Ah! bacılarım ah!...

evt canım.malesef öyle onu bırakamayacağımı biliyo.bunu bende biliyorum maalesef.ayrılırım dediğimde başlarda çok korktu artık umursamıyor.burda bende hata var.ama bunu nasıl düzelticem ben allahım ya nasılsenağlama:1no2:

canım hiçbir şey için geç degıl...
sen önce kendin için savaşmalısın...
unutma onun senden bir üstünlüğü yok...

ah ulan erkekler ahhhhhhhhhhhhhh
ne bicim yaratik mi desem ne desem bilmiyorum
ahhhhhhhhhhhhh
senağlamasenağlamasenağlama

işte bu yüzden evlenmekten korkuyorum! çok kızıyorum erkeklerin bu rahatlığına:eek:klava:
hayatımızı geleceğimizi onlara teslim ediyoruz güvenip ! onlar ne yapıyor:kızgın:
tarzını duruşunu biraz deiştir ve ilginide çek üstünden bence. sen onu kazanmaya deil o seni kazanmaya çalışsın ..

bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum canım.nasıl ilgisini üstüme çekebilirim.sanki biraz ilgisiz bıraksam benden kopacak ççok korkuyorum:1no2:

Cnım esine kızmakta haklısın ama onu göklere cıkarmışsın aşagı da ancak sen indirebilirsin..
Kadınlığını ve aklını kullan gerekirse durumu onun ailesine bahset.
Biraz degiştirmeye calış kendini onu fazla takmıyormuş hawası yarat :KK43:
canım benim yaa kıyamam sana

hata bende biliyorum.inandım o süslü sözlere zaten ihtiyacım vardı bi ele.liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.hiç kimsenin rızası olmadan erkenden evlendim.gurbete gittim başta o kadar ilgiliydi ki anlatamam.elimden telefon düşmezdi.ben onun için herşeyden önemliydim.3 yıl geçti aradan şimdi benle konuşmak istemiyo.sarılmak istiyorum beni ittiriyo.konuşmamı istemiyo.her şeyime laf ediyo.azarlamak için bahane arıyo.ah ne kadar canım yanıyo.öksüzler gibi canım yanıyo.nasıl yanıyo anlatamam.senağlamasenağlama ne yaptım ben.o kadar kalbim kırık ki.hayalkırıklıklarıyla dolu içim.onu pişman etmek istiyorum :Saruboceq: hatasını anlamasını istiyorum. hiç bi çarem yok:a015:

ne desem ki bilemiyorum...:1no2:

sabırlı ol bakalım ğüzelim belki sorunları vardır hemen bu kadar üzme kendini herseyi oluruna bırak diyicem ama ğüzel ce al karsına konuş bakalım amacı neymiş allah yardımcın olsun insallah hersey yoluna girer

üzücü bir durum ama nasıl oluyor anlamadımki birdenbire başken ayak olmak.bir sebebi olmalı?insan ne olurda 180 derece değişirki?

ya ukalalık etmek istemiyorum çok bilmişlik felan .senide tanımıyorum ne yaşadığını nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama ben napardım gibianlatıyım belki faydası olur fikir olur:eek:
ben öncelikle biraz kilo veririm spor yaparım gündemi yakından takip eder bolca kitap okurum. elimin altında internetimde var ne güzel kişisel gelişim için ne varsa arar bulur öğrenirim. saçımın rengiyle modeliyle oynarım kaşlarımı kavisli deil çatık kaş modeli aldırırm ki ifadem daha kendine güvenen olsun..kesinlikle ilgi dilenmem.ona hiç trip yapmam.hesap sormam güler yüzle karşılarım öperek uğurlarım ama asla aşırı ilgi göstermem.kesinlikle fazla konuşmam çünkü ben susarsam o konuşmak isticek.o ilgi göstercek.tabi bütün bunlar sabır gerektiriyor.iki gün böyle olup üçüncü gün niye tepki vermiyor diye dövünmem. beni üzüyormu hala :sakin ,mantıklı bir dille bana ne hissettirdiğini anlatırım empati yapmasını sağlarım.ben mücadele ettim üç beş ay bunda hala tık yoksa artık ben emek verdim olmadı boşanmak istiyorum derim:a015:

ama ben olsam tabiki..

