Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu pik oluyor mu
Bu markayı hiç denemedim. Ama pik bugün yarın olmak üzere. Ben de iki gün üst üste pik oluyor ovulasyon testlerinde sonraki gün silikleşmeye başlıyor. Siz de bugünü değerlendirin. Zaten spermler ortalama 3 gün yaşıyor içeride.

Çok şükür cnm dediğin gibi her şerde bir hayır vardır rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah isteyen herkese
Amin. Allah sizin de gönlünüze göre hayırlı bir evlat versin inşallah.
Kimyasal gebelik sonrasında hemen gebe kalanların sayısı forumda çok fazla.

Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza. İnşallah bu ay bizde gebelik düşünüyoruz. Hormon bozukluğum var O yüzden ovu testi aldım 8 inde pik 9 unda çatlamayı yakaladım. Elimizden geldiğince değerlendirdik ve bugün sürekli bi kasık ağrım var ayrıca bel ağrısı da başladı
Aslında bat:19 ağustostu ama geç yumurtlamadan dolayı kayar diye düşünüyorum nasıl sabredeceğim bilmiyorum. En erken ne zaman çıkar sizce??

Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza. İnşallah bu ay bizde gebelik düşünüyoruz. Hormon bozukluğum var O yüzden ovu testi aldım 8 inde pik 9 unda çatlamayı yakaladım. Elimizden geldiğince değerlendirdik ve bugün sürekli bi kasık ağrım var ayrıca bel ağrısı da başladı
Aslında bat:19 ağustostu ama geç yumurtlamadan dolayı kayar diye düşünüyorum nasıl sabredeceğim bilmiyorum. En erken ne zaman çıkar sizce??
Telas yapmak icin cokk erken biraz sabret 9. Gün çıkıyor en erken

Çatlamadan 14 gün sonra adet olmanız beklenir. Erken gebelik testini en erken çatlamadan 10 gün sonra yapın. Kaset test yapacaksanız 14 gün bekleyin.

Bu markayı hiç denemedim. Ama pik bugün yarın olmak üzere. Ben de iki gün üst üste pik oluyor ovulasyon testlerinde sonraki gün silikleşmeye başlıyor. Siz de bugünü değerlendirin. Zaten spermler ortalama 3 gün yaşıyor içeride.
Dün bi değerlendirmemiz oldu 3 gün yine değerlendirsek spermde sorun olmaz mı

Normalde de çok sabırsızımdır ama konu bebiş olunca hiç gün geçiremez oldum 🤭
En iyisi 14 gün beklemek sanırım
Ah ah sormayın. Bata kadar günleri değil saatleri sayıcam neredeyse. Allahtan çalışıyorum da zaman geçiyor biraz. Cuma tatilim başlıyor. Kendimi kitaba filme vurucam zaman geçsin diye. Bir

X