Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım biz senle tahmini aynı zamanlarda hamiş kaldık. Gerçi benim daha kesin değil yarın 2. Betayı verecem. Duruma göre güzel bi artışın olursa ne zaman gideyim doktora kese için oğlumun üstünden 5 yıl geçti unutmuşum hep bu süreçleri. 10 güne kese gözükür mü
İlk betanız kaçıncı günde kaç çıkmıştı?

Ben duphastonu yerleşme için kullanıyorum 8 aydır deniyoruz, kötü oluyor ama süreçmiş bu yeni öğrendik biz de. Eğer bu ay olmaz ise rahim filmi sperm testi falan yapacağız. Ben de o yüzden bu aydan ümitliyim. Siz baya uğraşmışsınız bence bu sürecin sonuna yaklaşmışsınız inşallah bu ay olur 🌸❤️🧿
İnşallah hayırlısıyla olur hepimizin olsun ❤️ Tedavi de gördüm klomen çatlatma iğnesi ama o dönem de alamadık sonuç artık benim de yüzüm gülsün istiyorum

Hmm peki sizde ilacı kullanırken adetlerinize yakın çok ağrı yapıyor mu, bıraktıktan sonra ?
Canım sadece göğüs hassasiyetim oluyo ilaç bittikten 1-2 gün sonra yada öncesinde baslıyo onun dışında bişey olmuyor. Gerci göğüs hassasiyeti ilaç kullanmadığım aylarda da reglden 1 hafta önce oluyodu

Evet kuzum hani bu testten şikayetçi olan baya var ama abimin eşide bununla öğrenmişti bide ben geçen ayda bu testten kullandım asla minnacık bile çizgi yoktu hatta kaset testlerimde kuruma çizgisi cıkmıstı ama bunda cıkmamıştı oğlumdada ben 6 gün kala erken gebelik testi yapmıştım oda baya silikti belki ben bunda 6 gün kala yapsam daha kolay gözükürdü ama dürttüler sabah sabah bide ilk idrarım değildi ben sabah 7de idrarımı yaptım testi saat 11:15de yaptım 🤣🤣🤣 inşallah doğrudur kuzum bakalım 3 gün sonra falan belki tekrarlarım belkide tekrarlamam süpriz olur duruma göre bakcam😍😍
Bekleyebilirsen bekle canım ama ben inanıyorum var bence🥰🥰ayy ne güzel ya bu ay gebelik haberleri daha çok aldık sanki bol bol haberler gelsin inşallah ❤️😀

doktorum istedi canım 1 ay korun dedi sonra kendiliğinden olcak 2. ay dedi ilk ay ilaçtan kaynaklı düşük olabilir dedi bakalım adet olunca gidicem 1 haftaya olcam zaten iğneyle de destekleriz dedi
Benımm doktorum hiç öyle demedi vallla ilk defa duyuyorum
Korkuttun beni de su an da 😂😂

X