Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama bebeğimi 2 aylıkken kaybettim şimdi tekrardan uğraşıyorum , hayır yumurtlama kanaması olmamıştı ama çok okudum nasıl olduğunu bilgi sahibiydim
Canım şu sol kasık batmasina sorum olacak, adetime malum 10 gün var, sende de benzer miydi diye sormak istedim.

Bikini bölgesi denebilir alt kasık solda sanki ameliyat olursunda bıçak yarası olur ya, öyle derinden bi ağrı var, gaz ağrısı gibi, ay inş benzerdi dersin

Bu kasık batması ille solda mı olması gerekiyor ben bilmiyorum da :)

Ay benim de 10 canım bi şeyler hissediyor musun erken mi ya da daha, inşallah hamişizdir aminn
O kadar korkuyorum ki artık 2 seneye yakyakındır korunmuyoruz, ins nasip olur hepimizede

Sende var mı bi belirti?
10 günüm var daha, olsada cikmaz sanki belirtilet.
Alt kasık ağrıyor bıçak yarası gibi.

Hayırlısıyla gelsin inşallah canım diğer ay onuda düşünüyorum benim adet günlerim düzensiz çünkü o yüzden ovulasyon kesinlikle deneyeceğim

Al bendende o kadar, bilmiyorum.
Üşüttüm mü diye düşünüyorum tatlım.
Benim ara ara o oluyor bi tek kasıkta sanki içerde sıkışma gibi garip bi his böyle tam bacağın gövdeye bağlanma yerinde ama yumurtlamadan önce de oluyordu o yüzden bilmiyorum belki yorhunluktandır aynı zamanda çok yorgun hissediyorum son günlerde ama yoğunluktan muhtemelen o :) henüz belirti görmek için var ama zaten tutmuşsa da inşallah bebişimiz içerdedir bize tutunmaya çalışıyordur aminnn

Ayy cokça aminn inş
Sanki gaz sıkışması gibi ağrı di mi?
Senin 5 günün var, ins bir kaç güne erken gebelikte çıkar

Ayy cokça aminn inş
Sanki gaz sıkışması gibi ağrı di mi?
Senin 5 günün var, ins bir kaç güne erken gebelikte çıkar
Yok aslımda yumurtlama zamanından 10 gün önce falan da vardı acaba yumurta gelişmesi miydi diyorum bilmiyorum ki bu sefer heveslenmeye korkuyorum da açıkçası inşallah ikimiz de mutlu haberler veririz birbirimize canım amin

Aminn Adet olcakmis gibi agrı var ara ara normalde agrilarim adet baslamadan 1 saat once baslar oldugumda da biterdi aksama

Adetime 12 gün kala aşırı sırt ağrısı ve kasık ağrısı başladı bende bide aşırı susuzluk :) sende ne gibi durumlar var canım bat 4 ağustos
Birde adet olacakmışım gibi bi ağrı giriyor bi anda sonra kayboluyor anlamadım valla :) hayırlısı olsun  cgh.! :))

Allah razı olsun suna hoca Marmara devlet hastanesinde ameliyatlara giriyor numarasını vereyim istersen benim adımı da verebilirsin kendisi arkadaşının muayyenehanesinde bakıyor temiz yapmıştı beni histeroskopimi. Tek taraflı ağrı mı yoksa orta yer mi ağrıyan yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…