Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar ben dayanamayıp erken gebelik testi aldım pazartesi regle 6 gün kalıyo yapıcam
benim de pazartesi regle 6 gün kalmış oluyo, normal adetim 18 di ama yumurtlamayı 17. gun gördüm. yumurtlamdan sonraki 14. gun adet olunuyormuş o yuzden 20 sine sarktı bat. elimde 2 tane erken gebelik testi var ben de pazartesi yapayım mı :)

Günaydın kizlarrüstteki dün yaptığım alttaki on dakika önce yaptım ne dersiniz çizgi bir tık kalınlaşmış sanki demi
Ya şu çizgiler çok güzel değil mi ya bir tek ben mi aptal ağtal gülümsüyorum böyle testler beni çok mutlu ediyor ya. Allahım sağlıkla ilerletmeyi nasip etsin

Ayy benimde 20 sinde bat bende pazartesi yapıcam beraber yapalım inş. 2 çizgi görürüz çok heycanlıyım temelin 12. Günü oluyor ama inş. Çıkar zaten 22 sindede Dr muayenem var

Ya şu çizgiler çok güzel değil mi ya bir tek ben mi aptal ağtal gülümsüyorum böyle testler beni çok mutlu ediyor ya. Allahım sağlıkla ilerletmeyi nasip etsin
Demi canım ya bende öyleyim pozitif haberleri aldıkça o kadar mutlu oluyorum ki sanki benim testimmis gibi aylardır bekleyince bide umut oluyor inşallah canım Allah herkese nasip etsin yinede kan sonucu çıkmadan sevinmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…