Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu ay için farkli çalışmaları planları olan var mi ?
Ben bu ay ilk defa ovulasyon denemeyi düşünüyorum ama hiç bilmiyorum nasıl kullanıldığını biliyorsan yardımcı olursan sevinirim canım. Bildiğimiz idrar testi gibi değil mi. Kaçıncı gün başlamam gerek

Arkadaşlar merhaba gebelik planlıyorum ama başıma gelenleri sizinle paylaşmak istiyorum belki yaşayan fikir verecek birileri çıkar. Ben 22 haziranda adet oldum 5 gün gecikmişti sonra ovulasyon testi sürekli pik çıkınca gebelik testi yaptım pozitif çıktı doktor düşürmüşsün adetinde kimyasal gebelik dedi ve hcg değerlerim 27,34,35 sonra baktırmadım bu ayın 10 unda kahverengi lpıhtılı kanamam başladı hala devam ediyor doktor hcg 0 lanınca kanaman olur demişti bende uzun sürünce hcg değerimi merak ettiğim için gün içinde çay faslı sonrası gebelik testi yaptım pozitif çıktı neden pozitif çıktı 0 lanmadıysa neden kanamam var lütfen yardımcı olun 😭

Arkadaşlar merhaba gebelik planlıyorum ama başıma gelenleri sizinle paylaşmak istiyorum belki yaşayan fikir verecek birileri çıkar. Ben 22 haziranda adet oldum 5 gün gecikmişti sonra ovulasyon testi sürekli pik çıkınca gebelik testi yaptım pozitif çıktı doktor düşürmüşsün adetinde kimyasal gebelik dedi ve hcg değerlerim 27,34,35 sonra baktırmadım bu ayın 10 unda kahverengi lpıhtılı kanamam başladı hala devam ediyor doktor hcg 0 lanınca kanaman olur demişti bende uzun sürünce hcg değerimi merak ettiğim için gün içinde çay faslı sonrası gebelik testi yaptım pozitif çıktı neden pozitif çıktı 0 lanmadıysa neden kanamam var lütfen yardımcı olun 😭
Kuzum hiç bilemiyorum ama umarım arkadaşlar seni aydınlatabilir çok geçmiş olsun

Beta hcg baktırdınız mı sonrasında.. Kanama başlamış ama henüz değer sıfırlanmamış olabilir. Kan verip kesinleştirin

Ben bu ay ilk defa ovulasyon denemeyi düşünüyorum ama hiç bilmiyorum nasıl kullanıldığını biliyorsan yardımcı olursan sevinirim canım. Bildiğimiz idrar testi gibi değil mi. Kaçıncı gün başlamam gerek
Canım döngün kaçıncı gün ona göre sana yardımcı olayım çünkü çok erkenden yapmana gerek yok eğer döndün çok uzunsa. Mesela benim 25 gün sürüyor 8 9 10 11 gibi yumurtladığımı hissediyorum akıntı ve kasık ağrısı oluyor bende. Ben aylarca kullandım ovulasyon testi eğer adetin düzenliyse bence kullanmaya gerek yok stresten başka bir şey yaptırdığı yok insana. Ben 7 gün başlıyordum ovulasyon testi yapmaya her gün bir tane yapıyordum hafif koyulaşmaya başladığı gün günde 2 kere yapıyordum koyulaşmanın ertesi günü silik oluyor o gün çatlama günü oluyor işte sonra hep silik gidiyor zaten. Sabah 10-14 arasi hormonalar en belirgin oluyormus o saatlerde yapmak gerek akşamda 8-10 arasi. İlk idrarla yapılmıyor

Canim kanama başlıyor bitiyor sonra sıfırlanıyor diye biliyordum yasayan arkadaslardan

Ovulasyon testi yaptım 2 defa ama ikisinde de aksilik yaşadım tam pik gününü değerlendiremedik bu ay ne olursa olsun daha dikkatli olup değerlendirecem + yumurtlama masajı + folik asit + ve soğan kürü (ama ben soğan kürü
İnşallah bu ay pozitifleri görürüz çok inanıyorum
Annem 3. Ayında hamile kalmış inşallah bende 3. De hamile kalırım
Canım tam catlama günü yapsan da nasipte yoksa olmuyor ben aylarca kullandim ovülasyon testini düzenli iliski varda gerek yok. Yumurtlama masajini denedim çok kasık ağrısı yapti. Soğan kürü de göğüste akinti(prolaktinimi yükseltti) adetimi 5 gün geciktirdi gebeyim sandim ama adet oldum sonra bence problemun yoksa hic.kurlere bulasma

Canım döngün kaçıncı gün ona göre sana yardımcı olayım çünkü çok erkenden yapmana gerek yok eğer döndün çok uzunsa. Mesela benim 25 gün sürüyor 8 9 10 11 gibi yumurtladığımı hissediyorum akıntı ve kasık ağrısı oluyor bende. Ben aylarca kullandım ovulasyon testi eğer adetin düzenliyse bence kullanmaya gerek yok stresten başka bir şey yaptırdığı yok insana. Ben 7 gün başlıyordum ovulasyon testi yapmaya her gün bir tane yapıyordum hafif koyulaşmaya başladığı gün günde 2 kere yapıyordum koyulaşmanın ertesi günü silik oluyor o gün çatlama günü oluyor işte sonra hep silik gidiyor zaten. Sabah 10-14 arasi hormonalar en belirgin oluyormus o saatlerde yapmak gerek akşamda 8-10 arasi. İlk idrarla yapılmıyor
27-31 gün aralığında canım. Bu şekilde düzenli ilk defa bu ay 38 oldu ama oda hsg den dolayı muhtemelen. Anladım canım yani en koyu olduğu gün önemli o zaman. Bende de akıntıdan yola çıkarak 12-16 günler arası oluyor diye düşünüyorum. Peki canım ilk idrarla yapılmıyor demişsin. Peki öncesinde sıvı alımı olmuşsa etkiler mi sonucu senin dediğin saatler o kadar erken saatler değil çünkü

Aylardir sizlerle topik kovalıyoruz resmen ya 😂
Artık sabit topik yapalım be yorulduk 🤣🤣
Ben büyük ihtimalle yarın histereskopi olucam hastane ile konuştum şimdi. Bu ay değerlendirme yapma diyebilirler diye düşünüyorum. Sizi takip etmek için burdayım. Hep destek tam destek ✊️ O ay bu ay olacak dişi kurtlar 🤣🤣

X