Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben şuan ikinci ayda ovulasyon ile denedim ve acayıp strese sokuyor . Acaba her 2 güm ilişki nasıl olur ?
Aynen öyle illa olması gerekiyor diyor daha stres oluyoruz geçen ay yumurtlama haftasını full değerlenirdik olmadı aklıma yaşımız dan dolayı olabilir diyorum ben 33 eşim 45

Aynen öyle illa olması gerekiyor diyor daha stres oluyoruz geçen ay yumurtlama haftasını full değerlenirdik olmadı aklıma yaşımız dan dolayı olabilir diyorum ben 33 eşim 45
Bence bu ay tutmazsa birlikte deneyelim gelecek dönemde :) her 2 gün ilişki burada çok tavsiye ediliyor

Oğlunda nasıl hamile kaldığını hatırlıyor musun ?

Canım büyük oğlumda evliliğin ilk 3yılı korunduk sonra bıraktık tam 12 ay sonra oldu çok şükür sağlıkla kucağınıza aldık.sonra 7sene tekrar korunduk ilk denediğimiz ay kaybettiğim meleğime hamile kaldm

Umarım bu ay hamiş oluruz da gerek kalmaz olmazsa da yapalım canım
Valla bende hala belirti yok o azıcık kahverengi akıntı hariç .
Psikolojik de yapmak istemem kendime ama bu ay olursa rahatlarım
Burda o kadar çok aldıran gördüm ki son zamanlarda
Keşke allah isteyenlere önce verse

Başın sağolsun Melek oldu
Peki yumutlama günlerini takip ederek mi oldu yada tesadüf ilişkiyle mi

Valla bende hala belirti yok o azıcık kahverengi akıntı hariç .
Psikolojik de yapmak istemem kendime ama bu ay olursa rahatlarım
Burda o kadar çok aldıran gördüm ki son zamanlarda
Keşke allah isteyenlere önce verse
Bence adet belirtisi olsa 3-4 gün önceden gelir leke bende öyle oluyor bu ara test yapmayı düşünüyor musun
Amin ama işte aslında kafamıza takmasak daha iyi olacak ben ilk hamileliğimde zamanım geçmiş haberim bile yoktu annem dedi de test yapmıştım şimdi gün sayıyoruz ha yumurtladık ha adete şu kadar var sonra bekle ki zaman geçsin

Hayırlı olsun. Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Belirtileriniz var mı acaba? Bat ne zaman? Ne zaman kan testi vermeyi düşünüyorsunuz? (sorgu mod on)
1 agustos kuzum batım belirtim 5 gündür mide ekşimem var yemeklerden sonra cıkarıyorm ama benim hep midem sorunluydu cok yormadım bide cok uyku işten geliyodum koltukta sızıyodum hep eşim zor kaldırıyodu ara ara bide saglı sollu kasık batması ve regl sancısı 3 gündğr çantamda ped tasıyorum regl olucam diye

Çok sevindik. Testiniz topiğe uğur getirsin. Ardı sıra pozitif testler sıralansın inşallah.

Gerçekten nasılsa olacak bakalım nasıl diye yapmıştık biliyorum. ancak 3 gün kendime gelemedim sanki yıllarca uğraşmışım gibi inşallah Ağustos Uğur getirir hepimize

Daha 7 gün var yapsam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…