Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ya Bi sitede Sirkeli su ve karbonatlı su olayı yazmışlar karbonat alkali ortam ph ortamı gibisinden yazmışlardı onu yapmakta pek emin değilim zaten diğer orgazm olayı erkek bebek isteniyorsa kadın orgazm olursa erkek spermini hemen taşırmı erkek merhaba oluyor o zaman ama orgazm olmazsa dişiler güçlü olduğu için kazanıyorlar erkeğin tam girişi olmamalı erkekler kazanmasın diye yarışı

Bu arada okumadığım yer kalmadı ne araştırmalar yaptım

:)) olabilir ne diyim doğrudur şimdi geçmişi ve kızımı düşününce mümkün gibi geldi :)

Aaa yakın olucaz tatilemi geliyorsunuz gezmeye i İstanbul pek tatillik değil ama hele ki bizim taraflar
Aslında eşimin işi sebebiyle geliyoruz ama İstanbulda bir kaç yerimiz var gezdiğimiz oraları gezmek bize iyi geliyor :) Tatil gibi geliyor bize en azından perşembe cuma işe gitmicek benle olucak :)

Merhaba sevgili herkesss,
bi sorum olacaktı. ben 22 temmuzda ovulasyonda çift çizgiyi gordum ve o günü değerlendirdim 23 temmuz sabah da çift çizgiydi o günü de değerlendirdim aksam çatlama olmus çizgi silikleşmişti ondan sonra daha birliktelik olmadı ama sanırım silikleştikten sonra da birlikte olmak gerekiyormus. hamile kalma ihtimalim var mıdır?

aslında gerçekten de vazgeçtiğinde oluyor tecrübeyle sabit :) o noktaya gelene kadar insan neler yaşıyor çok ıyı bılıyorum aslında vazgeçmek de bir bıkkınlık noktası
Kesinlikle cok haklısın, bıkınca vazgeciyorsun.
Ilk bebeğiniz mi?
Ben uzun ara verdim simdide isler zorlaştı rezerv azlığı.

Arkadaşım sadece yumurtlamayı değerlendirip hamile kalmıştı.

Var tabi Allahın izniyle sperm rahimde yaşıyor zaten bi kaç gün inşallah döllenme olmuştur ve güzelce yerleşir benim de 21 temmuzda ovülasyonda çift çizgi oldu, yakın zamanlarda mutlu haber alırız dilerim amin

Ayy bunlar genel olarak bebek sahibi olmak için değil de kız bebek için yapılan şeyler mi hiç duymamıştım şaşırdım biraz, hayırlısıyla minnoş sağlıklı bir kızınız olsun dilerim

aslında gerçekten de vazgeçtiğinde oluyor tecrübeyle sabit :) o noktaya gelene kadar insan neler yaşıyor çok ıyı bılıyorum aslında vazgeçmek de bir bıkkınlık noktası

O oluruna bırakma noktasına ulaşmak gerçekten insanların söylediği gibi kolay olmuyor, biz burada birbirimizi anlıyoruz ama çevremizdeki insanlar bilmiyor yaşanılanı hatta benim çevremde böyle bir çabada olduğumu bilen kişi 3-4ten fazla değil zaten o yüzden bu forum bana iyi geliyor

harika, tam da olması gerektiği zamanda olmuş her şey :) hamile kalma ihtimali zaten ancak bu zamanlarda ilişkiye girilirse oluyor ki siz zaten en doğru zamanda girmişsiniz. hadi güzel haberlerle inşallah

Stres ah o stres, bende oyleydim bu aya kadar, Dr ertele bu şekilde hamile kalman zor demişti.

Ne kadar kolay söylüyorlar ertele stresini azalt böyle olmaz diye keşke tuşu olsa şu stresin fe kapatsak biz ister miyiz sanki böyle olmasını, inşallah ağustos ayında bu topic bebiş müjdeleriyle dolsun Allahımm duy sesimizi aminn

Kesinlikle cok haklısın, bıkınca vazgeciyorsun.
Ilk bebeğiniz mi?
Ben uzun ara verdim simdide isler zorlaştı rezerv azlığı.
benim 8 yaşında bir kızım var, sonrasında da bir hamilelik daha ama o bebeğim yaşamıyor.
Şimdi kısmetse 3. hamilelğimi ve sağlıkla kucagıma almayı istiyorum.
rezervin az olması hiç olmamasından iyidir, neticede ihtiyacımız olan sadece 1 yumurta ve 1 sperm

inanmak başarmanın yarısıdır, bence çok güzel haberler alacağız

Ayy bunlar genel olarak bebek sahibi olmak için değil de kız bebek için yapılan şeyler mi hiç duymamıştım şaşırdım biraz, hayırlısıyla minnoş sağlıklı bir kızınız olsun dilerim
Evet bir tane oğlum var birde kız istiyorum araştırmalar sonucu öğrendim denicez artık hayırlısı ile inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…