Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama bebeğimi 2 aylıkken kaybettim şimdi tekrardan uğraşıyorum , hayır yumurtlama kanaması olmamıştı ama çok okudum nasıl olduğunu bilgi sahibiydim
Canım şu sol kasık batmasina sorum olacak, adetime malum 10 gün var, sende de benzer miydi diye sormak istedim.

Bikini bölgesi denebilir alt kasık solda sanki ameliyat olursunda bıçak yarası olur ya, öyle derinden bi ağrı var, gaz ağrısı gibi, ay inş benzerdi dersin 🤲

Canım şu sol kasık batmasina sorum olacak, adetime malum 10 gün var, sende de benzer miydi diye sormak istedim.

Bikini bölgesi denebilir alt kasık solda sanki ameliyat olursunda bıçak yarası olur ya, öyle derinden bi ağrı var, gaz ağrısı gibi, ay inş benzerdi dersin 🤲

Bu kasık batması ille solda mı olması gerekiyor ben bilmiyorum da :)

Ay benim de 10 canım bi şeyler hissediyor musun erken mi ya da daha, inşallah hamişizdir aminn 😍😍
O kadar korkuyorum ki artık 2 seneye yakyakındır korunmuyoruz, ins nasip olur hepimizede🤲

Sende var mı bi belirti?
10 günüm var daha, olsada cikmaz sanki belirtilet.
Alt kasık ağrıyor bıçak yarası gibi.

Tabi haber veririm Allah hayirlisini nasip etsin sağlıkla ❤❤ insallah olmustur seninde, bende olmazsa bi dolu bi bos degerlendirmeyi dusunuyorum. Ovulasyon denemiyosan ovulasyon denesene şansa birakma hic benim 10.gun yumurtlama olmustu. Her yerde 14. Gun yaziyodu 14de denemeye baslasaydim kacirmis olcaktim.
Hayırlısıyla gelsin inşallah canım ❤️❤️ diğer ay onuda düşünüyorum benim adet günlerim düzensiz çünkü o yüzden ovulasyon kesinlikle deneyeceğim 🥰

Al bendende o kadar, bilmiyorum.
Üşüttüm mü diye düşünüyorum tatlım.
Benim ara ara o oluyor bi tek kasıkta sanki içerde sıkışma gibi garip bi his böyle tam bacağın gövdeye bağlanma yerinde ama yumurtlamadan önce de oluyordu o yüzden bilmiyorum belki yorhunluktandır aynı zamanda çok yorgun hissediyorum son günlerde ama yoğunluktan muhtemelen o :) henüz belirti görmek için var ama zaten tutmuşsa da inşallah bebişimiz içerdedir bize tutunmaya çalışıyordur aminnn

Benim ara ara o oluyor bi tek kasıkta sanki içerde sıkışma gibi garip bi his böyle tam bacağın gövdeye bağlanma yerinde ama yumurtlamadan önce de oluyordu o yüzden bilmiyorum belki yorhunluktandır aynı zamanda çok yorgun hissediyorum son günlerde ama yoğunluktan muhtemelen o :) henüz belirti görmek için var ama zaten tutmuşsa da inşallah bebişimiz içerdedir bize tutunmaya çalışıyordur aminnn
Ayy cokça aminn inş🤲
Sanki gaz sıkışması gibi ağrı di mi?
Senin 5 günün var, ins bir kaç güne erken gebelikte çıkar 🤲

Ayy cokça aminn inş🤲
Sanki gaz sıkışması gibi ağrı di mi?
Senin 5 günün var, ins bir kaç güne erken gebelikte çıkar 🤲
Yok aslımda yumurtlama zamanından 10 gün önce falan da vardı acaba yumurta gelişmesi miydi diyorum bilmiyorum ki bu sefer heveslenmeye korkuyorum da açıkçası :KK43: inşallah ikimiz de mutlu haberler veririz birbirimize canım amin 💐💐

Amin canım benim inş her isteyen de içlerinde bizde bekkemefigimiz zamanda hamile kalmış olalım.

Bu belirtilere psikolojik bakanlara katılmıyorum illaki olan vardr ama genel anlamda sanmam. Varsa vardır yoksa yok.
Mesela benimde belirtiler bi tuhaf ama bunu hamileliğe yoramıyorum ki.
Alt kasıklarda bıçak yarası gibi ağrıyor sende nasıldı?
Aminn 💗💗💗 Adet olcakmis gibi agrı var ara ara normalde agrilarim adet baslamadan 1 saat once baslar oldugumda da biterdi aksama

Adetime 12 gün kala aşırı sırt ağrısı ve kasık ağrısı başladı bende bide aşırı susuzluk :) sende ne gibi durumlar var canım 😊 bat 4 ağustos
Birde adet olacakmışım gibi bi ağrı giriyor bi anda sonra kayboluyor anlamadım valla :) hayırlısı olsun  cgh.! :))

Bilerek, ihmalkeyse, Allah bilir zaten üzülme lütfen, takdiri ilahi arkadaşım, sen ne yapabilirdin ki güvenmekten başka🌹

Bu hormon ilaçları yapıyor belkide, bende yumurta takibi sonrasında polip oluşmuştu, öncesinde yoktu. Belkide bunlar bu sonuçları doğuruyor dediğin gibi.
Banada Dr um, tüp sürecinin bu hormonların vücuda zararından bahs etmişti. Yaptrmadım ama konusu olmuştu öyle anlattı.

Ameliyat sonrası içerde islem oldugu hissedilmiyor mu?
O Dr un özel muayenehanesi mi var? Nerde yeri?

Hsg sen c kolluda çekiştirmedin sanırım? Ben korktum echomarda anestezili çektirdim.

Adete 10 gun var sezeryan bölgesi var ya, kasıkların altı sanki bıçak yarası gibi ağrıyor.
Allah razı olsun 🙏🏻🌸 suna hoca Marmara devlet hastanesinde ameliyatlara giriyor numarasını vereyim istersen benim adımı da verebilirsin kendisi arkadaşının muayyenehanesinde bakıyor temiz yapmıştı beni histeroskopimi. Tek taraflı ağrı mı yoksa orta yer mi ağrıyan yer

X