Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hadi ya şuan 14 cu gundeyim anam ben bu 3 gün ful time devam edem sonra gün aşırı devam edemmmm ah şu basima gelenler 2 ay köye gittim millet beynimi yedi tek çocukla kaldın ilk çocuk kız olunca kısır olunuyomus 5 sene içinde bidaha yapsaymisim çok tembwlmisimmmmm fenalık geldi banaaa ins bian evvel mujdemi alırım. Ha bide bana tek çocuk yeter yapma daha dediler benim 14 yıllık evli görümcem var 2 ay önce Nisan'da ikiz bebek düşürdü 4 buçuk aylıktı bana kaynanam sen dur önce o yapsın sen sonra yaparsın dedi agirima gitti bu söz sonra o görümcem de sana tek çocuk yeter dedi oysa ben tek çocuğa karşıyım yanlizlik kadar kötü bişi yok şu hayatta kızıma ayaktas olur kardeşi neden bu sene ilk kez bana karşı böyle oldular anlayışsız orayı anlayamadim normalde böyle bir sorun hiç yaşamadım onlara sorsanız şaka yaptikar ama benim canım yandı😔ve ben son sözlerden sonra kendimden baskasini düşünmem gerektiğini anladım
Sen kimseyi dinleme önüne bak ve yap 2 yi kuzum

Canım testi tekrarla en fazla 10-15 dkdan sonrası geçersiz tekrar yap hemen çıkarsa pozitiftir bende çarşamba günü sağlık ocağına randevu aldım kan testi yaptırıcam varsada yoksada çıksın artık test yapmaktan gına geldi 😩
Denedim predictoru negatif iyice strese girdim 😭gel şimdi cuma pazartesi olsun

Aşkoo burdayım napıyoruz hemen beni aydınlat internet yeni geldi yoktu kaç gündür okuyamadım o yüzden
Sürekli takılacağımız bi topic açalım diye düşündüm. Sana attım topu. Hepinizi takip edemiyorum. Ay ay gezme olayı da yorucu. Kaç aydır beraberiz bi topiğe sabit kalalım diye düşünüyorum 😊

Benim erkek bende bi kac aydir korunmuyorum düzenli olsaydi olurdu kim demişse cok saçmalamış agzi olan konusuyor bugun oğlumun aşısı vardi oradaki ebe bile yap artık zamanı gelmiş dedi içimden bir sen eksiktin dedim 🤣 insanlar bazen düşünmeden konusbiliyolar düşünmüyorum de dinleme kimseyi istersen 😊
Bende öyle diyorum sanki kisirmisik gibi davranıyorlar

Çok üzüldüm valla onun durumuna da ama içimden geçeni söyleyeyim mi dilerim senin ve onun en kısa zamanda ve aynı anda olur
Neden biliyor musun eğer senin olursa sanki haset nazar çok olacakmış gibime geldi Rabbim korusun dilerim ikinizede bi an önce sağlıklı gebelikler nasip etsin Allahım🤲🏻
Lütfen hiç bişeyi kafana takma odağın ailen bebeğin olsun 😉
Benimde duam bu herkes mucizesini alsın kucağına kimse aramasın yürekten isteyen her kadın anneliği yatsın istiyorum inşallah kuzum çok teşekkür ederim 🥰

Ay şunu okuyunca sinir teme geldi . Ne kadar haddsizler var ya ne akla hizmet sana böyle davranıp senin çocuguna hayatına müdahale edebiliyorlar padişah çocuklarımı bunlar . Bunlarla aynı dönemde yaşadığım için ben utanıyorum ya . Eşinin ailesi de olsa durması gerektikleri yeri bilsinler dinleme kimseyi. Doğur doğrabildiğin kadar bakacak olan sensin . Gitsin zorlarına gitcekse de . Ezdirmeyin kendinizi annelik bize verilmiş bi nimet sonuna kadar da kullanırız . Denileni duymazdan gel moralinide yüksek tut stersi de at hayatından . Güzel haberlerini bekliyorum ♥️♥️
Canım benim çok teşekkür ederim öyle güzel anlamissin ki beni bazen bazı insanlar ne demek istediğimi anlamayabiliyor oysa ben kimseyi kırmadan anlatmaya çalışıyorum rabbim herkese nasip etsin güzel haber vermeyi

Günaydın kızlar dün adet günümdü olmadım bu sabah test yaptım negatif çıktı predictor express yaptığım test adet günü yapılıyor bu saatten sonra pozitif çıkmaz herhalde dimi 🥹

İyiyiz asko suanlık kesemizi görmüştük ztn bu hafta cmtsi randevum var bakalım insallah kalp atışı için gidicez biraz yogun calısıyorum yoruluyorm o yüzden sabah kalkmak zorluyor beni biraz sen nasılsın kuzucum
Çok fazla yorma kendini aşko dikkat et. Ben de napıyım düzeni kurmaya çalışıyorum ders çalışmaya başlayacağım tekrardan. Bebek için de iki günde bir ilişki oluyor hiç bir takviye kullanmıyorum bu ay.

X