Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Advictor ve fodega içiyorum 13 gündür. Siparişim tam yumurtlama zamanına denk geldi. O zamandan beri içiyorum.adet olmayı bekliyorum 30. Günüm bugün. Eğer gebelik olmazsa fodega bee panacea paketini almayı düşünüyorum. İnanıyorum bu doğal takviyelerle daha kısa zamanda olacak❤️
İnşaallah canim,adetin geçti mi yoksa vaktine varmı?

Kuzum bende mfk gebesiyim 1. Eş Paketi kullandık eşimle olmadı 2. Söyledik olmadı advictor eklemiştim 3. Eş paketini söyledik artı gene advictor ve athena tüm umudumu yitirmiştim doktora yazdım beklentisiz devam et ddi oldu inan mfk ya bide bol yeşillik tükettik normalde biz hep et yemekleri hazır gıda vs ama bu ay dikkat ettik
Canım athenayı nasıl kullandın ne zaman kullandın athena ne için kullandın anlatır mısın

Amh dusuk olan varmı kızlar benım gibi 1.24 sen 0.92 düştü bu konu canımı cok sıkıyor elimde değil
Benim de geçen ay 0.87 çıktı. Bu ay hamileyim. Seninki benden yüksek öyle düşün. AMH değeri çok belirleyici olmuyor tek başına diyolar. Foliküllerin incelenmesi gerekirmiş ayrıca

Herkese merhaba reglime 2 gün kala hafif pembe biraz kahverengi akıntı geldi dün bu yerleşme kanaması olabilir mi ? Sizde de oldu mu ?

Yaaa çok teşekkür ederim bi de adet bitince söyle yapalım dedi dün bitmiş gibiydi ama şimdi 2-3 damla gördüm bu problem yaratır mı 1 saat sonra çekilecek
sorun olacağını sanmıyorum bitmiş oluyor sonuçta anestezili çekti benim 4 ay geçti gebelik olmadı ve tüplerim açıktı bir problem yoktu klomen başladık bu ayda hayırlısı ama çoğu kişide 4 ay içinde gebelik oluşuyor

sorun olacağını sanmıyorum bitmiş oluyor sonuçta anestezili çekti benim 4 ay geçti gebelik olmadı ve tüplerim açıktı bir problem yoktu klomen başladık bu ayda hayırlısı ama çoğu kişide 4 ay içinde gebelik oluşuyor
İnşallah bir an önce olur bebişiniz biz de sekiz aydır deniyoruz sonuç bulamadık. Bişey varsa da boşa uğraşmayalım diye bu kararı verdik endişeliyim hemen olup bitsin bakalım. Umarım temiz çıkar.

X