Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Nasil peki ilaclarin bi yan etkisi var mi bende advictor ve innozpro aldim.bi arkadasta panacea da al dedi alip almamakta tereddut ettim:KK43:
Hiçbir yan etkisi yok zaten ilaç değil, vitamin takviye bunlar. Panacea çok etkili diye biliyorum. Bu ay kullanmaya başladık 4-5 gündür eş paketini kullanıyoruz. Ben bir de 20 gündür falan advictor içiyorum. etkilerini çok merak ediyorum ❤️ Sonucunu yazarım ❤️

Hiçbir yan etkisi yok zaten ilaç değil, vitamin takviye bunlar. Panacea çok etkili diye biliyorum. Bu ay kullanmaya başladık 4-5 gündür eş paketini kullanıyoruz. Ben bir de 20 gündür falan advictor içiyorum. etkilerini çok merak ediyorum ❤️ Sonucunu yazarım ❤️
Ben bir aya yakin süredir advictor kullaniyorum
İnsulin direncim biraz yüksek tatli krizlerim oluyordu
İlaçtan sonra tatli istegi diye bişey kalmadi

Ben bir aya yakin süredir advictor kullaniyorum
İnsulin direncim biraz yüksek tatli krizlerim oluyordu
İlaçtan sonra tatli istegi diye bişey kalmadi
Cidden advictordan dolayı benim de canım hiçbir şey istemez oldu. Ve adetime çok faydası oldu bu ay. Bakalım önümüzdeki ay nasıl olacak ❤️

Cidden advictordan dolayı benim de canım hiçbir şey istemez oldu. Ve adetime çok faydası oldu bu ay. Bakalım önümüzdeki ay nasıl olacak ❤️
Evett ancak su içiyorum, hiç bir şey canim çekmiyor kilo verdim gibi
Diğer ilaçlarda çok etkili gerçekten

Çok erken yapiyoruz kuzum o yüzden
Adet gectikten sonra yapmaliyiz negatif görüp üzülmeyelim diye
Ama sabrsiz davraniyoruz işte
Kirmizi kart görmeden umudumuzu yitirmek yok🥳
Valla gündüz adet olcak gibi kivrandim şimdi tık yoh hahahaha sırf bu yüzden almiyom eve dayanamıyorum yaaaaaaaaaaa vallahh ama napcam biliyonuz mu eğer olursam adet fazladan gebelik vs alicam erken gebelik ve normal test yumurtlamadan sonra adete az kala baslicam yapmaya napayım komedi olacak 🤣🤣🤣🤣🤣eğlencesine yapacam siyirmaya ramak kala delirmece 🤣🤣🤣🤣🤣

Valla gündüz adet olcak gibi kivrandim şimdi tık yoh hahahaha sırf bu yüzden almiyom eve dayanamıyorum yaaaaaaaaaaa vallahh ama napcam biliyonuz mu eğer olursam adet fazladan gebelik vs alicam erken gebelik ve normal test yumurtlamadan sonra adete az kala baslicam yapmaya napayım komedi olacak 🤣🤣🤣🤣🤣eğlencesine yapacam siyirmaya ramak kala delirmece 🤣🤣🤣🤣🤣
Rabbimden tek isteyim kafayi sıyırmadan şu bebelere kavuşalim🤣🤣🤣yoksa bu işin sonu pek hayra gitmiyor🤣🤣

Kızlar ne durumdasınız yarın geri sayım başlıyor bende yarın 28 ci gündeyim 😃 tatil de cuamrtesi son ins adet olmam her türlü
Ben haftasonu annemde olucam bakamıcam o yüzden yarın bi kaset test denicem salı günü adet günüm pazartesi eve gelmiş olucam ama yinede yarın bakayım bende belirti var adetle aynı ama sonucta insan bilemiyor :)) hayırlısı olsunnnn sende durumlar ne

Adet belirtiler
Ben haftasonu annemde olucam bakamıcam o yüzden yarın bi kaset test denicem salı günü adet günüm pazartesi eve gelmiş olucam ama yinede yarın bakayım bende belirti var adetle aynı ama sonucta insan bilemiyor :)) hayırlısı olsunnnn sende durumlar ne
adet belirtileri var kuzum vallla olurum kesın diye düşünüyorum bakalım

X