Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sende nasıldı canım teşekkürler duyarlı yaklaşıp cevaplamana
Benim ilk hamileliğim 9 yıl önceydi
4 aylik evliydim belirti falan hiç bir şey düşünmuyordum adetim geçince test yaptim
Tek aklimda kalan adet ağrısı gibi agrim vardi , akıntı, göğüs hassasiyeti falan hiç bilmiyorum oldumu yoksa yok)))
6 yıldır da ikinciyi istiyoruz ama hiç hamile kalamadim o yüzden çok tecrubesizim
Ben genelde adete 3-4gün kala kupkuru olurum hiç akıntım olmaz

Canım bu süreçte doktora gittin mi tüplerde sorun olabilir 6 yıl çok uzun bir süre

Canım bu süreçte doktora gittin mi tüplerde sorun olabilir 6 yıl çok uzun bir süre
Evet hiç gitmez olurmuyum 7-8 doktora gitdim
Eşim de ben de muayene olduk ,tahliller,hsg ,iki kez klomen ovitrelle ama sonuç negatif
Doktorlar sebepsiz diyor ,sorun yok neyi tedavi edeceklerini şaşırdılar ya bekle ya tüp bebek
Ben zaten ogluma evliliğin ilk aylarinda tedavisiz falan kalmişim nasıl olur böyle hiç anlamiş değilim

Allahala çok garip demekki daha vakti zamanı gelmemiş inşallah tez zamanda gelir çok bekletmis kız olursa Nazlı felan koy

Allahala çok garip demekki daha vakti zamanı gelmemiş inşallah tez zamanda gelir çok bekletmis kız olursa Nazlı felan koy
Evet kuzum yaa çok nazli inadçi çıktı bitürlü gelmiyor tabii ki Rabbimin istedigi an gelecek
Bende o zamana kadar elimden geleni yapiyorum ki, eğer olmazsa gelecek zamanlarda pişmanlık yaşamayayim

Bende yaptım bugün dayanamadım negatif zaten bekliyordum negatif çıkması normal çünkü bebiş olsa bile 5 kala çıkması enteresan olurdu
Çok erken yapiyoruz kuzum o yüzden
Adet gectikten sonra yapmaliyiz negatif görüp üzülmeyelim diye
Ama sabrsiz davraniyoruz işte
Kirmizi kart görmeden umudumuzu yitirmek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…