canım benim kendin demişşin onsuz olmaktan korkuyorum die, ilk önce bu düşünceyi cıkar aklından onla mı geldin bu dünyaya ,kendine güvenin gelsin biraz

bacımcım bak bişey daha : ekonomik sorunu olabilirmi çünkü erkekler o zaman tam dediğin gibi davranıyor.psikolojisi yerinde bi adam böyle davranmaz.sevgilim bi dönem yaşadı ordan biliyorum.içine şeytan kaçmış diyodum seninkötükedihüso erkekler parasal sorun yaşayınca böyle olabiliyorlar

bacılar bilgi olsun diye yazıyorum.ben güzelce bi kadınım kilom boyum herşeyim normal.eşim görüntü konusunda pek kendine güvenmiyo.başlarda bunun için çok tartışma yaşadık.benden 8 yaş büyük ayrıca.dışarı filan çıktığımızda hep trip hep trip.evlendikten sonra üniversiteye kaydoldum.genel kültür olarak da kötü sayılmam.topluma girdiğimizde genelde ben ilgi görüyorum.o biraz kenarda kalıyo.bunun sebebi kendi çekimserliği ve ukala duruşu.bana psikolojik baskı yapıyo.çok konuşuyosun filan diyo.çok kırıyo benisenağlama halbu ki çevremizde de sevilen biri sayılırım.senağlama hiç kimse anlamıyo neden böyle oldu.bu yavaş yavaş gelişen bi şey tabi ki 1 sene içinde bu boyutlara geldik.başlarda da vardı ama en azından beni kırmaktan çekiniyodu.çok ağladım onun yanında çoksenağlama öyle kırıcı şeyler söyledi yaptı ki :1no2: maddi olarak hiç bi sorunu yok.üstdüzey devlet memuru ayrıca parasal konularda birlikte hareket ediyoruzsenağlama

güzelim ne acelen vardı da hemen evlendin.evlilik kaçıyormu ki?insanın sevdiği ile yaşaması güzel şey.zaten seni seviyorsa beklerde..ee o zaman hayatınızı iyice bir düzene sokup evlenseydiniz.

canım nerdee.seni umursamıyorum beni rahat bırak diyo bana.ne diyim ne yapıyım o kadar zavallı bi durumdayım ki.yalvarıyorum allahım a beni düşürdüğü durumlara o da düşsün diye.rabbim nolur bu yaptıklarını bırakma yanına:Saruboceq:senağlama

Merhaba arkadaşım zamanla evlilikler hayatın akışına göre yön değiştirebilir. malesef biz bayanlar erkekleri hayatımızın merkezine koyup hep onların istediği şekilde davranmaya odaklıyoruz kendimizi. yukarda bir arkadaşın dediği gibi kendin için , kendin hoşlandığın hobiler edin kendine. Bakımlı ol, kitap oku, spor yap , giyiniş tarzını değiştir ve eşinin evde olduğu zamanlarda bile bakımlı görün . veee üzerine fazla düşme , önemsemiyormuş gibi davran yani onun sana davranışlarını sende ona karşı kullan. bunları yaparken gayet doğal ol. sendeki bu değişim eminiö onun dikkatini çekecek ve sana ilgi göstermeye başlayacaktır. birde lütfen eşinin yanında sürekli ağlama. erkekler sürekli karşılarında ağlayan kadın görmekten sıkılır ve uzaklaşırlar. güçlü ol arkadaşım. Birde aklıma eşinin değişimlerin bahsetmişsin acaba başka biri olabilir mi hayatında. gizliden takip et derim. değişikliklerini gözlemle. sağlıcakla kala.s.

sende onunla ilgilenmiyomuş gibi yap bi süre..arama halini hatrını sorma bakalım..hoşgeldin beş git diye idare et bi süre..bişey sorarsa sen bilirsin de kalk başka bi işle uğraş..sen üstüne düştükçe daha çok güveniyo kendine ve aynı şekilde devam ediyo..kısa cevaplar ver bişey sorduğunda

X