Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım nasılsın var mı hayr haberlerin?
Benim bata 1 haftam kaldı.
Canım eş paketine başlayalı 8 gün oldu, advictor kullanalı bir ay olacak. Ben hep 30-35 günlerde adet oluyordum. Yani genelde 20 li günlerde yumurtlama belirtileri yaşıyordum. Bu ay 12-13. Günlerde kasık ağrılarım ve yumurtlama akıntılarım oldu. Umarım sperm akıntısı ile karıştırmıyorumdur bu sebepten hayatımda ilk kez erken yumurtlama görüyorum sanki. Bu da mfk takviyeleri sayesinde olduğunu düşünüyorum. 13 Eylül gibi bat. Şu günleri değerlendirmeye çalışıyorum. Yumurtlama zamanalrındayım. Umarım birbirimize güzel haberler veririz Var mı sen de bu ay farklı hissettiğin bir şeyler

Ayni incirden bende aldim gidip ordan. Bu ay yapicam. Ovulasyon gunune 3. Yu denk getiricem. Soyle soylediler bana orada. Persembe gunu esin ve sen birer tane yutuyorsun. Sonraki persemde 3. Yu sen yutup iliskiye giriyorsun insallah tutar

Bu hafta bende yutucam o incirden. Taa amerikalardan o turbeye gittim. Cunku cok duydum Her sey once allahtan tabi insallah olur isteyen herkesin.

bugun bata daha 5 var dayanamadım yanımda bir tek bu vardı yaptım yapar yapmaz ilk dakıka ıcınde gördüm ben bir hayalet çizgi ama siz görebildiniz mi kızlar

Eklentiler

• IMG_20220830_101329.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20220830_091852.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 57
  • NegativeImage_96730414-c0bc-406f-a942-e840d0cb9eef.png
    783,5 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…