Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Amin canım bende bu ay mfk kullanıyorum adviktor bee athena fodega flora birde minera aldım eşimde panesaa kullanıyor inşallah bende hayırlı haberi alırım Ağustos ayı hepimize hayırlı uğurlu gelir
Kuzum bende mfk gebesiyim 1. Eş Paketi kullandık eşimle olmadı 2. Söyledik olmadı advictor eklemiştim 3. Eş paketini söyledik artı gene advictor ve athena tüm umudumu yitirmiştim doktora yazdım beklentisiz devam et ddi oldu inan mfk ya bide bol yeşillik tükettik normalde biz hep et yemekleri hazır gıda vs ama bu ay dikkat ettik

image.jpg
evet önceden de tahmin ettim bu ay bence yine hüsran . Dayanamdim Test yaptim Ama Cok az bir ikinci cizgi bile yok :KK43:

Bence yine yok . Birdaha Test yaptirmayin bana moralim Cok bozuluyor. Yasaklayin bana gercekten .
Zaten bu stresten hamile kalamiyorum
Bende sinin gibiyim regl günü gelmeden 10tane test yapardım hep hüsrandı buay söz verdim kendime geçmeden yapmayacağım çünkü çok sitres oluyor insan sende yapma birde alma evde olduğu zaman insan duramıyor

Bende sinin gibiyim regl günü gelmeden 10tane test yapardım hep hüsrandı buay söz verdim kendime geçmeden yapmayacağım çünkü çok sitres oluyor insan sende yapma birde alma evde olduğu zaman insan duramıyor
Bence de . Sence daha olma ihtimali var mi ?
7 gün var Adete
Bide testler 25hassasiyetinde
Belki ondan hic cikmadi
Ay ne Bilim moralim bozuldu

Eki Görüntüle 3104683 evet önceden de tahmin ettim bu ay bence yine hüsran . Dayanamdim Test yaptim Ama Cok az bir ikinci cizgi bile yok :KK43:
Canim senin cok erken daha. Sen gecen ay hangi gun adet olmustun? Ben 9 temmuzda adet oldum, 13. gunumde yumurtlamam oldu, dolayisiyla adet gununu takvim 5 Agustos verdi. Bu durumda 6 gunum var. Senin benden de gecti hatirladigima gore

Peki nasil degerlendirme yaptin anlatsbilir misin bu yolunu
15 aydır olmuyordu canım eşimle bende problemde yoktu yasım 30 bu arada 3 çatlatma iğnesi denedik klomen letu femara kullandım olmadı doktor aşılama dedi bende mfkyla tanıstım mfknın ürünlerini kullandım eş paketi eşimle birlikte kullandık ilk ay olmadı ikinci ay olmadı son eş paketine advictor ve athenada ekledim regl bittikten sonra 3-2-3-2 kuralına uyduk cok doktora yazdım mfkya beklentisiz devam et olucak ddi sonunda oldu cok şükür

Hayirli olsun ♥️♥️ Canim peki sen de yerlesme kanamasi olmus muydu? Bu herkes de olmuyor sanirim ama merak ediyorum
Sagol kuzum yok olmadı regl sancım coktu ped taşıyodum cantamda kaç gündür bide mide ekşime agzıma geliyodu herşey ara ara kasıklarım pıt pıt atıyodu bide uyku kalkamıyodm

Canim senin cok erken daha. Sen gecen ay hangi gun adet olmustun? Ben 9 temmuzda adet oldum, 13. gunumde yumurtlamam oldu, dolayisiyla adet gununu takvim 5 Agustos verdi. Bu durumda 6 gunum var. Senin benden de gecti hatirladigima gore
Benim Adet tarihim 8 Ağustosu gösteriyor
Evet daha erken ama bu günler hemen geçsin istiyorum
Bari bir netice alanazsam bu ay gelecek aya direk geçmek için

X