Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Deme öyle kuzum umutsuzluğa düşürme kendini😔 Biz bilmesekte görmesekte illaki vardır içinde bir hayır Rabbim onu görmeyi nasip etsin inşallah şuan seni çok iyi anlıyorum keşke elimden bişey gelebilseydi 😔
Sağol kuzum, burda verdiğiniz teselliden daha iyisi olamaz, iyi ki varsınız 🙏

R Random3 anladm canım benimde kalbi durdu karnımda genetik test yaptk pıhtı çıktı demek bütün sprunaşe orda çıkmıyor doktor demişti birleşme esnasında oluşan kromozom sorunlarını falan bilemeyiz zaten. Peki sen kan sulandırıcı iğne kullandın mı

Ne demek canım benim buradaki herkes iyi ki var sende iyi ki varsın ❤️ Birbirimize çok güzel destek oluyoruz iyi günde kötü günde 🌸
Sağol canım 🥰evet yakinlarima soyleyemedigimi burada sizlerle paylaşıyorum bana çok iyi geliyor gerçekten 🥰 hepimizin derdi ortak birbirimizi anlıyoruz

Benide etiketle sonucu alınca, ama ihmal etme yine de en kısa zamanda bi doktora git derim belki önlem amaçlı progestan falan verir söylersin lekeyi de ona göre doktor en iyisini bilir zaten, güzel haberlerinii bekliyorum 💐
Yeter ki pozitifi göreyim doktora hemen gidicem🙂tamam canım sonucu öğrenir öğrenmez mesaj yazcam❤️🥰

X