Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar sizce var mı hemen çıktı çizgi 23 ağustos bat

Eklentiler

• IMG_20220821_091850.jpg
    IMG_20220821_091850.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 35
Kızımda da aynı süreci yaşadığımda doktorum ilk üç ayda düşen bebeği tutundurmaya çalışmayız çünkü zaten sağlıksız olan bebek düşer , doğal yoldan elenir demişti.
Sağlıklıysa maraton koşsan düşmez, sağlıksızsa 3 ay amuda kalkıp beklesen kımıldamadan yatsan düşer demişti.
Doktorum dünyada rahim nakil ameliyatına giren ilk türk hekimdi o yüzden çok güveniyorum ve şimdi de müdahele ettirmek istemiyorum.
Kızımda 3 ay kanamam oldu.
Hatta 6+2 de tertemiz bolca kanamam oldu. Düştü diye gittim kalp atışını duydum.
Biraz bu konuda önce Yaradana sonra doğaya güvenicem gibi.
Yiyeceği içeceği varsa ve sağlıklıysa bizimle kalır.
Ama bu demek değil ki üzülmüyorum🥺
Doğrudur valla daha o aşamaya gelemedim hiç bilgim yok 🤭 Ama daha öncede kanama olduysa bu sizin için normal demekki gebelikleriniz böyle geçiyor. Yine de yorulmayin dinlenin inşallah güzel olacak her şey bana öyle geliyor 🤲🏼🤲🏼

Var tabiki de gözünüz aydın 🥰 belirti var mıydı??
Yolda yürürken başım çok hafif dönüyordu yıldız yıldız oluyordu Heryer ışıklara karşı özellikle hassasiyet oluştu. Bakamıyordum idrar koyu, kasık ağrısı hafif bel ağrısı kasık batması oluyor bacaklarımda ağrı var bir de halsiz yorgun bu şekilde yedi bende test yaptım sabah. 🤗 Çok teşekkür ederim pcosluyum bu arada

Yolda yürürken başım çok hafif dönüyordu yıldız yıldız oluyordu Heryer ışıklara karşı özellikle hassasiyet oluştu. Bakamıyordum idrar koyu, kasık ağrısı hafif bel ağrısı kasık batması oluyor bacaklarımda ağrı var bir de halsiz yorgun bu şekilde yedi bende test yaptım sabah. 🤗 Çok teşekkür ederim pcosluyum bu arada
Sağlıkla sihhatle de doğsun inşallah 🤲🏼🌸🌸

Var tabiki de gözünüz aydın 🥰 belirti var mıydı??
Yolda yürürken başım çok hafif dönüyordu yıldız yıldız oluyordu Heryer ışıklara karşı özellikle hassasiyet oluştu. Bakamıyordum idrar koyu, kasık ağrısı hafif bel ağrısı kasık batması oluyor bacaklarımda ağrı var bir de halsiz yorgun bu şekilde yedi bende test yaptım sabah. 🤗 Çok teşekkür ederim pcos
Sağlıkla sihhatle de doğsun inşallah 🤲🏼🌸🌸
Çook teşekkür ediyorum 😘 amiin 🙏

X