Ah! bacılarım ah!...

canım bacım çok üzülüyorum ben.düşünüyorumda insanlar mutlu olmak için evleniyor.ben 4 yıldır evlenemedim bak.neler yaşadım bende bilsen..şimdi evlenmeye korkuyorum.ben yılmadım hiç.ben ağladıkça saygısını yitirdi bana.derdimi anlatıyodum rahatsız olduğum şeyleri o kadar çok dert yanmışım ki beni duymuyodu bile. bende delirmiş gibi aynı konuyu 80 farklı cümle kurup anlatmaya çalışıyodum artık dalga geçmeye başladı.bacım vallahi dellendim bunun allah inancıda çok.. açtım kuranı türkçe okudumda okudum buna ayetler yazdım aile evlilik eşlerin birbirine nasıl davranması gerektiği bi insanı aşağılamak üzmek bunların cezaları düşünsene neler denediğimi?!!
ben sonra baktım ki hep sıkıntı anlatıyorum ona. zaten adamın sıkıntısı var o ara.bende aramadım sormadım.sustum!şikayet etmedim. ona yardımcı olmaya çalıştım.sustum.içimden gelmesede gülümsedim.ona güvendiğimi sevdiğimi ve onun değerli olduğunu hissettirdim.şimdi ilişkimiz gayet iyi.
tabiki her ilişkide evlilikte sorunlar oluyor.kimse aman biz çok iyiyz kavga etmiyoruz diyorsa yalan söylüyor.seninde adamın mızmız demekki sen akıllı bi kadın olarak empati yapıcaksın bu adam neye kızıyor ne hissediyor görceksin.sonra bunları deiştirceksin. farlı bi kadın olcaksın.senden başka kimsenin sana faydası yok ve kocanı birden deiştircek sihirli deynek yok
istersen msn adresimi al bacım yazıyım sana anlatıyım burda çok coşmakta istemiyorum))))öptüm bacım

kaydirigubbakcemile5vallahi biri bize desin nerden vercez msn özelden nasıl yazcaz biri yardımcı olabilirmi?:uhm:

erkekler böyle bencil arkadaşım sen kalk annesinin biricik kızını al gurbet ellere götür sonrada yaptıklarına bak....bizler kadar fedakar olsaylardı zaten böyle olmazlardı allah kolaylık versin bacım ne diyeyim bende senin gibi gurbet ellerde yapayalnızım.çaresizim....6 yıl oldu evleneli birde kızım var çok zor canım çokkk....

firuzem özelin kapalı senin.kullanıcı paneline gir ordan aç görüşelim bacımcım)))

patlicam sanki sıkıntıdan haçmi bişi dzelmz 5 senede yeter yaaaaaa yeteeeerrrr
senağlamasenağlama

canım nerdee.seni umursamıyorum beni rahat bırak diyo bana.ne diyim ne yapıyım o kadar zavallı bi durumdayım ki.yalvarıyorum allahım a beni düşürdüğü durumlara o da düşsün diye.rabbim nolur bu yaptıklarını bırakma yanına:Saruboceq:senağlama

Arkadasım seni umursamıyorum beni rahat bırak demesi ve bunu 3yılda söylemesi cok garip herhalde bu ilişki yıpranmış ani adam durduk yerde cok severken ilgilenirken demez ki bunu ya bişeyler oldu aranızda unutamadı ya da cidden psikolojik sorunları var bunalımda ikisinden biri ..

firuzem kullanıcı kontrol paneli var bak en üstte ona gir.orda özel mesajlar felan diyo.oralarda karıştır bulursun bi kutucuk işaretlicen mesajları al gibi bi seçenek var oke

aaa bajım kullanıcı paneline gir.solda seçenekleri düzenle var. ordan özel mesaj sistemini aktif et .

Kacardim.
Yani evden degil, ama ondan kacardim.
Ilgi varsa ilgi gösteririm, yoksa üzerine düsmem.
Nabza göre serbet yani.

Ve inan tecrübeylede sabittir bu.
Kacarsan pesinden kosuyorlar.
Dene bence.

bence hiç konuşmayı deneme hal ve tavırlarını değiştir yani onu umursamıyormuş gibi davran git saçlarını boyattır imajını değiştir seksi kıyafetler giy beden dilini kullan davetkar ol ama sakın alçalma en başında yanlış yapmışsın herşeyini paylaşmak doğru değil bence kadın dediğin gizemli olmalı seni hep merak etmeli başını dik tut kendine güven sakın ağlama dayanamazsanda yanında ağlama bilmesin

