı olacak. Biraz zamanı var herşeyin.

Bırak onu kendi haline,ne hali varsa görsün.Senin gibi dünyalar tatlısı bi kızı üzdüğü için kafasını taştan vurmalı aslında.

Arama gülüm,umursama onu.Bak kaç arkadaşımız aynı şeyi söylemiş.O seni umursamıyorsa sende onu umursama.Bırak ne hali varsa görsün.Neden yalnız kalmaktan korkuyorsun.Kim yalnız kalmış şu hayatta.Hiç kimsemiz yoksa Yüce Yaradana inancımız var.
Daha çok gençsin,daha bu yaşta bu kadar yorma ruhunu.Unutma bu can sana emanet.

canım çok zor yaşadığın biliyorum kırgınsın,güçsüz hissediyosun ama böyle pes etmene anlam veremiyorum.bırak ne hali varsa görsün sen böyle üzülüp ağlayınca kendine bu kadar eziyet edince düzeliyor mu? hayır düzelmiyor.
dediğim gibi değiştir kendini gü.lü ol mücadele et.sadece biraz sabır canım.sonucunda sen kazanacaksın.olmuyosada olmuyo dünya güzelisin bak dışadan okuyosunda .kimseye mecbur değilsin.sana yaptıklarına katlanmak zorunda değilsin.azcık dik dur ! güçlü ol !

ah cnm benim ya..çok üzüldüm..
bence eşinin sana karşı duyguları sönmüş...
bu durumu düzletmek elinde..
sana tavsiyem:
kiloların varsa ver..bakımlı olmaya çalış..
eşini makyajlı,şık giyinmiş olarak karşıla...
çalışmıyosan uğraşlar bul kendie..
yada kendine güven duyman için bi iş bul..
ve eşinle çok ilgilenme..bi süre üstüne düşme..
bak ben eminim bu taktik işe yarayacaktır..
bol şanss..

denedim/bi çok kere test ettim/etkisini % % tattım hissettim
SİZEE de TAVSİYE EDİYORUM.

Böyle 90 derece tavrı davranışı edası değişenlerin nedenini herkes çok merak eder şüphesiz.Sorar,sorar çözüm yolları aramaya çalışır kendi içinde kişiye herzamankindden fazla ilgi gösteririrz yeri gelir aman bişey demesin aman yine kızmasın üzülmesin darılmasın incinmesin vs..diken üstündesindir için içini yer her gün.Dedim ya yaşadım biliyorum.Böylesi davrananlara kesinlikle ne değer vereeceksin nede üzerine titreyeceksin.Umursamamak,hesaba almamak Tek çözüm kaçan kovalanır derler ya aynen öyle ne çok kendini ağırdan alsan ne çok takmasan hatır saymasan okadar değerin oluyor. üstüne düşmezseniz ki bunun nekadar zor olacağını biliyorum eminim düzelecektir.Onu biraz kendi haline bırakın eskisi gibi size koşa koşa gelecektir.

Bi kaç arkadaşıma da bu tavsiylerimi sunmuştum onlarda memnun kalmışlardı.Umarım geride kalan mutluluk tekrar size ulaşır acıdan akıttığınız gözyaşı yerini mutluluğa bırakır
Rabbim sabır versin zorrr ne diyim :1no2:

bacım firuzenin kilosu yok.bakımlı ve çok güzel bi bayan.eğitiminede devam ediyor.meselede bu zaten eşi onun karşısında komplex edinmiş.anlatabildimmi?

