Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

kızlar ben 2017 de hamile kaldgmda o zaman burda forumda bi hamilelik belirtisi olarak ovulasyon testini kullanma durumu vardı, yani şöyle ki adet gününüz geldginde yumurtlama testnden yapıyorsunuz aynı yumurtladgnzdaki gibi koyu iki çizgi çıkarsa hamile olma ihtmalnz yüksek gibi bişey deniyordu ama özellkle belirteyim asla bilimsel değil :))) umut fakirin ekmeği muhabbeti:) ben de kanda hamile oldgmu öğrendgmde dogrulugunu test etmek için yapmıstım, yumurtlama testim iki de baya koyu iki çizgi çıkmıştı. elinizde fazla varsa adet günü gelenler bence bi deneyebilir ben de merak ediyorum:)

Canım 1 senedir çocuk için uğraşıyorum ilk ay adet görünce ağladım hemen ben bi kere olmadıysa bi daha olmaz diye sakın üstüne düşme zamanı gelince olacak taa ki 8 ay sonra hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim o yüzden kesinlikle üstüne düşmemek gerekmiş

Max 2 cocuk dedigin gibi . Burası suriyeliler sayesinde biraz daha çocuklandı diyelim
Bu sene bizim eyalette ev başı çocuk sayısı bire indiği için cocuk parası 230€ ya yükseldi ve 3 yaşına kadar cocuğa bakarsan her ay 100 euro bonus veriyorlar .
Yeterki çocuk yap

aaaaa orası çok iyiymiş gerçekten ben memurum ayda 166 tl veriyorlar çocuk parası valla hiç öyle evde bakana bişey yok :):) orası çok değer veriyor çocuklu ailelere çok duymuştum gerçekten

başınız sağolsun çok üzüldüm geçekten Allah sağlıklı bir evlat nasip etsin en hayırlı zamanda inşallah. Geçen ay sadece öylesine bir defa denedik ki olsun olmasın diye düşünmeden sonra adetime 3 gün vardı hasta oldum ki erken değil genelde streste 1-2 gün geç olur nasıl moralim bozuldu. çocuk da değilim süreci biliyorum ama bu ay düzgün denemeye başladık geçen ayki konuyu takıyorum saçma olduğunu bile bile teşekkür ederim yanıtınız için.

Değeriniz kaç çıktı ki. Daha bata varsa az çıkması normal. Benim reglden 3 gün önce 1.55 çıkmıştı yok demişlerdi. Reglden 1 gün sonra 70 ile öğrenmiştim. Umut olması için yazıyorum
İnsallah öyle olur ama 1 bile değil o yüzden iki güne yükselir mi hiç bilmiyorum 0.1

çocuklukla hiç ilgisi yok ne yaZıkki birçok şeyin bilincindeyim bende ama işte bu kadar isterken olmaması çok üzücü istisnasız her adetimde ağladım 1 seneye kadar olmaması çok normal hiiiiiç kafayı takmayın hiçbir sıkıntıda yoksa olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…