Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Geç döllenme olduysa? Ayrıca bu testlerin hiçbirinin %99 doğru olabileceğine inanmıyorum ben. Mümkün değil ha onlar pazarlama reklam için yazarlar ama herkeste doğru sonuç verecek diye bi kural yok
Olabilir. En gec 22 temmuz da yumurtladim. 14 gun sonrasi 5 agustos oluyor. Gec olmadigina eminim ama tabi aha dort gun var bilmiyorum ki

Beni de Ekler misin bat 28 Ağustos

Olabilir. En gec 22 temmuz da yumurtladim. 14 gun sonrasi 5 agustos oluyor. Gec olmadigina eminim ama tabi aha dort gun var bilmiyorum ki
Umutsuz olmayın, ben yaşamasam bu kadar net söyleyemezdim. Ben de umutsuzluğa kapılmıştım o zaman hatta bi sonraki ayın grubuna gitmiştim ama regl gününü beklemek gerekiyormuş onu anladım. Tabiki bekleyişteyiz, heyecanlıyız bunlar normal. Ama sabırlı olalım bekleyelim boş yere üzülmeyelim Allahım tüm bekleyişte olanları müjdelesin inşallah

Aminn insallah. Siz kac gun once yapmistiniz testi? Ne zamana kadar negatif cikmisti. Bir de erken gebelik testi miydi? Benim de su an Eylul grubuna giresim var

Kızlar size bir şey sormak istiyorum regl günüm yarın. Gece lavoboya kalktığımda peceteye 3 damla pembemsi kırmızı küçücük damla kan geldi çamaşırımda yoktu sadece peceteye geldi yoğun adet sancısı da vardı tabi. Ben kesin adet oldum sabaha belli olur dedim yattım ama başka bisi gelmemiş bu neydi şimdi anlamadım ben?

Beklemek lazım sanırım canım devamı gelmez inşallah

inşallah yerleşme kanamasıdır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…