canım esını adam etmenın tek yolu var oda dıger arkadaslarında dedıgı gıbı ılgısız kalacaksın
sen nekadar ustune dusersen o okadar havalanır
ne senın kıymetını bılır nede hatalarının farkına varır
hıckımse ıcınde olmeye degmez sakın boyle bıseyı bıdaha dusunme
kendını toparla ve onu onemseme tatlım bak aılende yanında sana destek
onu kaybetcem dıye korkma zaten sana bole davranmaya devam ederse hayatında olmaması daha hayırlı gordugum kadarıyla

bacılarım inanın bana güç veriyosunuz.bugün kendimi biraz daha ii hissettim.dayak yemediği kalmış demişiniz.maalesef onu da yedim.ama gururumdan kimseye söyleyemedim.çünkü böyle bi halde hala onun yanında olmamı bana hiç kimse yakıştırmaz:1no2:aslında ben de yakıştırmıyorum ama:çok üzgünüm: canım selda cım beni beğendiğin için çok sağol güzelim o senin yüreğinin güzelliği.ama fazla kilom falan da yok.düzenli bi insanım ve bana verdiği sözleri yerine getirmesini istiyorum.o görevli olduğu için ben annemdeyim oda görev yerinde.ayrıyız yani.burdan sonra onun memleketine gitcektik.geçen tel. da konuştuk gitmemi istemediğini söyledi bana.çok üzüldüm.benim yerim senin yanın dedim.yo ananla babanla geçir ben iznimi senle ziyan edemem dedi.ziyan dediği şeyde bayram da filan alkol alacak bende bundan üzülüp kabuğuma çekilicem.ama kızlar.anladığım ablaları dolduruyo.evlenmeden önce maddi destek veriyodu onlara sonra kesildi.ablaları da benden biliyo.bu yüzden kardeşlerinin beni dinlememsini,önemsememesini sağlamaya çalıştılar nitekim başardılar.ne diyim hepsi annem yaşında allah tan bulsunlar dilerim.senağlama:enbuyukkk::enbuyukkk:

sakın onun karşısında böyle çaresiz ve ezik durma.
üstelik şiddette görmüşsün eşinden.
şimdi güçlü olma zamanı,gücünü hissettirme zamanı!
sen kimsesiz değilsin,sen bir hiç değilsin...
seni bu yaşa getiren bir annen,baban vardır,kimse seni böyle üzemez buna hakkı yok.
gerekirse ailenin yanına döneceğini söyle
mutsuz olduğunu söyle!
sakın bana hala onu sevdiğini falan söyleme ki eminim bu sağlıklı düşünebildiğin için değil boşluktandır.
toparlan,kendine öz saygını asla yitirme,bırak sana sarılmasın.
bir veda mektubu yaz ona,çık evden oyalan dışarda gelme.
bakalım seni arayıp yalvaracakmı?ne yapacak?

kusura bakma bacım ama ben okurken resmen burada sinirden tırnaklarımı yidim
nasıl olurda seni bu duruma düşürmesine izin verirsin...
nasıl olurda bu hale gelebilirsin dön bak bir kendine- geç aynanın karşısına tanıyabiliyormusun kendini...
böylemiydin sen?
ne sanıyor o kendini klava:
ne diye ayağının altına paspas oluyorsun o herifin...Çok üzgünüm çoook
benim kocam bana bunları çektirecek bende ağlanıp sızlanacağım öylemiiii
yoook yoook valla şampuanının içine bastımmı tüy dökücü kremi kötükedihüso görürüm onun depresyonunu...
aşşağılayor-dövüyor-istemiyor...
peki sen hala ne diye onun yanında duruyorsun...
kusura bakma ama biz eşşek olursak semer vuran çok olur...
hiiiç ağlayıp sızlayamam elimden geleni ardına koymam...
sonrada basarım tekmeyi elmi yaman beymi anlar paşa....
erkek kadını vezirde eder rezilde
ama vezirde olmak rezilde olmak kadının elindedir...
silkin kendine gel...
ve kendine sor...
sence sen hakediyormusun bu durumda olmayı?
istemiyormuş ailesiyle huzurluymuş...Çok üzgünüm çoook
senden uzakta mutluymuş
muş muş ta muşşşş....
eeee yeter be....kaydirigubbakcemile
KIZLAR BİZLER ERKEKLERİN KULU KÖLESİ DEĞİLİZ....
LÜTFEN KENDİMİZİN DEĞERİNİ BİLELİM....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…