hata bende biliyorum.inandım o süslü sözlere zaten ihtiyacım vardı bi ele.liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.hiç kimsenin rızası olmadan erkenden evlendim.gurbete gittim başta o kadar ilgiliydi ki anlatamam.elimden telefon düşmezdi.ben onun için herşeyden önemliydim.3 yıl geçti aradan şimdi benle konuşmak istemiyo.sarılmak istiyorum beni ittiriyo.konuşmamı istemiyo.her şeyime laf ediyo.azarlamak için bahane arıyo.ah ne kadar canım yanıyo.öksüzler gibi canım yanıyo.nasıl yanıyo anlatamam.senağlamasenağlama ne yaptım ben.o kadar kalbim kırık ki.hayalkırıklıklarıyla dolu içim.onu pişman etmek istiyorum :Saruboceq: hatasını anlamasını istiyorum. hiç bi çarem yok:a015:

sabır sevgili kardeşim inat ve iddiayla evlilik yürümez hayat hep güllük gülistanlık değil sen onun için nelerden vazgeçmişsin ozaman sabırlı yumuşacık ilgili olki yaptığından utansın elbetteki odabi insan insan hayatında inişler çıkışlar yaşanacaktır bu kadrr sevgi vardı ise elbet bu kadar kısa sürede bitmez sabır kardeşim sevgiler dualarım sizinle.........hihoyyyt:a.s.

canım bacılarım haklısınız bir anda olan bi şey değil.bana öğrettiklerini uyguladım.onlardan sıkıldı.bana her zaman beraber olcaz.her kararı beraber alcaz dedi.bütün özgürlüklerimizi beraber yaşıycaz dedi.ben de zaten böyle bi şey istiyodum.ikna etti.öyle inanmışım ki.dönüp bakınca inancımın fazlalığı beni dehşete düşürüyo.sonra sözlerine uymamaya başladı.bende uyardım.böyle böyle tartışmalar büyüdü gitti.şimdi bu çıkmazdan nasıl kurtulacam.beni bile dehşete düşüren bu bağımlılıkla nasıl kendimi düze çıkarıcam:1no2:

bacılar bugün yine çok üzgünümsenağlama eşim bayramda onun memleketine gitmemi istemiyor.ben insanları huzursuz eder mişim.beni özledin mi diye sordum pek özlemedim dedi.huzurluymuş benden uzakta.benimle sadece istanbul da evde görüşmek istiyormuş.onun ailesinin bana değil.ona ihtiyacı varmışsenağlama ne acı demi.daha acı olan onu sevmem.bu böyle gider mi sizce.evliliğimizi olumsuz etkiliyosun diyorum.olumlu olsun diye kendimi sıkıntıya sokamam diyosenağlamasenağlama intihar çözüm mü sizce
??

ahh canım benim.. ama böyle yakınarak olmaz değil mi,birşeyler yapmak lazım...
öncelikle bir süre yüz verme,sabırlı ol.ne yaparsa yapsın mümkün olduğunca konuşma. hiçbirşeyini eksik etme kocanın,yemeğini temizliğini yap.sessiz sessiz... kendine dön,kendinle ilgilen..bilmiyorum maddi durumunuz nasıl ama,bence kocana onsuz da mutlu olabileceğini göstermen gerekiyor...mesela dışarı çık arkadaşlarınla buluş,vaktini öyle doldur ki ona yer kalmasın...akşamları da dergi oku,kitap oku,banyo yap krem sür oje sür...makyaj yap..ve bunların hepsini ona göstere göstere yap...senin kendinle mutlu olduğunu ve gerekirse ondan vazgeçebileceğini görmeli...

bacılar bugün yine çok üzgünümsenağlama eşim bayramda onun memleketine gitmemi istemiyor.ben insanları huzursuz eder mişim.beni özledin mi diye sordum pek özlemedim dedi.huzurluymuş benden uzakta.benimle sadece istanbul da evde görüşmek istiyormuş.onun ailesinin bana değil.ona ihtiyacı varmışsenağlama ne acı demi.daha acı olan onu sevmem.bu böyle gider mi sizce.evliliğimizi olumsuz etkiliyosun diyorum.olumlu olsun diye kendimi sıkıntıya sokamam diyosenağlamasenağlama intihar çözüm mü sizce
??

bak bitanem... hemen ilgini çek o adamın üzerinden... sana kendimi sıkıntıya sokamam mı dedi ??? :kızgın: sen hiç sokma...az önce yazdığım şeyleri oku ve lütfen lütfen öyle davran...biliyorum çok üzülüyorsun kendi kendineyken ağla ne yaparsan yap..ama o bunu asla bilmesin.ona çok mutlu görün..ona yüz verme ama kendin çok iyiymiş,onun yaptıklarını takmıyormuş gibi davran...sana böyle saçma sapan şeyler söylemesine müsade etme..ilgilenmeye devam edersen daha çoook duyarsın bunları,belli ki senin kocan değişmeye başlamış... onu dikkate almayarak,onun sana davrandığı şekilde davranırsan mutlaka ki değişmeye başlayacaktır..ama ne yaparsa yapsın bu bahsettiklerimi yapmaktan sakın vazgeçme...:teselli:

X