Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım şu sol kasık batmasina sorum olacak, adetime malum 10 gün var, sende de benzer miydi diye sormak istedim.

Bikini bölgesi denebilir alt kasık solda sanki ameliyat olursunda bıçak yarası olur ya, öyle derinden bi ağrı var, gaz ağrısı gibi, ay inş benzerdi dersin 🤲
Evet canım alt kasık ağrı gibi bile değil saniyeler süren iğne batması ama ameliyat yarası gibi mi bilmiyorum benim tüm belirtilerim 4-5 gün kala başladı adete göğüslerim çok ağrıyordu bir de baş ağrım vardı

Benimde 10 gün var adetime bir gece kasıklarıma bir anda bin ağrı girdi afedersiniz tuvaleti mi yaparken falan acıyordu şimdedi ara ara ağrılar kramp gibi oluyor ve birde afedersiniz ishal olmuşum üşüttüğümü falan sanmıyorm hayırlısı bakalm

Evet canım alt kasık ağrı gibi bile değil saniyeler süren iğne batması ama ameliyat yarası gibi mi bilmiyorum benim tüm belirtilerim 4-5 gün kala başladı adete göğüslerim çok ağrıyordu bir de baş ağrım vardı
Göğüs, baş ağrısıda 4,5 gün kala başladı sanırım di mi?
Hani bi yerimiz, parmağımız kesilir iyileşirkenki his bendeki, igne batması değil, sanki orda gaz var gaz sancısı gibi.

IMG_20220727_073803.jpg

Günaydın kizlar.Prodoctor ve negatif. Bata 5 gün var🤷😏

Demi ya bende yapmak istiyorum ama söz verdim kendime günüm geçmeden yapmayacağım diye 😂
Aynen canim gunun gecmeden yapma ben sabredemiyorum iste 🤭
Ama daha cokk var senin bata canım üzülme bir tek teste üzül boşa gitti 😂
Yok uzulmuyorum alıstim canim ya😂 pozitif gorsem pozitife inanmam heralde.

X