Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım bende geçen aralıkta bir Sürü gebelik öncesi test istemişti doktor bende dedim neden amh istemediniz diye. Banada hem alttan hem karından bakmıştı ve şöyle dedi biz muayenede bir sorun olduğunu düşündüğümüz kişilerde isteriz dedi senin yumurtalıkların iyi görünüyor gerek yok dedi ve bakmadı. Sana da bu sebepten bakılmamış olabilir
Hah aynen tam da bundan dolayı bıkmadılar bence de canım. Bu sefer gözle görülür 4 aydır azalma var geldim şimdi randevum gelince söyleyeceğim bakalım

Aklimda olsun ben de alternatif arıyorum canim doktorun önerdiği cok pahali dedigim gibi
İcerikler aslinda ayni neden anlastiklari firmayı öneriyorlar anlamıyorum
Kızlar doktorların önerdiği vitaminleri eczane dışında vitaminler.com'dan alabilirsiniz bi tık daha uygun oluyo, ben yıllardır oradan alırım, eczanelerde 2.000 TL olan yeni takviyemi oradan 1500'e aldım kargo bekliyorum

Kızlar doktorların önerdiği vitaminleri eczane dışında vitaminler.com'dan alabilirsiniz bi tık daha uygun oluyo, ben yıllardır oradan alırım, eczanelerde 2.000 TL olan yeni takviyemi oradan 1500'e aldım kargo bekliyorum
Onların hepsiburadada satışı var sanırım birkaç defa bana da denk geldi.

Onların hepsiburadada satışı var sanırım birkaç defa bana da denk geldi.
Onu bilemiyorum ama ben direkt kendi sitelerinden alıyorum, Trendyol Hepsiburada'da farklı yerlerde daha uyguna da vardı ama 1000 TL.ye fln düşüyordu o kadarı da artık merdiven altıdır belki diye almadım ama vitaminler.com'da güveniyorum

Evet canım kesinlikle farklı konuşuyorlar bide

Ben ovülasyon döneminde olduğum için bazen yumurta kistik görüntü veriryormuş kist olmuyormuş inşallah öyledir gece baya YouTube’da doktor dinledim ayrı ayrı çok büyük olmadığı sürece bi sıkıntı yaratmıyor sadece tabiki doktor kontrolü önemli ben dört aydır korunmuyoruz kürtaj sonrası bi baksın bakalım ne var neden olmuyor dört aydır

Ben ovülasyon döneminde olduğum için bazen yumurta kistik görüntü veriryormuş kist olmuyormuş inşallah öyledir gece baya YouTube’da doktor dinledim ayrı ayrı çok büyük olmadığı sürece bi sıkıntı yaratmıyor sadece tabiki doktor kontrolü önemli ben dört aydır korunmuyoruz kürtaj sonrası bi baksın bakalım ne var neden olmuyor dört aydır

Dün bende sordum bastıra bastıra gebelik oluşmasını engelliyor mu diye hayır dedi zararsız dedi. Ama insan neden diye düşünmüyor değil göster canım. Doğum kontrol hapı yazıcam ama gebelik düşünüyorsun dedi. Takibini yaptır büyürse aldır dedi. İnşallah büyümez atar kendiliğinden. Zaten geçmicek olursa soğan suyuna ve hayıt tohumuna tekrar başlıcam🤦🏻‍♀️

X