Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Amin inşallah inşallah bu ay ilk defa jel de bulamıyorum ve ilk defa âdetime 1 hafta kalasi yumurtlama oldu inşallah bu ay hayırlısı olur 🤲🤲🤲🤲🤲
Bir hafta kala yumurtlama normal yani öyle mi? Nasıl anladınız peki bilmediğim için soruyorum gerçekten bu ay çok ilginç geçti bedenimde neler oluyor anlayamıyorum galiba benimde iki yumurta oldu bu ay 😅🙈

Doğrudur valla daha o aşamaya gelemedim hiç bilgim yok 🤭 Ama daha öncede kanama olduysa bu sizin için normal demekki gebelikleriniz böyle geçiyor. Yine de yorulmayin dinlenin inşallah güzel olacak her şey bana öyle geliyor 🤲🏼🤲🏼
Çok teşekkür ederim, inşallah güzel olur hepimiz için her şey❤️

Bir hafta kala yumurtlama normal yani öyle mi? Nasıl anladınız peki bilmediğim için soruyorum gerçekten bu ay çok ilginç geçti bedenimde neler oluyor anlayamıyorum galiba benimde iki yumurta oldu bu ay 😅🙈
Ovulasyon testi kullandım hep canım âdetime bir hafta kalesi yunurlama oldu iki gündür değerlendiriyoruz bakalım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhabalar beni de ekler misiniz 28 ağustos .Ilk defa klomen kullandım bu ay ayin 13 ünde catlatma iğnesini vuruldum.Heyecanla gun sayıyorum.Insaallh gönlümüze göre olur hersey🙏

Hayırlı olsun çok mutlu oldum adınıza 🌸sağlıkla kavuşun inşallah 🥰 belirtilerin var mıydı yazdın mı göremedim neler hissettin pozitif görene kadar?🎊
İnşallah çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun🥰 ben açıkçası adet olcam sandım benim düzensiz olduğu için ne gün gelceği belli olmuyo adetimin.kasığımda sancılar hisseettim ara ara birde gögüslerimde ağrı ama bunlar adetimde olan ağrılardı o yüzden ihtimal vermedim oylesine test yaptım pozitif şükür🥰

Yolda yürürken başım çok hafif dönüyordu yıldız yıldız oluyordu Heryer ışıklara karşı özellikle hassasiyet oluştu. Bakamıyordum idrar koyu, kasık ağrısı hafif bel ağrısı kasık batması oluyor bacaklarımda ağrı var bir de halsiz yorgun bu şekilde yedi bende test yaptım sabah. 🤗 Çok teşekkür ederim pcosluyum bu arada
Yaa çok sevindim gozunuz aydın bende hamileyim şükür pco lu olarak🥰 Adetleriniz düzenli miydi

Kizlar yumurtlamadan kac gun sonra test yapip pozitifi gordunuz acaba ? 13 u yumurtlamaydi ama test yapmamak icin zor duruyorum cikmayacagini bilsemde 🤣

Kizlar yumurtlamadan kac gun sonra test yapip pozitifi gordunuz acaba ? 13 u yumurtlamaydi ama test yapmamak icin zor duruyorum cikmayacagini bilsemde 🤣
11 de görende var 17. Gün görende döllenmeye göre değişir canım . Ben 17 bekliyordum emin olmak için 15. Günüm bugün regl oldum en azından testte negatif görüp hüsrana uğramadım bekle derim biraz daha sabır 🌸

11 de görende var 17. Gün görende döllenmeye göre değişir canım . Ben 17 bekliyordum emin olmak için 15. Günüm bugün regl oldum en azından testte negatif görüp hüsrana uğramadım bekle derim biraz daha sabır 🌸
İlk hamileligimde bende 10. 11. Gun gormustum yine o zamanlara kadar sabredicem artik ☺️

Kızlarrrrr tatildeyim bi kaç kere lavaboya gittim ama şeffaf akıntı var idrarım da baya kopuk 😂 tatil dönüşü bata denk geliyor ins adet olmam hamıle kalanları tebrik ediyorum vallla ne agustos ayırmış hamıle kalan kalana o kadar çok duydum ki bu Ay

X