Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hahaha işin sırrını çözmüşsün sen. Bende ilk gebeliğimde yatakta sadece 15-20 dakika yattım sabah kadar değil. O ara bir yakınımızın düğünü vardı sürekli onlara gidip geliyorduk hiç aklıma gelmemişti. Regli bir gün geçmiş bile elimde de tek bir tene testim vardı yapayım dedim saniyesine kopkoyu çift çizgi ben şok

İşte kafayı dağıtmanın bi yolu olsa keşke

Bizlere şefaatçi olacaklar
Cennette çocuk sevgisi diye bi şey olmayacak sadece bizler çocuk sevgisini hissedeceğiz
Allah’a şirk koşmadıkça evlat acısıyla yanan bir insanı cehennem ateşi yakmazmış bunları düşünelim inşallah rabbim tekrar yaşatsın bizlere o duyguyu

Orayı düşününce zaten bi nebzede olsa acım diniyo canım inşallah rabbim evlatlarımızı en güvenli yere aldı, düşündüğün zaman yalan dünya burası. Kimisi hiç ölmeyecek miş gibi yaşıyo

Aynı şey bende de oluyo o hastanede olanlar o doğum anı bebeğimi bi anda görmem gözleri kapalı saçları yanakları Allahım şaka mı diyorum bazen çok zor ya çok 🥹🥹🥹🥹
Öyle kuzum. Bugün görümcem geldi kızı 18 aylık beşikte yatıyordu odaya bir girdim aynı oğlumun küvezdeki yatışı gibi bakakaldım çocuğa toparlanamadım. Yanına yaklaşıp tekrar baktım öyle kendime geldim çok kötü oldum

Kuzum ne zaman oldun kürtajı sen ? Bence iki üç ay yeterli diye biliyorum. Ama bi git kontrole ondan sonra dene bence kuzum

Ben 28 şubatta oldum doktorun dediği kadar korundum zaten korktum kürtajdan falan
Kürtaj sonrası hafta gittim temiz dedi
Devlete gittim iki ay sonra o da bi şey yok dedi
Ama olmadıkça böyle beklettijöe acaba bi şey mi var diyorum hep

Öyle kuzum. Bugün görümcem geldi kızı 18 aylık beşikte yatıyordu odaya bir girdim aynı oğlumun küvezdeki yatışı gibi bakakaldım çocuğa toparlanamadım. Yanına yaklaşıp tekrar baktım öyle kendime geldim çok kötü oldum
Bizimde sınavımız kuzum benim görümcenin de kızı kocaman olmuş oğlumla aynılardı geçen görünce bende kötü oldum olsa şimdi nasıl olacaktı kime benzicekti diye ne diyim kuzum rabbim sabır versin bize 🥹

Bende görümcemle aynı zamanlarsa hamileydim oğlu benim kucağımda çok sakinleşiyor böyle ağlayasım geliyor kucakladıkça isyan etmek istemiyorum hiç ama zor bi şey ya bilmiyorum o hissi sen bilirsin o çaresizliği böyle acıyı

Ben 28 şubatta oldum doktorun dediği kadar korundum zaten korktum kürtajdan falan
Kürtaj sonrası hafta gittim temiz dedi
Devlete gittim iki ay sonra o da bi şey yok dedi
Ama olmadıkça böyle beklettijöe acaba bi şey mi var diyorum hep

O bende de oluyo ama Herşey normal deniyo anlamadım ki bende yaa 🤦🏻‍♀️

Bizimde sınavımız kuzum benim görümcenin de kızı kocaman olmuş oğlumla aynılardı geçen görünce bende kötü oldum olsa şimdi nasıl olacaktı kime benzicekti diye ne diyim kuzum rabbim sabır versin bize 🥹
Evet bizim sınavımız bu. Ahhh benimle aynı anda hamile olanların çocukları yürümüyor koşuyor. Amin canım amin sabırların en büyüğünü versin

O bende de oluyo ama Herşey normal deniyo anlamadım ki bende yaa 🤦🏻‍♀️

Benim doktorun gençsin diyor bi de devletteki kadın doğumcuda hamile kalma problemi yaşıyor o yüzden sürekli gitmek istemiyorum kadına altı ay dene dedi oldu haklıydı ama işte 28 yaş genç mi z kuşağı deli gibi ürüyor

Bende görümcemle aynı zamanlarsa hamileydim oğlu benim kucağımda çok sakinleşiyor böyle ağlayasım geliyor kucakladıkça isyan etmek istemiyorum hiç ama zor bi şey ya bilmiyorum o hissi sen bilirsin o çaresizliği böyle acıyı
Bilmem mi hiç. Benimde görümcemin kızı 2-3 ay kadar büyük olacaktı benim ikizlerimden baktıkça aklıma geliyorlar. Ama bir okadar çok seviyorum onu

Benim doktorun gençsin diyor bi de devletteki kadın doğumcuda hamile kalma problemi yaşıyor o yüzden sürekli gitmek istemiyorum kadına altı ay dene dedi oldu haklıydı ama işte 28 yaş genç mi z kuşağı deli gibi ürüyor

Bazıları da durmuyo dediğin gibi üredikçe ürüyor bende 30 oldum yaş gittikçe stres daha çok oluyo insan 🥹

Bazıları da durmuyo dediğin gibi üredikçe ürüyor bende 30 oldum yaş gittikçe stres daha çok oluyo insan 🥹

Zaten Allah bilmiyor mu arka arkaya istiyorum 😂 rabbim versin sağlıkla hayırlısıyla herkese gönlündeki kadar
Buradaki anahtar kelime istiyorum demek galiba onu kullanmayacaksın bak gör nasıl hamile kalıyorsun 😂

Bu kadar duygusallık yeter bence 🥹 naptın sen test negatifti sanırım kuzum , beklicek misin ilaç mı kullanacaksın
Aynen bencede içimiz bir güzel döktük artık bugünümze odaklanalım😊
Evet canım testim negatif çarşamba günü duphastona başlamıştım zaten bakalım ne olacak

Zaten Allah bilmiyor mu arka arkaya istiyorum 😂 rabbim versin sağlıkla hayırlısıyla herkese gönlündeki kadar
Buradaki anahtar kelime istiyorum demek galiba onu kullanmayacaksın bak gör nasıl hamile kalıyorsun 😂
Ulan istemiyorum ozaman 😁 istemiyorum diyincede kendimi kötü hissediyorum

X